مغلوب ساختن پیشی جستن ترجیح شرکت ساخت و ساز در اراضی 1.3 میلیارد دلار مرز دیوار قرارداد بزرگترین تا کنون

کارولین ون هوتن واشنگتن پست

حصار مرزی کاهش از طریق کوه ها و مراتع در نزدیکی هرفورد, Ariz.

یک داکوتای شمالی شرکت ساخت و ساز دریافت کرده است که به حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر امن بزرگترین مرز دیوار قرارداد تا کنون اهدا یک 1.3 میلیارد دلار برای مقابله با ساخت 42 مایل سیاه-نقاشی نرده طریق کوه های ناهموار جنوب آریزونا.

این شرکت که برنده قرارداد فیشر شن و ماسه شده است بارها و بارها مورد تحسین قرار گرفته توسط رئیس جمهور در کاخ سفید ملاقات با مقامات مرزی و فرماندهان نظامی در نتیجه یک مدت طولانی و شخصی بازاریابی زمین به ناروا و از حامیان سرسخت خود مانع پروژه.

پس از آن اولیه مناقصه برای مرز قرارداد تصویب شد, بیش از شرکت و مدیر عامل شرکت Tommy Fisher قطع یک مسیر مستقیم به رئیس جمهور توسط ستایش او را در کابل, اخبار اهدا به او خواه متحدان و پرورش روابط سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور Stephen K. Bannon, اوباما در سنا نامزد کریس Kobach و دیگر چهره های محافظه کار در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار.

فیشر اولین و تنها عمده دیگر مرز قرارداد به 400 میلیون دلار است تحت بررسی توسط وزارت دفاع بازرس کل پس از قانونگذاران دموکرات نگرانی در مورد نامناسب کاخ سفید نفوذ در فرایند تهیه. بازرس کل را تایید کرد و گفت ممیزی در حال انجام است.

[او همیشه به ارمغان می آورد آنها را’: مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای هدایت مرز دیوار معامله به داکوتای شمالی شرکت]

این جایزه جدید به فیشر حمل به طور متوسط هزینه بیش از $30 میلیون نفر در هر مایل از مرز مانع گران تر از دیگر قرارداد برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیوار. این پروژه بدل از یک سال 2016 وعده انتخاباتی به یکی از بزرگترین فدرال پروژه های زیربنایی در تاریخ ایالات متحده است.

آریزونا دیلی استار اولین گزارش فیشر قرارداد است که اعلام نشده است توسط وزارت دفاع و یا گمرک و حفاظت از مرزها.

42 مایل طول مرز جنوب توسان که در آن فیشر خواهد ساخت ارائه های قابل توجهی مهندسی پیچیدگی های با شیب تند زمین و گذرگاه های آب از جمله سانتا کروز حوضه رودخانه که سیل در طول تابستان “موسمی” طوفان به گفته مقامات مرزی و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده که نظارت بر این پروژه است. یکی رسمی با آگاهی از این قرارداد گفت: فیشر پیشنهاد کمترين برای ساخت و ساز همراه است که خاص span.

تورم قیمت بیشتر شد یک تغییر طراحی از رئیس جمهور نیاز به مانع به رنگ سیاه اضافه کردن حدود 1.2 میلیون نفر در هر مایل به گفته دولت متعاهد برآورد به دست آمده در این ماه توسط واشنگتن پست.

کارولین ون هوتن

واشنگتن پست

هشت bollard پانل های ساخته شده بودند که در نزدیکی کورپس کریستی, Tex., و رانده شدند و نزدیک به یک هزار کیلومتر مرز ساخت و ساز می رسند در, Douglas, Ariz., در ماه ژانویه است.

Raini Brunson, سخنگوی سپاه مهندسین که تایید قرارداد اهدا شد به فیشر گفت: قرارداد مقدار تعیین شده توسط طیف وسیعی از عوامل است.

“هر پروژه هزینه شده است مشروط بر آن ویژگی های منحصر به فرد مانند ژئوتکنیک, توپوگرافی هیدرولوژیکی و هیدرولیکی تاسیسات زیرزمینی نهایی املاک و مستغلات دسترسی و هزینه مواد و نیروی کار” Brunson گفت: در یک ایمیل.

دلار 1.275 میلیارد قرارداد — توسان بسته 3 — متشکل از “یک سری از پروژه های در یک منطقه جغرافیایی با پیچیده تر زمین” Brunson اضافه شده است. تحت Army Corps of Engineers تهیه قوانین قرارداد رفت و به پایین ترین قیمت از لحاظ فنی قابل قبول پیشنهاد او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است تا فیشر در کاخ سفید مرزی دیوار جلسات دوباره در هفته های اخیر زمانی که او به مقامات مرزی و سپاه مهندسین به رنگ سد فولاد سیاه و سفید طراحی تغییر است که اضافه کردن حداقل 500 میلیون دلار برای هزینه های کلی.

[تهمت سفارش به رنگ مرز دیوار سیاه و سفید می تواند درایو هزینه 500 میلیون دلار یا بیشتر]

رئیس جمهور گفته است مشاوران که رنگ تیره تر خواهد شد و جذب تابش خورشیدی و تاول دست هر می تواند مرز جامپر که سعی در بالا رفتن از حصار. مهندسان می گویند رنگ سیاه و سفید را افزایش می دهد در دراز مدت هزینه های نگهداری و افزایش این فلز قابلیت حفظ گرما کمتر از 10 درصد است.

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر این جایزه روز سه شنبه. وکیل شرکت نمی پاسخ به پرس و جو و ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی ارجاع سوال به سپاه مهندسین.

تشکر. Bennie تامپسون (D-Miss.), رئیس خانه امنیت داخلی کمیته لعنتی قرارداد در بیانیه ای به پست و اشاره کرد که پنتاگون بازرس کل حسابرسی هنوز کامل نشده است و این کشور در مقابله با یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی است.

“از آن صحبت می کند جلد به دولت را به عدم شفافیت است که آنها را اعلام نکرد این جایزه — بزرگترین — و ما همچنان به یادگیری در مورد قرارداد به شرکت های بدون پیشینه ثابت از رسانه ها” تامپسون گفت. “با توجه به کروناویروس همه گیر و مداوم بررسی فیشر دولت باید توقف ساخت و ساز و پیمانکاری گیری تا زمانی که تحقیقات به نتیجه مطلوب است و آن را امن به سر غیرضروری پروژه های ساخت و ساز.”

کارولین ون هوتن

واشنگتن پست

مه آلود غروب می افتد بیش از, Douglas, Ariz., در Jan. 5.

این بخش از مرز جایی که فیشر خواهد ساخت بین Nogales, Ariz., و بوئنوس آیرس ملی پناهگاه حیات وحش منطقه ای که شده است یک فعال قاچاق راهرو. این قرارداد همچنین شامل یک بخش شرق نگلس که در آن سانتا کروز رودخانه عبور از مرز. از جمله گذرگاه های آب مورد نیاز نصب و راه اندازی تخصصی طوفان دروازه است که می تواند به سمت چپ باز در طول ماه های تابستان برای جلوگیری از این ساختار از حال خراب توسط سیل.

در حالی که قرارداد تعلق می گیرد به فیشر تنها-بزرگترین جایزه به تاریخ دیگری شرکت جنوب غربی دره سازنده شرکت ، یک شرکت تابعه از فدرال پیمانکاری غول Kiewit دریافت کرده است جوایز متعدد ارزش بیشتر و در مجموع سوابق نشان می دهد.

CBP رسمی آشنا با این منطقه گفت: ساخت سد خواهد بود “چالش” و این که هزینه بالاتر برای این قرارداد به احتمال زیاد نتیجه آن “دور افتاده بودن زمین ناهموار و چالش های لجستیکی.” رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد فیشر جایزه عموم و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

Tommy Fisher را مشتاق برای حمایت از رئیس جمهور و فیشر غیر متعارف تبلیغاتی تلاش های ساخته شده شرکت خود را به یک عزیزم برای برخی از رئيس جمهور حامیان سرسخت ترین. آن نیز ساخته شده است آن را یک هدف برای قانونگذاران دموکرات.

سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) یک متحد نزدیک رئیس جمهور خواست او را به استخدام فیشر در حالی که به شدت انتقاد سپاه از مهندسین برای عبور از این شرکت است. Tommy Fisher اهدا به Cramer ‘ سنا مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد با کرامر به او زد و شد کرامر شخصی مهمان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در سال گذشته است. کرامر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

فیشر پرداخت لابی شرکت Odney بیش از 100.000 دلار پس از 2017 در حالی که در تلاش برای امن مرزی دیوار قراردادهای سوابق نشان می دهد. داکوتای شمالی-بر اساس Odney نیز کار کرده و کرامر در طول سال 2018 مجلس سنا.

در حالی که مناقصه در دولت مرز دیوار قراردادهای فیشر ساخته شده است مرز موانع در زمین های خصوصی برای گروه فعال ما در ساخت دیوار در برخی از موارد خرید زمین خود را با توجه به دادگاه براده. گروه هیئت مشورتی رهبری است Bannon, Kobach بلک واتر آمریکا بنیانگذار اریک پرنس و دیگر شخصیت های محافظه کار. رئیس جمهور آن برایان Kolfage اغلب طعنه و spars با گروه های زیست محیطی و مهاجر طرفداران در رسانه های اجتماعی.

“یکی دیگر از پیروزی بزرگ! تبریک Tommy Fisher!” Kolfage در توییتر نوشت. “روشن است شما ساخته شده @WeBuildtheWall بهترین مرزی دیوار تا کنون در مرز ایالات متحده و در حال حاضر شما به عنوان پاداش برای کار سخت خود را.”

فیشر شکایت سپاه مهندسان ارتش در سال گذشته زمانی که این شرکت بود به انتخاب یکی از preapproved شرکت های واجد شرایط به پیشنهاد در مرز دیوار قرارداد ادعا روند ناعادلانه بود. کرامر به سخن رئیس جمهور در مورد فیشر و در یک نقطه برگزار شد تا کاخ سفید بودجه دفتر مهاجرت وادار ارتش سپاه به افشای اطلاعات در مورد روند مناقصه که گفته را نقض تهیه قوانین.

این شرکت پس از آن اضافه شده به استخر واجد شرایط مناقصه و یک بار پای خود را در درب آن می تواند بیشتر توپ زدن رقبا.

به عنوان بخشی از فیشر بازاریابی فشار این شرکت ادعا کرده است از آن می توانید به ساخت سد سریع تر و کمتر پول با استفاده از یک امضای تکنیک است که با اعزام یک ناوگان از بیل برای نصب طویل بخش جراحی بلردس به زمین و نگه داشتن آنها را در محل تا زمانی که آنها امن به جای تکیه بر متعارف فرح روش.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مانع پروژه یک موضوع عمده ای از انتخاب مجدد زمین و وزارت امنیت داخلی مقامات می گویند خدمه هنوز در مسیر برای ارائه به رئیس جمهور وعده برای تکمیل حدود 500 مایل از جدید شمشیربازی تا پایان سال است. آنها به پایان رسید حداقل 187 مایل که تا کنون با توجه به آخرین آمار و ارقام از CBP.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اختصاص داده است بیش از 15 میلیارد دلار برای این پروژه تا به امروز اما تنها حدود یک سوم شده است که در اختصاص با قانونگذاران. کاخ سفید منحرف شده است بیشتر از بقیه پول از نظامی پروژه های ساخت و ساز و مبارزه با مواد مخدر برنامه های.

جاش Dawsey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*