اوکراین Zelensky به عقب کشیده به سیاسی در ایالات متحده فرای پس از به بیرون درز بایدن نوار

سرگئی Dolzhenko خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky دارای یک کنفرانس خبری مارک سال اول خود را در دفتر در کیف کاخ Mariinsky در مارس 20, 2020.

کیف اوکراین — رییس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به اصطلاح سازمان های اجرای قانون روز شنبه برای بررسی به بیرون درز صوتی از تماس های تلفنی خصوصی چندین سال پیش بین جو بایدن و اوکراین پس از آن رئیس جمهور پترو پوروشنکو و گفت که مکالمات “ممکن است درک واجد شرایط به عنوان خیانت.”

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در کیف را Mariinsky پارک به مناسبت اولین سالگرد ریاست جمهوری خود Zelensky دوباره خود را کشیده به سیاست آمریکا هشت ماه پس از یک مکالمه تلفنی بین او و رئیس جمهور تهمت شد این موضوع از یک استیضاح پرس و جو.

ضبط شد که برای اولین بار بازی در یک کنفرانس خبری روز سه شنبه در کیف ریختن نسبتا کمی نور جدید در بایدن نقش در برکناری اوکراین دادستان کل چهار سال پیش. اما Zelensky نظر جمعه شده است می تواند با هدف مماشات تهمت بی اعتبار رقیب در Poroshenko و منحرف به محققان همه در یک ضربه تند وشدید زدن.

“به عنوان پوروشنکو و بایدن بله من شنیده ام من را از نظر” Zelensky گفت. “من فکر می کنم این آخرین نشانه آن است که اوکراین را ببینید. دادستان اجرای قانون بدن باید واکنش نشان می دهند. دادستان کل از اوکراین ثبت نام جنایی رسیدگی به درخواست معاون [آندری] Derkach دیروز. آنها بررسی خواهد شد.”

[اوکراین نماینده مجلس منتشر شده به بیرون درز تماس های تلفنی از بایدن و پوروشنکو]

ساعت قبل از Zelensky را در کنفرانس خبری نوشت: در نیویورک تایمز op-ed که “استیضاح داستان راحت بود نه برای من.”

“آن زمان آمریکا و توجه بین المللی به دور از مسائل که اهمیت بسیاری به اوکراین و تبدیل کشور ما به یک داستان در مورد رئیس جمهور تهمت,” او اضافه شده است.

این بایدن-پوروشنکو صوتی به نظر می رسد به احتمال زیاد به همان اثر است. اوکراین دادستانی عمومی چهارشنبه اعلام کرد که آن را باز کرده است یک پرس و جو بر می شمارد از خیانت و سوء استفاده از قدرت و یا دفتر بر اساس قانونگذار Derkach بدخشان که نوار نقطه به توافق با نفوذ در Poroshenko.

Oleksander Kachura عضو Zelensky را بنده از مردم حزب سیاسی نیز چهارشنبه اعلام کرد که او در نظر دارد برای ایجاد یک مجلس “کمیسیون موقت تحقیق” برای نگاه به Derkach را ادعا می کند.

ضبط شده نشان داد که بایدن به عنوان او قبلا علنا گفت, مرتبط, ضمانت وام به اوکراین در سال 2015 به کشتی سنگ تمام ویکتور Shokin و سپس این کشور را محکوم کرد. اما Derkach مستقل عضو پارلمان اوکراین که قبلا در تراز وسط قرار دارد با یک طرفدار روسیه جناح و گذشته لینک به هوش استفاده می شود کلیپ جدید به آرایه ای از اتهامات ثابت نشده توسط نوار.

Derkach گفت که او با دریافت این نوار از “تحقیقی روزنامه نگاران” و اتهام آنها ساخته شده توسط Poroshenko.

سرگئی Dolzhenko

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

رئیس جمهور سابق اوکراین, پترو پوروشنکو در حال سخنرانی در جلسه بزرگداشت از تاتارها کریمه در میدان استقلال در کیف, اوکراین, مارس 18 سال 2020 است.

“این نمونه های صوتی منتشر شده توسط Derkach یک طرفدار روسیه MP ساخته شد برای بی اعتبار ساختن اوکراین و مصنوعی در آمریکا تبلیغات انتخاباتی” Poroshenko اروپایی حزب همبستگی در بیانیه ای گفت.

“در اصل این یک اقدام تحریک آمیز است که هیچ ربطی به واقعیت است. هدف آن است که به تضعیف ایالات متحده حمایت هر دو حزب از اوکراین است که تا به حال ساخته شده است برای بیش از پنج سال توسط رئیس جمهور پترو پوروشنکو و بازگشت دولت به حوزه نفوذ روسیه و همچنین به تضعیف بین المللی طرفدار اوکراین و ائتلاف است.”

این رقابت سیاسی بین Zelensky و Poroshenko قدمت آن به انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته که Zelensky برنده در یک زمین لغزش. Poroshenko متهم Zelensky بودن ابزار از الیگارشی و منافع روسیه در حالی که Zelensky متهم Poroshenko و دولت او از فساد و سوء مدیریت ناخالص.

“من نه حریف خود را — من را حکم” Zelensky گفت: Poroshenko در طول یک مناظره ریاست جمهوری.

پس از خروج از دفتر Poroshenko به بازجویی شده به عنوان شاهد در بیش از یک دوجین از تحقیقات جنایی و در فوریه, دادستان تهدید به دستگیری او اگر او شکست خورده به نظر می رسد برای بازجویی.

مقامات غربی مطرح کرده اند و نگرانی که رئیس جمهور سابق است که به طور خاص برای عذاب سیاسی اما مقامات اوکراین انکار وجود هرگونه انگیزه سیاسی در پشت این موارد است.

[اوکراین بلوک oligarch پیشنهاد به دست آوردن مجدد بانک و پاک راه را برای صندوق بین المللی]

رودلف W. جولیانی که در خدمت به عنوان تهمت شخصی وکیل ملاقات Derkach در طول سفر به کیف در ماه دسامبر. نوار منتشر شده ارائه هیچ مدرکی برای بازگشت جولیانی را به مدت طولانی اتهام که بایدن تحت فشار قرار دادند برای Shokin را حذف به کمک پسرش هانتر بایدن. در آن زمان جوانتر بایدن بود و درآمد بین $50 ، 000 و 100 ، 000 دلار در ماه در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma که مالک سابق وزیر دولت بود تحت بررسی در اوکراین است.

در هیچ نقطه ای از کلیپ های سه شنبه منتشر شد می کند بایدن ذکر Burisma یا پسر خود را. Shokin را شلیک نمی شد یک عمل یک طرفه به کارگردانی بایدن اما باعث شده فشار برای مبارزه با فساد اصلاحات و توسعه در وزارت امور خارجه و هماهنگ با اتحادیه اروپا و صندوق بین المللی پول.

Khurshudyan گزارش از مسکو. پل Sonne و روزالیند S. Helderman در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

اوکراین دادگاه نیروهای پروب به بایدن نقش در شلیک دادستان ویکتور Shokin

اوکراین Zelensky می خواهد برای پایان دادن به جنگ در شرق. مشکل خود: هیچ کس موافق است که چگونه به آن را انجام دهد.

چگونه اوکراین Zelensky از دست جنبش ضد فساد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de