باید گفت: ما زمان بندی همه چیز است ؟ Austin Ekeler را بی عیب و نقص بود سه سال پیش اما کسانی که در حال تلاش به دنبال رد پای او در سال 2020 نمی تواند تلاش برای ایجاد یک NFL فهرست در یک زمان بدتر.

Ekeler امضا شده با شارژر به عنوان عامل رایگان undrafted پس از سال 2017 پیش نویس به عنوان یک کمی شناخته شده در حال اجرا را از یک بخش دوم مدرسه و سپس به عنوان شناخته شده غربی ایالت کلرادو (در حال حاضر آن را به سادگی غربی دانشگاه کلرادو). او ساخته شده این تیم به ویژه تیم, بازیکن به دست آورده بیشتر زمان بازی بیشتر شارژر مربیان دیدم مهارت های خود را و امروز خود را در حال اجرا بازگشت.

وجود دارد 17 بازیکن در این شارژر زمان 90-مرد فهرستی که به امضا تحت شرایط مشابه زیر ماه گذشته پیش نویس است. وظیفه خود را بسیار سخت تر است زیرا آنها نمی توانند در این زمینه نشده است.

را Ekeler کلمه آن: کسانی که در سازمان فعالیت های تیم و یا OTAs نمی اضافی. آنها به جای قابل توجهی پا برای کسانی که در تلاش برای ایجاد یک فهرست بدون مجوز و پروانه از پیش نویس دور بعدی خود را به نام.

“من نمی دانم راستش اگر من را ساخته اند این تیم اگر من نیست که OTAs,” Ekeler گفت: در زوم کنفرانس مکالمه چهارشنبه. “من رفتم و خراب کرد و گفت:” اینها چیزهایی است که من نیاز در ماه آینده به کار در.’

“و آن دسته از بچه ها نیست که در حال حاضر. آنها در حال رفتن به رفتن در آن وجود دارد و آنها در حال رفتن بود smacked با این همه اطلاعات. روانی بازی در حال حاضر در زوم جلسات آن را به هیچ وجه نزدیک دیدن آن را در واقع در این زمینه 100 درصد پر سرعت. شما در سطح های مختلف. شما نمی توانید به دیدن این نمایش چشم پرنده از کل درست است. شما (باید) این نقطه نظر است که در واقع در عمل و همه چیز در حال حرکت در اطراف. پس این بچه ها در حال از دست رفته در برخی از زندگی تکرار است که بسیار مهم برای توسعه خود را در این بازی است.”

هیچ حس واقعی و در عین حال زمانی که اردوگاه های آموزشی باز خواهد شد چقدر زمان تیم و بازیکنان را به سطح شیب دار بالا و اگر وجود خواهد داشت پیش فصل نمایشگاه و اگر پس چگونه بسیاری از. برای بازیکنان تلاش تیم این فرصت ها مانند طلا هستند.

Ekeler 5-پا-10, 200 پوند چند وجهی تهدید چشمان باز به سرعت و در اولین فصل NFL. او به ثمر رساند در 35-حیاط اجرا در اولین NFL حمل در هفته 4 به پایان رسید و تا سال 2017 با عجله touchdowns و سه TD جلب همراه با 5.5 متری در حمل و 10.3 هر بگیرد. او آغاز شده و سه بازی در سال 2018 و هشت سال گذشته در خدمت به عنوان شماره 1 در طول Melvin Gordon holdout و نشان دادن او می تواند حمل بار اگر گوردون ترک – که او امضای قرارداد با دنور این فصل.

اما هیچ کدام از آن ممکن است اتفاق افتاده در نوع کوتاه پیش فصل ما می توانید ببینید در سال 2020 است.

“شما احساس فشار کل زمان” او گفت:. “در OTAs من خواهد دریافت, چهار, پنج, شش تکرار در عمل کل ساعت و 45 دقیقه ما در خارج وجود دارد,” او گفت:.

“هنگامی که OTAs به پایان رسید من تمام اشتباهات من و من می نویسم همه آنها را به پایین. چیزهایی که من نیاز به کار بر روی چیزی است که من استفاده از برای من مطبوع (جلسات). ما تا به حال مانند یک ماه و نیم من فکر می کنم آن است که بین OTAs و اردوگاه های آموزشی, و من می خواهم انجام مطبوع و یکی از بهترین دوستان من read me یک بازی و یا خواندن یک مسیر و من می خواهم برای رفتن به آن را انجام دهد. و این خواهد بود که من مطبوع است. من در اجرای بازی و یا اجرای یک مسیر و پشت سر هم در پایان.

“من فقط هیجان زده به سر من که من خسته من می خواهم سعی کنید برای ایجاد فشار بر خودم. پس از رفتن به اردوگاه های آموزشی آن هیچ تفاوتی ندارد. وجود شش پشت در حال اجرا و فقط یکی وجود دارد در حال اجرا به عقب در این زمینه در یک زمان مناسب است ؟ … (آنها) نیاز به دیدن اگر شما هر گونه پیشرفت و اگر شما در واقع قادر به اعتماد در این زمینه است که مهم ترین چیز است. اگر شما یک ورزشکار بزرگ شما می توانید با انجام کارهای شگفت انگیز. که بزرگ است. اما اگر شما نمی تواند مورد اعتماد در این زمینه برای حفاظت از تیم یا توپ شما نمی خواهید برای دیدن که چقدر زمان پخش به عنوان شما باید. من فقط نشان داد که ‘شما می توانید به من اعتماد در این زمینه است و من می تواند سازگار بازیساز.’ ”

پس فلش رو به جلو است. ورود خود را در فصل چهارم در NFL Ekeler ترین مرد با تجربه در حال اجرا پشت اتاق. در ماه مارس شارژر پاداش او را با چهار سال $24.5 میلیون تمدید قرارداد که شامل 15 میلیون دلار تضمین شده است. در علاوه بر این به بازی-ساخت مهارت های او در حال حاضر خواسته برای نشان دادن رهبری است.

“انرژی خود را, آن را عفونی” در حال اجرا پشت مربی علامت Ridgley گفت. “فقط (داشتن) او را در جلسات چگونه او چگونه او می بیند چیزهایی که من فکر می کنم مهم است برای بچه های جوان است که برای دیدن و شنیدن که از او.”

به این منظور Ekeler رسیده به بچه های جوان. لیست 17 بچه ها هر دو از قدرت همایش مدارس (نوتردام ایالتی فلوریدا, LSU) و نه چندان قدرتمند (غربی کارولینای شرقی میشیگان آزادی Texas-San Antonio) را به پرداخت نزدیک به توجه.

“من کاهش یافته است به خود زوم نشست و من در گفتن آنها راست بالا چگونه من آن را انجام داد و در مورد طرز فکر من رفتن را از طریق این و چگونه (آنها) باید که حتی بیشتر چرا که آنها لازم نیست که OTAs,” او گفت:.

“من در گفتن آنها, نگاه, اگر شما یک زمینه و یا هر آنچه که شما نیاز به انجام این (تکرار) خود را.’ من خودم تکرار پنج بار. ‘شما باید به مطالعه شود. هنگامی که شما حوصله شما رو به مطالعه بیشتر. شما رو به در این زمینه شما رو به واقع بیرون رفتن وجود دارد و از طریق حرکات چرا که اگر شما نمی شما در حال رفتن به بسیار دور پشت سر شما در حال رفتن به نگاه مانند شما و دوباره فقط وحشتناک است.’

“هنگامی که شما در گذشته مانع ذهنی و شما را در درک این بازی شما در واقع می تواند فقط استراحت و بازی است. و این چیزی است که اجازه می دهد تا شما را به موفق تر باشد.”

هنوز هم ساخت باز-روز فهرستی تحت این شرایط واقعا می تواند ضرب و شتم شانس.


شارژر رایگان UNDRAFTED عوامل

آسمار بلال, LB, نوتردام; داریوش Bradwell, RB, Tulane; جان Brannon, CB, Western Carolina; کول Christiansen, LB, ارتش; Jeff پنبه, WR, آیداهو; جاش Dunlop G, Texas-San Antonio; Breiden Fehoko, NT, LSU; جو Gaziano د شمال غربی; Nate Gilliam, G, Wake Forest; بابی هالی FB, Louisiana Tech; جسی Lemonier د آزادی; Kevin McGill, CB, Eastern Michigan; گیب Nabers FB ایالتی فلوریدا; رایان رابرتز, T, Florida State; دالتون هاردکور, کون بزرگ, WR, Kansas State; یعنی Smith, DT, آرکانزاس; Donte Vaughn, CB, نوتردام.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de