اعلام پیروزی با روحیه دهنده باغ مانند پدربزرگ و مادربزرگ های ما را

مجبور به پناه در محل, بسیاری از ما در حال پایین آمدن با یک مورد بد از cabin fever. به جای نگرانی در مورد آینده و اینکه آیا خارش گلو شما را از خواب بیدار با این صبح است که چیزی جدی گیاه یک پیروزی باغ.

در طول جنگ جهانی دوم کسانی که در مقابل خانه خرید و فروش شد با کمبود مواد غذایی و سهمیه بندی و همچنین ترس و اضطراب است. جورج واشنگتن کارور ترویج این ایده از آنچه که او به نام باغ پیروزی خواست مردم به رشد مواد غذایی خود را بیشتر به عنوان یک روش مکمل خود را جیره اما همچنین به عنوان یک راه برای تقویت روحیه.

این دشمن مشترک از این زمان است که فاشیسم ، اما یک پیروزی باغ 2.0 می تواند کمک کند.

N. آسترید هافمن با زندگی بذر شرکت متعلق به خانواده های آلی و موروثی بذر شرکت مستقر در نقطه ریس ایستگاه در شمال سان فرانسیسکو می گوید: ما در یک زمان دشوار است اما رشد یک باغ را نشان می دهد انعطاف پذیری است.

“عمل کاشت بذر است یک عمل از ایمان به فردا” هافمن می گوید. “در طول این زمان محدود جنبش یک باغ است که یک محل برای پیدا کردن آرامش و شادی و تعجب می کنم و امیدوارم برخی از چیزهای بزرگ به خوردن.”

نمی دانم چگونه آغاز شده ؟ در اینجا برخی از اصول اولیه — و ما قول می دهم که زمانی که دانه ها شروع به جوانه زدن و شما را به آفتاب گرم بهاری در, شما در حال رفتن به احساس خیلی بهتری در مورد همه چیز.

شروع کردن

شما می توانید گیاه تقریبا هر چیزی را در داخل خانه که در آن رشد خواهد کرد به خوبی به اندازه گیاهان آماده برای کاشت در باغ تخت بعد.

برخی از خرده فروشان است که حمل لوازم باز باقی می ماند و وجود دارد مقدار زیادی از خرده فروشان آنلاین است. اما شما همچنین می توانید انجام آنچه شما باید.

برخی از اضافی کاغذ لیوان? پر کردن آنها را با خاک و گیاه دانه است. حفظ خاک مرطوب و گرم با پوشش پلاستیک بسته بندی کمک خواهد کرد تا جوانه زدن دانه ها و گیاه جوانه. وقتی که می آید زمان برای کاشت در زمین و یا یک بزرگتر گلدان, گیاه, همه چیز در جام حذفی و تمام.

نتایج سریع

هافمن نشان می دهد کاشت, تربچه, کودک منداب, اسفناج نوزاد, نوزاد, کلم, کاهو, پیاز سبز و bok choy برای برداشت محصول در حدود 30 روز است. شما همچنین می توانید شروع به انواع گیاهان و گیاهان در داخل خانه برای کاشت در خارج بعد.

باغ, در بیرون

اگر شما یک تخت گل خالی و یا منطقه تعیین شده برای یک باغ کوچک خوب است زمانی که برای اولین بار شروع کردن — استاد باغبان جانت میلر ارائه می دهد این مشاوره:

 • انتخاب یک نقطه آفتابی. تابستان سبزیجات نیاز 6 تا 8 ساعت آفتاب در روز است.
 • قبل از کاشت اضافه کردن صعود کمپوست به منطقه کاشت حداقل 1 اینچ عمیق.
 • مطمئن شوید که شما باید نوعی از آبیاری به منطقه; لوله قطره ترجیح داده است.
 • در نظر کاشت در رشد کیسه و یا دیگر ظروف بزرگ. فقط مطمئن شوید که این ظروف به اندازه کافی بزرگ هستند — 15 گالن گلدان کافی است برای یک گوجه فرنگی بزرگ گیاه دو تا سه, فلفل, گیاهان و یا یک تا دو کدو سبز گیاهان است.
 • فراموش نکنید که برای شروع گل نهال. گل نه تنها اضافه کردن زیبایی به باغ اما آنها اضافه کردن مورد نیاز تنوع و جذب تعداد زیادی از حشرات مفید. گزینه های خوب برای آسان برای شروع گل آهار بهار, کیهان لادن و گل آفتابگردان.

با استفاده از تکه های غذا

بسیاری از ما در حال مواجه نگردند سبزیجات تازه اما در روزهای آینده ممکن است آن را دشوار است به خوردن همه آنها را قبل از آنها شروع به پوسیدگی. هیچ نگرانی. استفاده از آنها برای رشد بیشتر. در اینجا برخی از مورد علاقه های شما است که همچنین آسان به رشد می کنند:

 • کاهو: قرار دادن برگ کاهو را در یک کاسه با کمی آب و تنظیم کاسه در یک منطقه می شود که خوب نور خورشید. غبار روی برگ چند بار در هفته و پس از ریشه به نظر می رسد پیوند ریشه برگ در خاک است.
 • کرفس: برش پایین ساقه و آن را در یک کاسه با مقداری آب گرم است. قرار دادن کاسه در نور مستقیم خورشید. در یک یا دو هفته میبینید برگ شروع به رشد همراه پایه. پیوند آن را به یک گلدان از خاک است. شما می توانید همچنان به رشد آن در داخل خانه و یا مجموعه ای از گلدان خارج در یک نقطه آفتابی.
 • پیاز پیاز سبز: برش پیاز حدود یک اینچ بالاتر از ریشه و پایه (که فازی در پایان پیاز را در یک قابلمه خاک ریشه پایان پایین و به آرامی پوشش با خاک ، محل گلدان در یک نقطه آفتابی و منتظر پیاز به جوانه زدن و تولید لامپ. برای پیاز سبز قطع ریشه به پایان می رسد و قرار دادن آنها را در یک شیشه با فقط به اندازه کافی آب به آنها را پوشش میدهد. تغییر آب هر چند روز. در حدود یک هفته خواهید دید جدید پیاز سبز ظاهر می شود. قطع کردن آنچه شما نیاز دارید و نگه داشتن دیگران در حال رشد است.
 • زنجبیل: زنجبیل یکی از ساده ترین گیاهان برای رشد از فرستادن اسکرپ. گیاه یک تکه ریشه زنجبیل در گلکاری خاک مطمئن شوید این جوانه ها رو به بالا باشد. جدید شاخه ها و ریشه ها به زودی ظاهر خواهد شد و شما می توانید با استفاده از آنها برای پخت و پز. زنجبیل ادامه خواهد داد به رشد برای مدتی.
 • ریحان: برخی از مردم نمی توانند زندگی بدون عرضه تازه ریحان. را یکی از بنیادی حداقل 4 اینچ قد بلند و قرار دادن آن در یک لیوان آب نگه داشتن برگ بالاتر از خط آب. قرار دادن شیشه ای در نور روشن اما نه مستقیم خورشید. یک بار گیاه را توسعه داده است یک زن و شوهر از اینچ از ریشه, شما می توانید آن را گیاه در خاک است.
 • سیب زمینی: شما حتی نمی نیاز به کل سیب زمینی به رشد خود را. شما می توانید برش سیب زمینی که در حال جوانه زدن مطمئن شوید که هر تکه دارای یک چشم (جوانه). اما شما همچنین می توانید سیب زمینی را از پوست. برش لایه برداری به 2 اینچ قطعات مطمئن شوید که وجود دارد دو تا سه چشم در هر قطعه. اجازه دهید آنها را به نشستن یک شبه به خشک کردن کمی و پس از آن آنها را کشت حدود 4-اینچ عمیق. مطمئن شوید که چشم ها رو به سمت بالا و در چند هفته شما باید ببینید که برگ های در حال ظهور از خاک است.
 • سیب زمینی شیرین: سیب زمینی شیرین می تواند کاشته شود همان راه به طور منظم سیب زمینی و یا شما می توانید آنها را تبدیل به گیاهان. تعلیق یک سیب زمینی شیرین در آب های کم عمق با استفاده از خلال دندان. ریشه ظاهر می شود و سپس شاخ و برگ. شما می توانید پیوند سیب زمینی و یا نگه داشتن آن را در آب و تماشای چگونه به سرعت سبز رشد می کند. اضافه کردن آب به عنوان مورد نیاز است.
 • آناناس: همیشه آرزوی خود آناناس گیاهی ؟ آن را راحت تر از شما فکر می کنم. را بالای آناناس و با سیب زمینی شیرین, استفاده از خلال دندان را به حالت تعلیق آن را کمی در یک ظرف آب. نگه داشتن ظرف در نور مستقیم خورشید و یا قرار دادن آن در یک نقطه آفتابی بر روی عرشه به خاطر سپردن آن را در شب و برای تغییر آب هر روز دیگر. ریشه های فرم باید در حدود یک هفته و در آن زمان شما می توانید پیوند را به یک گلدان از خاک است. شما می توانید رشد آن در داخل خانه یا خارج.
 • فلفل: جمع آوری دانه های فلفل و کشت آنها را در گلدان خاک. مرطوب نگه داشتن و در نور مستقيم آفتاب تا جوانه زدن دانه. زمانی که هوا گرمتر است گیاه را در باغ خود را. شما می توانید در ادامه محصول سال پس از سال با صرفه جویی در برخی از دانه از هر برداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de