دو مرگ, 27 تازه COVID-19 موارد در Telangana

حیدرآباد: یک روز پس از تسهیلات در مستند هنجارهای آمد و به نیروی عادی شروع به بازگشت به Telangana با مردم بیشتر پله از خانه های خود را در حالی که دو کشته و 27 تازه موارد COVID-19 گزارش شد در روز چهارشنبه.

مغازه ها شاهد افزایش footfalls از مشتریان و دولتی شرکت حمل و نقل جاده (RTC) خدمات اتوبوس دیدم مسافران در شماره های خوب.

طبق این تسهیلات که به اجرا در آمد در روز سه شنبه دولت-اجرای خدمات اتوبوس مجاز در دولت جز در پایتخت که حساب برای یک سهم شیر از COVID-19 موارد در Telangana.

به طور مشابه, مغازه ها شده اند مجاز به باز می شود در سراسر کشور اما مجاز هستند در اینجا در یک فرد حتی الگوی مربوطه جایگزین روز در اینجا.

دولت است گفت: سخت اجتماعی فاصله و دیگر COVID-19 هنجارهای باید به دنبال در طول سفر با اتوبوس حمل و نقل عمومی و نیز در مغازه ها.

روز چهارشنبه دو مرگ و میر گزارش شده از مصرف این تلفات به دلیل این بیماری در کشور به 40 یک بولتن گفت.

تعداد موارد مثبت در دولت نصب شده به 1,661 و فعال موارد ایستاده بود 608.

دو بيمار ترخيص شده از بيمارستان در نظر گرفتن تعداد کل بهبود در این دولت تا کنون به 1,013.

از 27 تازه موارد به عنوان بسیاری از 15 نفر گزارش شده از بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه در حالی که 12 نفر دیگر شد “مهاجران” که وارد دولت در طول چند روز گذشته بولتن اضافه شده است.

در ضمن به طور کامل تهویه مطبوع قطار با 1,003 مسافران اولین ویژه به سرچشمه گرفته از جنوب مرکزی راه آهن در حال انجام ملی مستند چپ سکوندربد در اینجا برای دهلی نو روز چهارشنبه راه آهن انتشار گفت.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de