توسط SHEIKH SAALIQ و JULHAS علم

دهلی نو — گسترده swathes از سواحل هند و بنگلادش سرازیر شدند و میلیون ها نفر از مردم باقی مانده است بدون قدرت پنج شنبه پس از قدرتمند ترین طوفان به آمار منطقه در بیش از دهه در سمت چپ ده ها تن کشته و یک دنباله از تخریب.

در شهر کلکته به بیش از 14 میلیون نفر در بخش های زیادی از شهر و حومه آن بودند در زیر آب از جمله شهر اصلی فرودگاه. جاده های آشغال شد با بی خانمان درختان و پست های لامپ و برق و خطوط ارتباطی شد پایین.

طوفان Amphan نیز به شدت آسیب دیده و بسیاری از قرن ها-ساختمان های قدیمی که در آن پاره از طریق شهرستان در روز چهارشنبه.

“آن احساس می کند مانند یک dystopian پارک ژوراسیک از انواع” گفت: Shuli Ghosh اجرا می شود که یک کافه در کلکته. “بام بسیاری از خانه های پرواز دور و خیابان ها اب اشباع شده است.”

وقتی طوفان محصل در روز چهارشنبه از آن به شدت انتقاد کرد مناطق ساحلی در هند و بنگلادش با سنگین باران و ضرب و جرح موج طوفان و پایدار باد از 170 کیلومتر در ساعت (105 مایل در ساعت) و gusts تا 190 kph (118 مایل در ساعت). آن را ویران روستاهای ساحلی در هر دو کشور ضربه زدن گل, خانه, پاره کردن, برق, قطب و ریشه کنی درختان.

در بنگلادش ایستگاه های تلویزیونی گزارش 13 مورد مرگ و میر در حالی که 72 مرگ و میر گزارش شده در هند بنگال غربی دولت است. به گفته مقامات دو نفر کشته شدند در هند Odisha دولت است.

صدها روستا در بنگلادش شد و آب گرفتگی توسط جزر و مد موج و بیش از یک میلیون نفر بدون برق بودند.

مقامات دو کشور گفت: میزان آسیب باقی مانده است دیده می شود به عنوان خطوط ارتباطی به بسیاری از مکان ها باقی مانده.

نخست وزیر هند, Narendra Modi, گفت مقامات مشغول به کار بودند بر روی زمین برای اطمینان از تمام کمک های ممکن را برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

“هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت در کمک به آسیب دیده” مودی توییتی در روز پنج شنبه.

ادامه coronavirus همه گیر و اجتماعی-فاصله اقدامات تا به حال ساخته شده, جرم تخلیه پیش از طوفان دشوار است. پناهگاه قادر به اجرا در ظرفیت کامل در بسیاری از مکان ها و برخی از مردم بیش از حد ترس از خطر عفونت به جرم وجود دارد.

به همین ترتیب همه گیر خواهد شد و تاثیر بر تلاش های امداد رسانی و بهبود. آسیب های ناشی از این طوفان به احتمال زیاد به پیامدهای ماندگار برای خانواده های فقیر در حال حاضر کشیده به حد اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر.

در هند Odisha دولت گردباد نابود محصولات از فوفل یک برگ استفاده می شود به عنوان یک لفاف بسته بندی برای جویدن فوفل مهره و یا توتون و تنباکو. در بنگلادش در جنوب غربی منطقه Bagerhat بیش از 500 مزارع پرورش ماهی آب گرفتگی شدند.

Debashish Shyamal که زندگی در یک روستای ماهیگیری در امتداد سواحل غرب بنگال در زمان پناهگاه با خانواده اش در یک دولت کلینیک. او گفت: باد وزید باز کردن پنجره ها و درب ها و ساعت ها آنها نشسته نشسته اند داخل خیس توسط باران.

روز پنج شنبه در او بیدار شد به آویزان برق سیم اب اشباع خیابان و کاملا بی خانمان جنگل در کنار خود ایجاد کرد.

“وجود دارد هیچ چیز” او گفت:.

علم گزارش از داکا, بنگلادش. آسوشیتد پرس نویسندگان Chonchui Ngashangva و Aniruddha Ghosal در دهلی نو کمک به این گزارش.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de