توسط گلی Nagaraja

حیدرآباد: انتخابات عمومی در آندرا پرادش در اوایل سال 2019 که دیدم TDP است N. Chandrababu Naidu گاز گرفتن گرد و غبار ایجاد تصور که خواهر و برادر متحده خواهد بازگشت به صلح پس از غرقه شدن در بدترین تا کنون اختلافات بیش های از رودخانه آب, در میان دیگران.

و YSR کنگره رئیس جمهور Y. S. Jaganmohan ردی به قدرت با حکم کرده است و حتی تقویت چنین درک عمومی داده می شود که نشان از رفاقت نمایش داده شده توسط او و Telangana همتای K. چاندراسکار رائو در سابق تحلیف در روز 31 مارس در ویجیاوادا.

پیدا کردن خود را در آغوش Telangana ارشد وزیر Jagan به زودی به دست آورده moniker به فاستر پسر KCR.

اثبات ضرب المثل—دشمن دشمن است سرخ شده—راست Jagan و KCR ساخته شده دوستان با یکدیگر است. اواز یا موسیقی دو نفری در نظر گرفته شده خود را به bonhomie به سطح بعدی با ارائه پیوندی از Godavari و رودخانه کریشنا با سرمایه گذاری Rs 1 لاخ کرور به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک از AP و Telangana متحده است.

اما این دو که به نظر می رسد به آغوش دوستان به طور ناگهانی رو به جنگ خستگی در اواسط تابستان دستیابی به تصویر watermen از ایالات مربوطه می باشند. آنها شروع بازی به مربوطه گالری.

خواهد شد و این نشان می دهد كه برای مصرف عمومی?

Jagan ردی دولت در مارس 5 مجموعه گربه در Telangana را کبوتر با انتشار یک بروید (Ms شماره 203) به دنبال ساخت یک آسانسور طرح در Sangameswaram و افزایش ظرفیت تخلیه Potireddypadu سر تنظیم با برآورد هزینه Rs 7,045 کرور در foreshores از Srisailam مخزن برای انحراف از 3 tmc آب از رودخانه کریشنا برای Rayalaseema روزانه.

AP دولت ادعا کرد که این طرح پیشنهاد شده است برای استفاده از تنها سهم خود را در سیلاب رودخانه کریشنا.

صرف نظر از AP دولت روشن شدن این Telangana اصلی, منشی, آبیاری, Rajat کومار, شکایت به رودخانه کریشنا مدیره در مارس 12, به دنبال جلوگیری از این پیشنهاد آسانسور طرح. او تأکید کرد که این پیشنهاد در نقض بخش 84 از آندرا پرادش, ساماندهی, عمل, 2014 که اصرار دارد که هر گونه طرح جدید پیشنهاد شده در رودخانه کریشنا باید مبتنی بدون اجازه قبلی از راس شورای متشکل از اتحادیه وزیر منابع آب و وزرای ارشد آندرا و Telangana.

در AP ویژه رئیس, منشی, آبیاری Adityanath Das, شات کردن یک نامه به Godavari رودخانه مدیره با یک درخواست به غرفه نه “غیر قانونی” پروژه های آینده در Godavari رودخانه حمایت توسط Telangana دولت است. نه پروژه شامل KCR را زاییده افکار—Kaleswaram آسانسور طرح آبیاری.

Jagan با حضور در مراسم تحلیف عملکرد Kaleswaram آسانسور طرح آبیاری

جالب Jagan ردی به زودی پس از ادای سوگند به عنوان AP سانتی متر شخصا با حضور در مراسم تحلیف عملکرد Kaleswaram آسانسور طرح آبیاری در صفحه نمایش خود را bonhomie با KCR دولت است.

این Potireddypadu سر تنظیم—دهان از رودخانه کریشنا برای آب-گرسنگی Rayalaseema منطقه کاملا شد باعث Telangana جنبش در طول دوره Jagan پدر Y. S. Rajasekhar ردی به عنوان وزیر undivided, Andhra Pradesh. این KCR را Telangana rastra می Samithi زیادی ساخته شده داد و بیداد در برابر YSR حرکت برای افزایش ظرفیت تخلیه از Potireddypadu سر تنظیم تا 44,000 cusecs از 11,000 cusecs گفت: این یک شگرد آندرا مردم را به سرقت Telangana سهم در کریشنا آب. ترکیب سهم Telangana و آندرا پرادش در کریشنا مطمئن آب است 811tmc هر Bachchawat دادگاه که آندرا فردی حساب های به اشتراک گذاری 512tmc در حالی که از Telangana 299tmc.

KCR ظاهرا در گوشه ای با بی جی پی و کنگره برای درک نرم-نا مشخص در متهاجم حالت از AP دولت در مورد کریشنا آب. زمانی که یک خبرنگار در تلاش آوردن مخالفان حمله رعد اسا به سانتی متر توجه در رسانه های, کنفرانس, KCR شات پشت “Jagan است دوست من. هیچ کس می تواند بازی spoilsport بر ما”. آیا طوفان دم بین KCR و Jagan پایان بالا مانند ضرب المثلی در یک فنجان چای?

و یا آن را به نوبه خود به طور کامل دمیده آب رودخانه جنگ بین این دو است ؟

سازمان دیده بان این ستون ها برای پیشرفت های جدیدتر در مقابل آب.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de