کوستا مسا فرویو توسعه مرکز به توقف درمان coronavirus بیماران ژوئن 30

این فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا یکی از چندین بیمارستان و یا “جایگزین مراقبت های سایت” انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان دولت صفحة بعد از آن اورژانس مقررات به آدرس شیوع کروناویروس.

فرویو که باز 20 آوریل متوقف خواهد شد در نظر گرفتن بيمار از 30 ژوئن و رفتن به یک گرم “خاموش” که به معنی آن خواهد بود نگه داشته و آماده است در صورت افزایش COVID-19 موارد را نمی توان به طور فعال عامل انتشار اخبار فرمانداری از خدمات اورژانس گفت.

داده ها از اورنج کانتی نشان می دهد که از مارس 15, 16 بیماران درمان شده در فرویو – نیمی هر یک از نارنجی و لوس آنجلس شهرستانهای استان است. تسهیلات در نظر گرفته شده برای افراد با علائم خفیف است که نیاز به برخی از مراقبت های پزشکی اما نه در سطح بالا و مراقبت.

“از آنجا که از کار بزرگ کالیفرنیا در سراسر کشور ما پهن منحنی” دکتر مارک Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان گفت: در این دولت آزاد است. “این است که چرا stay-در-خانه سفارش صادر شد, برای صرفه جویی در زندگی می کند و به سیستم ارائه خدمات بهداشتی زمان برای آماده سازی.”

در میان دیگر سایت های پزشکی انتظار می رود به زودی در حال ساکرامنتو خواب قطار در عرصه مارس 30; و ستون بیمارستان در شهرستان دالی سیتی و لس آنجلس و خروش بیمارستان و پورتارویل توسعه مرکز در ژوئن 30. U. S Navy بیمارستان کشتی رحمت تکمیل خدمات خود را و سمت چپ بندر لوس آنجلس مارس 15, هر چند برخی از اعضای خدمه ماندند به کارکنان فرویو.

عرصه و توسعه مراکز نیز خواهد شد قرار داده شده در گرم shutdown و می تواند فعال در صورت نیاز.

فرویو و دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای کمک به ذخیره فضای بیمارستان برای بیماران بدحال اما قبل از آن نگران است که امکانات پزشکی می تواند غرق هرگز به ثمر رسید.

اورنج کانتی تخت بیمارستان تعداد بیش از 4,800 اما تعداد افراد بستری شده با COVID-19 تا کنون هرگز بیش از 250 در یک زمان. اما مقامات دولتی گفته اند که با داشتن ظرفیت برای رسیدگی به سنبله در coronavirus موارد بخش مهمی از با خیال راحت بازگشایی کسب و کار مدارس و امکانات دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*