نیکولاس Asfouri خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شبه نظامی افسران پلیس مارس در نزدیکی ورودی شهر ممنوعه در پکن روز سه شنبه پیش از نشست سالانه کنگره خلق ملی.

ملی است که همیشه یک قطعه مهم از تب و تاب سیاسی برای حزب کمونیست چین یک فرصت برای رهبران مشتری جلب کردن موفقیت های خود از سال گذشته و تعیین اهداف برای یک آینده در پکن مزین تالار بزرگ مردم است.

اما نشست امسال آغاز می شود که روز شنبه پس از دو ماه تاخیر به دلیل شیوع کروناویروس خواهد محوری بیشتر از حد معمول.

با این کشور در حال ظهور از بیماری همه گیر ویرانگر آغاز شد که در شهر ووهان رهبر چین به دنبال نشان می دهد که چین در مسیر برگشت و در حال حاضر در بهترین شکل ممکن بین المللی نور — در حالی که برجسته غرب coronavirus شکست.

“این فرصتی برای او به reassert کاملا واضح است که چین به حالت عادی بازگشت و حزب-دولت و پینگ بسیار زیادی در کنترل” گفت: Steve Tsang مدیر موسسه چین در مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی در لندن است.

“آنها می گویند که اگر چین ندارد خلق چین و حزب کمونیست چین خواهد بود و بیشتر شبیه به ایالات متحده و یا بریتانیا پس همه چینی باید بسیار سپاسگزار به حزب و رهبری شی جین پینگ برای فرمان چین از طریق این.”

[با اولتیماتوم تهمت عمیق تر شدن بحران با سازمان بهداشت جهانی]

یازدهم منتقل شده است به تحکیم موقعیت خود در طول هفت سال گذشته تبدیل شدن به قدرتمند ترین رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ. اما ظهور این ویروس در ووهان در اواخر سال گذشته و ویرانی جهانی این تحمیل را تهدید موقعیت خود را مانند هیچ چیز دیگری قبل از.

خشم در حزب اولیه coverups تشکیل بزرگترین چالش برای حکومت پس از تظاهرات میدان تیان آن من از سال 1989 تحلیلگران می گویند.

با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منجر به اتهام علیه چین و تلاش برای نگه دارید و آن را به حساب همه گیر بسیاری از سیاستگذاران در ایالات متحده مشاهده یازدهم به ویژه آسیب پذیر و در این لحظه به عنوان یک فرصت به هدف را در این حزب است.

اما این نمایش به سختی می تواند متفاوت تر از دیدگاه داخل چین: شیان در حال ظهور است از این بحران نه ضعیف تر اما قوی تر.

“نظر من این است که او را بدست چیزی جز قوی تر از این وضعیت و او احتمالا با استفاده از [ملی] به تقویت قدرت و نفوذ در سیستم” گفت: Christopher Johnson سابق چین تحلیلگر سازمان سیا است که در حال حاضر اجرا می شود چین استراتژی های گروه مشاوره.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن برخی از شاخ-tooting چرا که آنها نمی تواند کمک کند خود را,” او گفت: با اشاره به این حزب تلاش برای کنتراست آن coronavirus پاسخ با کشورهای غربی. با swift مستندات چین شامل ویروس و نگهداری آن مرگ و میر زیر 5000, با توجه به رسمی آن تعداد در مقایسه با 92,000 در ایالات متحده و 35000 نفر در بریتانیا می باشد.

“اما وجود خواهد داشت برخی از یادآوری Muzak بازی در پس زمینه هنگامی که [برتر] لی کچیانگ ارائه سخنرانی خود” جانسون گفت.

وو هنگ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

بازدید کنندگان در پیاده روی به مترو در میدان تیان آن من در پکن در روز سه شنبه. این هفته کنگره ملی خلق چین است خیمه رویداد سیاسی سال.

ملی است که با تمرکز بر مسائل داخلی است و معمولا استفاده می شود برای اعلام سیاست و پرسنل تغییرات. در مراسم افتتاحیه روز جمعه Li ارائه خواهد شد خود را “کار گزارش” یک خشک گفتار است که این حزب با استفاده از مجموعه ای از اهداف خود و تحسین موفقیت خود را.

بخش مهمی از آن است که دولت پیش بینی رشد اقتصادی که دارای لبه های پایین تر در سال های اخیر به منعکس کننده چین کاهش سرعت از نیروی عظیم منهدم کننده روز از 2000s. در سال گذشته Li تعیین هدف در 6 تا 6.5 درصد است.

اما coronavirus است سخت تلفات سنگین در اقتصاد است که قرارداد با 6.8 درصد در سه ماهه اول. با محیط زیست داخلی تسخیر کرده و صادرات چین در بازارهای ویران شده توسط ویروس, صندوق بین المللی پول تخمین می زند که اقتصاد چین رشد خواهد کرد تنها 1.2 درصد در این سال است.

تنظیم چنین تعداد کم بی وجدانی خواهد بود برای Xi که متعهد به دو برابر اندازه اقتصاد از سال 2010 سطح تا پایان این سال است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از تحلیلگران انتظار لی به حذف یک رشد هدف این زمان و در عوض ادعا می کنند که حزب ساخته شده است پیشرفت بیشتر در تلاش خود را برای ریشه کن کردن فقر و هدف اصلی از Xi.

[ترس از خطرات سیاسی چین سال ها وقت صرف آماده شدن برای این سقوط اقتصادی]

سخنرانی و یازدهم بسته شدن آدرس معمولا تحویل در تالار بزرگ مردم قبل از برخی از 3000 نمایندگان که می رسند از سراسر کشور و اغلب در لباس های سنتی خود در منطقه است. این منجر به صحنه های مردان در شاخ گوزن کلاه زنان و استادانه درست شده در نقره نیکل عبور از میدان تیان آن من برای ورود به سالن.

اما در این زمان همه گیر فرمت متفاوت خواهد بود با برخی از جلسات با استفاده از ویدئو کنفرانس و کل رویداد کوتاه.

این را می توان به اپیدمی-کنترل اقدامات, اما آن را نیز می تواند طراحی شده برای محدود کردن فرصت برای کادرهای محلی برای شکایت به مقر حزب کمونیست در قدرت است.

یازدهم تصدی مشخص شده است افزایش تمرکز اغلب به غم وغصه از مقامات محلی. این روند تبدیل به برجسته تر در طول شیوع کروناویروس با یازدهم تصرف فرصت برای ترویج مردم خود را در موقعیت های کلیدی — فقط به عنوان او نصب متحد نزدیک یانگ یونگ به عنوان دبیر حزب در استان هوبئی در طول coronavirus بحران است.

علامت Schiefelbein

AP

مسافران پیاده روی در سراسر یک تقاطع در پکن مرکزی کسب و کار منطقه در روز سه شنبه. رئیس جمهور خلق چین گفت که چین ارائه خواهد شد 2 میلیارد دلار برای کمک به پاسخ به covid-19 شیوع و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

جانسون سابق سیا و تحلیلگر انتظار یازدهم به ادامه که در رگ و دو را در نظارت و دیگر سیستم های کنترل.

“در زمان هایی از این, شما قطعا می خواهید مرد خود را مسئول پلیس, به خصوص اگر شما تا حدودی نگران عواقب این از یک ثبات نقطه, نمایش,” او گفت:.

چین از تلاش های اولیه برای سرپوش گذاشتن بر شدت این ویروس و به ویژه تلاش برای به سکوت پزشکان که سعی کردم به صدای زنگ و منجر به فوران خشم در ووهان. ساکنان سعی در دور زدن سانسور با ارسال کلیپ در مورد انقلاب فرانسه از “Les Misérables” در رسانه های اجتماعی چینی.

در حالی که برخی از آن خشم می ماند, چینی, احساسات عمومی را تغییر داده است که مردم دیده اند که تلفات این ویروس در ایجاد اغتشاش در جای دیگر به خصوص در ایالات متحده است.

“در حال حاضر بسیاری از افراد در چین فکر می کنم که رهبری خود را به کار گرفته این بحران آبرومندانه” گفت: Christian Göbel استاد مدرن چین مطالعات در دانشگاه وین. “اگر آنها مقایسه چین وضعیت به ایالات متحده و یا بریتانیا یا بقیه اروپا آنها می توانید ببینید که آن را به کار گرفته بسیار خوبی وجود دارد.”

است که در مقایسه حزب کمونیست می خواهد مردم را به منظور جلب. “البته این تبلیغ اما این یک دروغ” گفت: Göbel که مطالعات عمومی شکایت و دولت چین را پاسخ.

حتی به طور معمول انتقادی روشنفکران که دسترسی به اطلاعات از خارج از چین فایروال بزرگ اکسپرس امداد است که آنها در چین و غرب در طول این بیماری همه گیر.

[پس از جنگ تجارت و همه گیر چین و ایالات متحده گام در مبارزه با بیش از روزنامه نگاری]

در حال حاضر بزرگتر نگرانی برای مقامات مرکزی می آید از مقامات که فرود در پکن برای مردم این کنگره است. آنها هستند که قدرت بوده است ديگر و چه کسی باقی می ماند و اذیت.

“مقامات محلی شکایت در مورد کار زیاد بود در حالی که آنها برای اطمینان از قرنطینه” Göbel گفت. “بسیاری از مقامات خواب در دفاتر خود تعداد زیادی از کادرهای جوان در حال مرگ بوده اند از کار زیاد و احساس می کنند تلاش های خود را به طور کامل قدردانی است.”

عامل مهم موثر بر احساسات عمومی خواهد بود رشد اقتصادی و تاثیر آن بر امور مالی شخصی. چین اولویت بندی کرده است حاوی ویروس بیش از بازگشایی اقتصاد به حدی است که آن را قفل شده است و یک منطقه شمال از 100 میلیون نفر در این هفته بیش از یک خوشه از 34 عفونت.

هنوز هم کسانی که منتقدان به خصوص در واشنگتن که ارزیابی شده است که این بحران خواهد بود چین “چرنوبیل لحظه” تقریبا قطعا نا امید کرد.

“مردم به دنبال نگه داشتن در چین و تعجب چه مدت دوام خواهد آورد ؟ زمانی که مردم تا به حال به اندازه کافی است؟” Göbel گفت. “قبلی امواج دموکراتیک تغییر زمانی رخ داد که مردم تا به حال نمونه های خوبی برای نگاه به خارج از کشور. من نمی بینم به همین دلیل مردم چین در حال حاضر باید ایستادن و بپرسید چه چیز می توانست متفاوت باشد.”

ادامه مطلب

پس از شش مورد جدید ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر به کروناویروس

آسیایی آمریکایی پزشکان و پرستاران گزارش افزایش شدید نژادپرستانه لفظی و حملات فیزیکی

CDC دستورالعمل های منتشر شده در آخرین, پیشنهاد, پایین کلید راهنمای بازگشایی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de