در بسیاری از شهرستانها زندگی سایه ای از آنچه در آن یک بار بود با خیابان های خالی, عرصه, رها, کسب و کار توقیف. خوب پاشنه بلند ساکنان شهر قلم به کشور در میان بگذارند و ساحلی academist:: دانشجویان. بسیاری از کسانی که باقی می ماند باید خورد به یک مؤثری وجود — حرکات آنها محدود خود را در محافل اجتماعی نمایی منقبض شده — که نفرت به تمام نقطه در زندگی شلوغ و پر جنب و جوش شهر.

“تا به حال شهرستانها باید همیشه در پشت صحنه,” Camilla کاوندیش یک مشاور دولت بریتانیا نوشت: در مالی بار. “نیاز به اعتصاب معاملات کشتی کالا و ارز, ایده های اجتنابناپذیری کشیده استعداد و پول نقد. مشاغل مهاجرت به شهرها و مردم با آنها است.”

اما که ممکن است کمتر مورد در حال حاضر. از ضرورت های اجتماعی فاصله یک روز جهان را در یک لوله آزمایش در کار از راه دور و برخی از کارمندان ممکن است هرگز می خواهید به بازگشت به استرس شیب دار, هزینه های مسکن و بهداشت عمومی خطرات مرتبط با زندگی در یک متراکم شهر بزرگ است. به عنوان کاوندیش اشاره کرد روند در حال حاضر در جریان است ممکن است سرعت بخشیدن به: جمعیت شهرهای جهانی مانند نیویورک و پاریس و حتی شانگهای کاهش شد قبل از همه گیر زده و تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از افزایش قیمت اجاره بها را.

همه گیر و تاثیر آن بر زندگی شهری خواهد بود وسیع و گسترده. یونسکو U. N. فرهنگی سازمان هشدار داد که این روز را همه گیر ممکن است کشتن 1 در 8 جهان را در موزه ها. بی شمار محلی خرده فروشان و کسب و کار است که در بخش کمک به شهرستانها خود را متمایز از مناطق حومه بیشتر مدیون به شرکت های بزرگ زنجیره ای در صورت انقراض. یک بررسی اخیر در ایالات متحده یافت می شود که 70 درصد از رستوران های کوچکتر نمی انتظار برای بازگشایی باید coronavirus بحران گذشته بیش از چهار ماه. صدها آمریکایی در شهرهای بزرگ و برنامه ریزی در برش خدمات عمومی در سال آینده به عنوان درآمد مالیاتی کاهش مییابد.

با بسیاری از شرکت ها احتمالا کوچک سازی فیزیکی خود رد پا و تقاضا برای املاک تجاری کاهش آسمان خراش ها که شکل skylines از منهتن به بمبئی ممکن است شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به فیل سفید از نمادهای مالی ممکن است. و ممکن است در زندگی بیشتر از همه تلخ برای کسانی که مشغول به کار در سایه خود را به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم در اقتصاد غیررسمی مقابله با precariousness معیشت خود را.

“اگر بیماری های همه گیر تبدیل نرمال و سپس ده ها میلیون نفر از خدمات شهری شغل ناپدید می شوند” نوشته ادوارد Glaeser, یک استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد. “تنها شانس برای جلوگیری از این کار بازار روز قیامت است که به سرمایه گذاری میلیاردها دلار هوشمندانه در مبارزه با بیماری همه گیر بهداشت زیرساخت به طوری که این شیوع وحشتناک باقی می ماند می تواند یک بار را بردارد.”

بیماری های همه گیر الهام اساسی نوآوری و تغییر قبل از. “در 1850s شهرهای نیویورک و پاریس و لندن خود را بازسازی سیستم فاضلاب در پاسخ به یک قرن به طول جهانی وبا همه گیر که به کشته شدن بیش از 1.5 میلیون نفر و در طلیعه عصر جدید از فاضلاب شهری است که گسترش در سراسر جهان” نوشته استیو لوین در رسانه است Gen مجله.

در حال حاضر جهان را در شهرستانها ممکن است تبدیل به بوته برای موج جدیدی از آزمایش. این ممکن است طیف وسیعی از خوش خیم — در نظر بسیاری از شهرستانها بستن خیابان به ماشین ترافیک و گسترش عمومی صندلی در فضای باز پیاده روی و دوچرخه-تنها فضاهای — تر شوم — در نظر گرفتن فن آوری های جدید از نظارت و ردیابی تماس است که ممکن است برای تسلط بر زندگی شهری و حتی پس از همه گیر.

در اوایل این ماه در مجله سیاست خارجی به چاپ مجموعه ای از تجزیه و تحلیل توسط urbanists توطئه آینده: دلایل بسیاری وجود دارد که به ترس از ناتوانی در برخی از شهرستانها به بازسازی اما نتیجه ممکن است در مراکز شهری که عادلانه تر مقرون به صرفه تر و امن تر برای سلامت عمومی است.

“هنرمندان و نوازندگان ممکن است به عقب کشیده شده با اجاره پایین تر به لطف اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. بحران ممکن است ارائه یک پنجره برای ما غیرقابل تحمل hypergentrified شهرستانها به تنظیم مجدد و به reenergize خلاق خود را در صحنه” نوشت: دانشگاه تورنتو urbanist ریچارد فلوریدا. “پیش بینی مرگ شهرستانها همیشه دنبال شوک مانند این یکی. اما شهرنشینی همواره یک نیروی بیشتری از بیماری های عفونی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net