توسط جسیکا GRESKO

واشنگتن — نورما McCorvey عاشق موردتوجه وتماشای عموم. بهتر شناخته شده به عنوان “Jane Roe,” داستان او بود که در این مرکز از سال 1973 دادگاه عالی مورد Roe v. Wade که قانونی کردن سقط جنین در سراسر کشور. در ابتدا او سقط جنین مدافع حقوق اما در پیچ و تاب او یک مسیحی دوباره متولد در سال 1995 و روشن طرف.

اکنون سه سال پس از مرگ او از نارسایی قلبی در سن 69, او را برای ساخت عناوین دوباره. در یک فیلم مستند منتشر شده جمعه McCorvey می گوید: او پرداخت می شود به صحبت کردن در برابر سقط جنین.

“این است که من در بستر مرگ اعتراف” او می گوید: chuckling او به عنوان تنفس با کمک اکسیژن در طول فیلمبرداری در یک خانه سالمندان که در آن او زندگی می کردند در کتی, Texas.

“من در زمان پول خود را و من را در مقابل دوربین و به من گفت چه می گویند,” او می گوید: “با نام مستعار Jane Roe” که برای اولین بار روز شنبه در FX.

پرسید که آیا آن را یک “همه یک عمل” او پاسخ می دهد: “آره.”

“من آن را خوب بیش از حد. من یک بازیگر خوب. البته من نه اقدام در حال حاضر” او می گوید: در این مستند که فیلمبرداری شده بود در سال 2016 و 2017.

به احساسات خود را در سقط جنین, McCorvey می گوید: “اگر یک زن جوان می خواهد به سقط جنین خوب است. شما می دانید, آن را no skin off my ass. شما می دانید که چرا آنها آن را انتخاب کنید. این انتخاب شما است.”

فیلمساز نیک Sweeney گفت: این مستند چگال صدها ساعت فیلم او در سال گذشته از McCorvey زندگی و که او امیدوار است آن را به او این شانس را به او بگویم خود داستان پیچیده.

McCorvey درست احساسات در مورد سقط جنین همواره ظریف گفت: جاشوا پراگر که صرف هشت سال کار بر روی یک کتاب در مورد McCorvey به دلیل سال آینده. در یک مصاحبه تلفنی گفت: McCorvey ساخته شده زندگی خود را به سخنرانی و نوشتن کتاب در هر دو طرف از سقط جنین بحث و مربی توسط هر دو طرف. او تا به حال در تضاد احساسات در مورد هر یک او گفت: اما مداوم در طول زندگی خود در یک چیز: حمایت از سقط جنین از طریق سه ماهه اول.

Prager که دیده نشده از مستند جدید گفت: او معتقد است که اگر رهبران سقط جنین را به حرکت در آغوش McCorvey “من فکر نمی کنم وجود دارد شانس است که او را روشن طرف.”

اما او گفت: او از جان گذشته برای پذیرش و “دوست داشتم که در مقابل دوربین.”

“من می خواهم توجه” او اذعان کرد در این مستند جدید.

اگر این فیلم را تایید می کند هر چیزی در آن است که McCorvey پیچیده بود. او فقیر بود و مورد آزار جنسی توسط یکی از بستگان. او یک لزبین. در 22 او بیکار بود و در تگزاس زندگی می کنند زمانی که او باردار شد و با او فرزند سوم.

McCorvey می خواستم سقط جنین, اما آن را غیر قانونی در تگزاس و اکثر متحده است. که به رهبری او را برای تبدیل شدن به ناشناس شاکی در Roe v. Wade. او به هنگام تولد به فرزند سوم او که او قرار داده و برای تصویب قبل از اینکه دیوان عالی کشور حکم در مورد او.

McCorvey تا به حال دیگر بمب لحظات قبل از. در ابتدا او گفت که بارداری او می خواست به پایان بود که در نتیجه تجاوز به عنف. بعد او گفت: در آن نیست.

که پذیرش و واقعیت McCorvey بود بی سواد و نه به عنوان او آن را می گوید “یک سنگین و آرام تصویر کامل سیاه و سفید و دستکش بانو” به معنای سقط جنین جنبش حقوق او را نگه داشته در طول بازو. که او می گوید: “واقعا مرا در آتش است.”

اما اگر یک طرف از سقط جنین بحث نیست او را در آغوش دیگری انجام داد. دو تن از رهبران ضد سقط جنین حرکت تلنگر Benham و رابرت Schenck در حال مصاحبه در فیلم مستند است.

Schenck یک انجیلی وزیر است که پس از شکسته با راست مذهبی و در حال حاضر پشتیبانی از Roe v. Wade تایید می کند که McCorvey بود که مربی چه می گویند و پرداخت می شود.

“پول یک منبع ثابت از تنش است. نورما شکایت می کنم که او به اندازه کافی پول. او شکایت کردند چک” Schenck می گوید و اضافه کرد: “وجود برخی نگران هستند که اگر نرما نبود پرداخت می شود به اندازه کافی است که او را از رفتن به طرف دیگر.”

او همچنین بیان برخی از سوء ظن خود را تصدیق او تعجب از McCorvey: “او بازی ما؟”

“من نمی باید به جرات بگم این بود:” از آنجا که من می دانم لعنتی خوب ما در حال بازی ، آنچه که ما با نرما بود بسیار غیر اخلاقی است. جست و خیز کردن است,” او می گوید.

McCorvey برای بخش او می گوید هر دو طرف استفاده می شود دیگر.

به عنوان ستاره “با نام مستعار Jane Roe” او است و معوج و گاهی خشن و گاهی عاطفی. در شب انتخابات در سال 2016 بینندگان دیدن او امیدوار است که هیلاری کلینتون برنده خواهد شد.

“من آرزو می کنم من می دانستم که چگونه بسیاری از سقط جنین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسئول بود. من مطمئن هستم که او را از دست داده و حساب,” او می گوید. “شما می دانید که اگر او می تواند آن بالا است.”

McCorvey نمی زندگی می کنند برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دو دیوان عالی کشور نامزد عضویت در دیوان عالی آن را تغییر درست و نگران کننده سقط جنین را به هواداران است که دادگاه می تواند در نهایت سرنگونی کوچک. در اوایل سال جاری قضات شنیده استدلال در یک مورد مربوط به سقط جنین است که می تواند نشان می دهد که چگونه تمایل آنها به انجام این کار. یک تصمیم است که انتظار می رود در اوایل تابستان.

Prager او شرح حال می گوید McCorvey به او گفت که او فکر مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می توانید راه خود را و کوچک خواهد بود لغو شد.

او ارائه می دهد مختلف ارزیابی در این فیلم: “نه کوچک است که به جایی نمی,” او می گوید. “نه. آن را نمی توان با دستکاری. آنها می توانید سعی کنید ولی این اتفاق نمی افتد عزیزم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de