10 میلیون دلار ماشین های کلاسیک مجموعه اهدا شده به Cal State فولرتون به فروش می رسد به رود آیلند موزه

Cal State فولرتون پیدا کرده است یک خریدار برای $10 میلیون مجموعه ای از پس از جنگ های ورزشی و grand touring cars اهدا شده توسط نیکلاس Begovich یک مهندس نیکوکار و دیرین فولرتون ساکن که درگذشت ممکن است 3.

این Attention موزه خودرو در Newport, Rhode Island, خریداری کرده است, این مجموعه برای آینده نمایش CSUF مقامات اعلام کرد جمعه, مارس 20. این مجموعه در حال حاضر حمل شده است که به موزه دانشگاه سخنگوی گفت.

پول حاصل از فروش پشتیبانی خواهد کرد دانشگاه مرکز گرانشی-موج فیزیک و نجوم و همچنین پژوهش در انرژی پایدار و قدرت آن توسط دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر.

پس از تور گرانشی-موج مرکز ساخته شده است که کمک به کشف اولین موج در تار و پود فضا-زمان در سال 2016 Begovich شد مشتاق حمایت از تحقیقات و مرکز.

Begovich شروع به جمع آوری اتومبیل در اوایل 1950s. بسیاری از وسایل نقلیه آمد به طور مستقیم از کارخانه های خود را از جمله 1969 لامبورگینی میورا که Begovich خریداری شده در ایتالیا.

مقامات گفت: Begovich تا به حال می خواستم 14-مجموعه ماشین باقی می ماند به عنوان یک قطعه. با کمک کمدین جی لنو که متصل CSUF مقامات به موزه دانشگاه بود قادر به پیدا کردن یک خریدار حاضر به افتخار کسانی که خواسته سخنگوی ک ñç ی ó Valenzuela Metzger گفت: در یک e-mail.

Begovich و همسر او Lee, اهدا مجموعه به Cal State فولرتون در اوایل این سال آن سرب هدیه راه اندازی “در آن طول می کشد یک تیتان: این کمپین برای Cal State فولرتون” $200 میلیون پنج ساله جامع کمپین جمع آوری کمک مالی.

این موزه در حال برنامه ریزی ویژه نمایشگاه شامل مجموعه ای, مدیر عامل شرکت دونالد آزبورن گفت: در دانشگاه آزادی مطبوعات.

“ما سپاسگزار قادر به به اشتراک گذاری نیک Begovich فوق العاده و تاریخی اتومبیل های با بازدید کنندگان ما در اینجا در نیوپورت و از طریق دیجیتال ما طرح با جهان است,” او گفت:. “این مجموعه شامل برخی از مهم ترین و نادر مطلوب اتومبیل در جهان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر