طوفان Amphan ضعیف در حال حاضر می گذارد بیش از بنگلادش: آی

کلکته: هند و هواشناسی اداره در روز پنج شنبه گفت که “Amphan’ را تضعیف کرده است به طور قابل توجهی و نقل مکان کرد به بنگلادش به عنوان یک سیکلون طوفان پس از ضربه بزند, West Bengal, ترک حداقل 12 کشته و باد تا shanties ریشه کنی هزاران نفر از درختان و swamping مناطق کم ارتفاع.

در آینده سه تا شش ساعت آن را بیشتر پراکنده به یک افسردگی عمیق و افسردگی دو مرحله است که به معنی تضعیف بیشتر از طوفان آن را گفت.

IMD گفت: تحت تاثیر این طوفان squalls با سرعت 30 تا 40 کیلومتر در ساعت در حال به احتمال بسیار زیاد در مگالایا و غرب آسام در طول 12 ساعت بعد.

غربی مناطق آسام و مگالایا نیز شاهد “نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده” به آن اضافه شده است.

با توجه به هواشناس, Amphan شد شدیدترین طوفان, ضربه, West Bengal در 100 سال گذشته.

بسیار شدید توفان بسته بندی بادها تا 190 kmph rampaged از طریق سواحل اوریسا و بنگال غربی در چهارشنبه آزادسازی باران سنگین swamping خانه ها و زمین های کشاورزی.

کلکته و چندین بخش دیگر در غرب بنگال عینک کتک نگاه روز پنج شنبه پس از بسیار شدید و گردباد ‘Amphan’ پاره پاره از طریق دولت است.

بخش های بزرگی از کلکته و دیگر تحت تاثیر مناطق بدون برق بودند به عنوان قطب قدرت دمیده شده.

تلفن همراه و خدمات اینترنت نیز به عنوان طوفان آسیب دیده بود چندین ارتباطات towersSenior مقامات دولتی گفت که خیلی زود به برآورد تلفات در زندگی و یا خسارت به اموال به عنوان سخت ترین-آمار مناطق هنوز در دسترس نیست.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*