185 Manipuri پرستاران ترک pvt بیمارستان, مشاغل, ترک COVID-آمار

کلکته: حداقل 185 پرستاران نقطه از مانیپور و مشغول به کار در بیمارستان های خصوصی در کلکته را ترک کرده اند برای دولت خانه خود را پس از استعفا از شغل خود را زیر اخیر افزایش تعداد coronavirus موارد در اینجا منابع گفت.

این را اضافه کنید به غالب کمبود پرستاران در امکانات اینجا میان مداوم این COVID-19 همه گیر به گفته یک مقام ارشد یک بیمارستان خصوصی که از آن نه پرستاران را ترک کرده اند.

جدا از احساس نا امن ماندن در این شهر پس از تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر به دلیل این بیماری آغاز شده افزایش پرستاران از شمال شرقی و دولتی که تنها یک فعال مورد در حال حاضر تصمیم به ترک شغل خود به دلیل فشار از پدر و مادر خود را برای بازگشت به خانه و منابع مختلف در بیمارستان های خصوصی در شهرستان ها گفت.

“پدر و مادر ما نگران هستند و ما نیز بسیار تاکید کرد که این موارد در حال افزایش است هر روز در اینجا. دولت ما یک دولت سبز و ما احساس می کنیم رفتن به صفحه اصلی. دولت ما دولت است که به ما کمک می کند. خانواده و پدر و مادر اولویت ما هستند” یکی از پرستاران که استعفا داد و گفت: زمانی که تماس از طریق تلفن.

هیچ تایید می شود ساخته شده از دولت در مورد آن “کمک”.

تعداد موارد فعال در غرب بنگال رز به 1,407 در روز جمعه. در مجموع 153 نفر کشته شده اند به طور مستقیم با توجه به COVID-19 در دولت تا کنون و 72 نفر دیگر تسلیم به دلیل دیگر همبودی که در آن شرایط حضور coronavirus بود و اتفاقی است.

“اگر ما زنده باقی می ماند ما کار دیگری” پرستار گفت PTI خواست نامش فاش نشود.

پرستاران از مانیپور را شروع کرده اند از ترک دوشنبه در اتوبوس ها و وسایل نقلیه, منابع, گفت:, و اضافه کرد که پس از رسیدن به خانه خود دولت آنها ارسال خواهد شد برای خانه و یا نهادی شده است.

جدا از 185 که چپ و 132 نفر دیگر در حال برنامه ریزی برای بازگشت به ایمفال در نظر گرفتن یک مسیر ترانزیت از طریق آسام و Nagaland با توجه به خوبی قرار داده ،

“ما درک وجود خواهد داشت قابل توجهی بحران به عنوان بیشتر و بیشتر پرستاران در حال خروج از شهر برای صفحه اصلی. پس از اشغال کم است در تمام بیمارستان های ما خواهد بود قادر به مدیریت در حال حاضر. اما پس از عمل جراحی برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد کامل ما احساس تنگنا” AMRI بیمارستان مدیر عامل گروه Rupak Barua گفت.

همواره وجود دارد کمبود پرستاران در بنگال غربی به دلیل عدم کافی دانشکده پرستاری و این منجر به یک تقاضا-عرضه شکاف گفت: Barua که همچنین رئیس بهداشت و درمان فرعی کمیته CII منطقه شرقی.

“ما شده اند وابسته به اطلاعات بیشتر در پرستاران از کشورهای دیگر به خصوص از مانیپور تریپورا و دیگر ایالات شمال شرقی همراه با کرالا” او گفت:.

برخی از امکانات کلکته است که در مواجهه با بحران شامل Charnock بیمارستان که در آن 27 پرستاران استعفا داد و پس از 25 در بی همتا بیمارستان, 16 کارت قرمز در, بهداشت و درمان, 11 در هر عنبیه Multispeciality بیمارستان و Bhagirathi Neotia زن و کودک مرکز مراقبت و 10 در هر یک از آپولو Gleneagles بیمارستان ها و سری اوروبیندو Seva Kendra منابع گفت.

وجود چندین بیمارستان های دیگر در داخل و اطراف کلکته که در آن Manipuri پرستاران ترک شغل خود را و سمت چپ برای خانه های خود.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*