حیدرآباد: دو تخلیه پرواز با 263 evacuees از قطر و عربستان سعودی فرود در فرودگاه بین المللی راجیو گاندی در اینجا در روز چهارشنبه.

تحت مرحله دوم Vande بهارات ماموریت هوایی هند اکسپرس IX 244 از دوحه (قطر) فرود آمد در 7.26 بعد از ظهر با 184 شهروندان هند, فرودگاه, منابع گفت.

بعد هوایی هند پرواز AI 1910 از دمام (عربستان سعودی) با 79 مسافران فرود در 10.48 بعد از ظهر

مسافران دو پرواز منتقل شدند, به مکان های تعیین شده در این شهرستان به صورت اجباری 14 روز در قرنطینه به عنوان در هر دستورالعمل وزارت خانه امور.

به منظور تسهیل در ورود مسافران حیدرآباد فرودگاه بین المللی نگه داشته است ورود بین المللی و کل کشش از سمت راست aerobridge به ورود شیب دار به طور کامل sanitised و fumigated منابع گفت.

فرودگاه نیز اجرا اجتماعی فاصله میان مسافران از سمت راست aerobridge به سراسر ترمینال.

ورود تمام مسافران و خدمه هواپیما بیرون آورده شدند از هواپیما در یک دسته از 20-25 نفر در هر. هر مسافر/خدمه اکران شد توسط دوربین های حرارتی قرار گرفته aerobridge خروج تحت نظارت مقامات بهداشت فرودگاه (APHO) طبق بخشنامه وزارت بهداشت و رفاه خانواده قبل از مهاجرت تشریفات.

پس از غربالگری سلامت مسافران CISF پرسنل در دنده محافظ همراهی گروهی از مسافران به مهاجرت ترخیص کالا از گمرک.

سپر شیشه ای ارائه شد در هر اداره مهاجرت شمارنده برای جلوگیری از هر گونه تماس شخصی بین مسافران و ماموران اداره مهاجرت. هر ضد حال مشخص اجتماعی فاصله هنجارها در محل.

هر قطعه از چمدان بود sanitised توسط ضد عفونی تونل یکپارچه به چمدان کمربند به عنوان مرتب فرودگاه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de