مغلوب ساختن پیشی جستن در ‘خطرناک مصرف خودسرانه دارو” برای جلوگیری از COVID-19

Siasat.com

واشنگتن: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تکان دهنده وحی نازل شده در روز دوشنبه که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک طب پیشگیری در برابر coronavirus با وجود هشدار علیه استفاده از این مالاريا مواد مخدر است.

با توجه به سی ان ان سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مشورتی صادر و هشدار داد که این دارو شده است “نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از Covid-19.”

همچنین هشدار داد که Covid-19 بيمار مبتلا به بیماری قلبی ممکن است در معرض خطر از ریتم غیر طبیعی قلب و خطرناکی ضربان قلب سریع اگر آنها آن را و ممکن است باعث مرگ ناگهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن 73 تا به صورت مشترک از بیماری های قلبی. بر اساس نتایج حاصل از معاینه فیزیکی او به نظر می رسد اضافه وزن است و همه عوامل خطر برای عوارض و افزایش عوارض نرخ. خلیج تایمز گزارش کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ‘صفر نشانه ای از coronavirus و تست شده است روزانه. او گزارش های منفی هستند. او است که مصرف این دارو به عنوان یک اقدام احتیاطی. او شانه ای بالا انداخت به گزارش هیدروکسی کلروکین عوارض و گفت: “شما نمی خواهید به بیمار و یا می میرند. من آن گرفته شده حدود یک هفته و نیم در حال حاضر. و من هنوز هم اینجا.”

او نیز یکی دیگر از دارو تحت نام تجاری Zithromax و یا به عنوان یک ” Z-بسته به مورد استفاده در درمان coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نظر گرفتن هر دو این داروها است اما عوارض جانبی ندارد.

آن را ممکن است به یاد داشته باشیم که ساعت مودی ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین در مارس 25, آن را به عنوان در نظر گرفته شد به یک قوی, دارو برای درمان Covid-19. رئیس جمهور تهمت خواست PM مودی به لغو این ممنوعیت به عنوان او می خواست به خرید دارو برای رشد Covid-19 بيمار در امریکا است. او را تهدید به مقابله به مثل اگر این ممنوعیت بود نه برداشته. ساعت مودی لغو این ممنوعیت و تهمت خریداری شده بیش از 29 میلیون قرص از هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پزشکی انتخاب و خطرات او را به حال خود شخصی و کسب و کار. اما او نه یک شهروند عادی و استفاده از درمان می فرستد متضاد پیام به آمریکایی ها است. آن است که به کار ثابت در برابر Covid-19 و می تواند آن را معکوس می گوید: غذا و داروی آمریکا (FDA).

سابق جراح عمومی Vivek Murthy سی ان ان گفت که “این خطر است که ارسال پیام اشتباه به مردم است. که می تواند در هزینه های جدی به سلامت خود را.”

او گفت که او تا به حال خواسته کاخ سفید پزشک اگر آن را خوب به دارو و پزشک به او گفت, “اگر شما می خواهم آن را دوست دارم.”

یک مطالعه منتشر شد دوشنبه گذشته نشان داد هیدروکسی کلروکین کار نمی کند در برابر Covid-19 و می تواند باعث مشکلات قلبی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شور و شوق برای مواد مخدر شد و بر اساس یک مطالعه 20 بيمار در ماه مارس نشان داد که این داروها ممکن است در برابر ویروس. اما بسیاری از دانشمندان مورد سوال روش هایی که مورد مطالعه قرار گرفته است و گفت: بیشتر تحقیقات بر روی داروهای مورد نیاز هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن باعث داد و بیداد ماه گذشته زمانی که او پیشنهاد پزشکان برای تزریق مواد ضد عفونی کننده به Covid-19 بيمار. بیانیه خود را مجبور Reckitt Benckiser های بریتانیا بر اساس تولید کننده Lysol و Dettol به صدور هشدار به مردم که “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر,” هشدار بخوانید.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*