ابوظبی: به عنوان پزشکی برادری در سراسر جهان می خواهم به منظور توسعه راه را قادر خواهد ساخت که بهتر از مقابله با کروناویروس بحران QuantLase تصویربرداری آزمایشگاه پزشکی-بازوی تحقیقاتی بین المللی دارایی های شرکت IHC اعلام کرد که آن را توسعه داده است رمان تجهیزات را قادر می سازد که به صورت بسیار سریع تر توده نمایش با نتایج تست در دسترس در ثانیه و امکان تست در یک بعد وسیع تر.

مقیاس توده غربالگری

با توجه به گزارش در WAM “این دستیابی به موفقیت را قادر خواهد ساخت ‘مقیاس توده غربالگری’ تغییر کل بعد از ردیابی و سرعت است که با حقوقی واجد شرایط می تواند با نزدیک شدن”.

طبق آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان افزایش یافته است به 4,629,503 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافته است به 2,97,360.

این COVID-19 نفر در امارات متحده عربی پایه در 25,063. ویروس کشنده نیز ادعا 227 زندگی در کشور است.

WAM به نقل از عبدالرحمان بن محمد بن ناصر آل اویس, وزیر بهداشت و پیشگیری عنوان کرد و گفت که دولت مشتاق است که در حمایت از طرح های است که کمک به سیستم بهداشت و درمان در امارات متحده عربی.

“مقامات بهداشتی شده اند از نزدیک نظارت بر پیشرفت از آزمایشات با QuantLase به منظور تست این تجهیزات است. ما مفتخریم به دیدن یک تکنولوژی است که کار می کند و کمک خواهد کرد که برای محافظت از مردم ما بهتر است.”

دکتر تجهیزات جزئیات

Dr Pramod کومار که منجر تیم از محققان در آزمایشگاه که در حال مطالعه تغییر در ساختار سلول های آلوده به خون اعلام کرد که این تجهیزات که با استفاده از CMOS آشکارساز را قادر خواهد ساخت مقیاس توده غربالگری با نتایج موجود در ثانیه است.

“در واقع ما مبتنی بر لیزر DPI (Diffractive فاز تداخلی) روش مبتنی بر نوری-فاز مدولاسیون است که قادر به دادن یک امضا از عفونت در عرض چند ثانیه. بیشتر چه, آن است که کاربر پسند غیرتهاجمی و کم هزینه است. این دستگاه برای استفاده مناسب است که نه تنها در بیمارستان ها و اماکن عمومی مانند سینماها و مراکز خرید اما با کمی آموزش عملی آن را می توان مورد استفاده برای تست و نظارت است. اعتقاد ما بر این خواهد بود یک بازی را تغییر در مقابله با گسترش coronavirus” کومار به نقل شد.

کومار ابراز امیدواری کرد که این آزمایشگاه قادر خواهد بود به رول کردن محصول در بازار در چند ماه.

“تا آنجا که در مراحل اولیه تشخیص است نگران ما DPI روش قادر به تشخیص به عنوان به زودی به عنوان سلول های خون آلوده می شود. هدف ما این است که در نهایت رسیدن به حداکثر سطح از دقت و گفت:” دکتر کومار.

این می آید پس ما در داروسازی مدرن گفت: در فاز اول محاکمه COVID-19 واکسن نشان داده مثبت نتایج اولیه.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net