Swamy انتقاد مقام سازمان ملل متحد مسلمان اظهار می پرسد برای منبع

سازمان ملل متحد: پس از سازمان ملل متحد حقوق بشر رسمی انتقاد BJP Rajya سبها MP Subramanian Swamy گفت که latters اتهام اظهارات در مورد مسلمانان بودند “بسیار نگران کننده”, BJP مجلس به دنبال منبع روشن شدن.

زودتر تحت-دبیر کل آدما Dieng گفت: اتهام اظهارات منسوب به Swamy مانند “همه مردم برابر نیست” و این که “مسلمانان هستند نه در یک “برابر با طبقه بندی” به عنوان دیگران” بسیار نگران کننده است.

Dieng افزود: “بیان نفرت و dehumanisation از دیگران در برابر بین المللی حقوق بشر هنجارها و ارزش ها است.”

اما BJP نماینده مجلس در حالی که صحبت کردن به سرپرستان, شات پشت و خواستار بدانید “منبع یا متوسط” از اتهام بیانیه منسوب به Swamy توسط Dieng. Swamy پرسید: “یا آن را برش و چسباندن جعلی خبر؟”

در ضمن Dieng است که مشاور ویژه در پیشگیری از نسل کشی, گفت که او نگران بود توسط “گزارش ها از افزایش بیان نفرت و تبعیض علیه اقلیت” پس از تصویب تابعیت متمم قانون (CAA).

جالب است که او در توصیف این حملات خشونت آمیز در غیر مسلمانان در افغانستان و پاکستان و بنگلادش به عنوان “اتهام آزار و اذیت”. Dieng ادعا کرد که تسریع تابعیت داده شده به غیر مسلمان اقلیت باید گسترده به مسلمانان به منظور غیر تبعیض آمیز است.

به استثنای مسلمانان “است که بر خلاف هند”s تعهدات خود تحت قوانین بین المللی حقوق بشر به ویژه در عدم تبعیض” او گفت: بدون توضیح چگونگی اندازه گیری به صراحت محافظت از اقلیت های مذهبی از پاکستان و افغانستان که به طور رسمی کشورهای اسلامی و با اکثریت مسلمان بنگلادش اعمال را به اعضای اکثریت دین وجود دارد.

“در حالی که هدف از این قانون برای حفاظت از جوامع اقلیت است ستوده است مربوط است که این حفاظت تمدید نمی شود به همه گروه ها از جمله مسلمانان” دینگ گفت.

کاملا در حالی که او به نام اقلیت” تجربه در افغانستان و پاکستان و بنگلادش “به اتهام آزار و اذیت”, بیانیه خود سکوت کرده بود در قتل 25 مسلمانان در افغانستان در طول یک حمله در یک gurdwara.

او گفت که او نگران بود که “بیش از گزارش که تظاهرات علیه قانون رخ داده است که در برخی از مناطق هند پس از آن تصویب قبل از Covid-19 گیر برخاستیم و منجر به آسیب و مرگ غیرنظامیان حمله به سایت های مذهبی و همچنین به عنوان یک افزایش در عبارات نفرت در برابر هند”s مسلمان جامعه است.”

اما Dieng گفت که او مورد استقبال نخست وزیر نارندرا بیانیه ای که COVID-19 “نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و کاست و عقیده و زبان و یا قبل از مرز قابل توجه است و ما در پاسخ و رفتار باید ضمیمه تقدم به وحدت و برادری.”

این بیانیه گفت که او “ادامه خواهد داد به دنبال تحولات (در هند) و ابراز آمادگی خود را برای حمایت از طرح های ضد و آدرس گفتار نفرت.”

“در این زمان فوق العاده ای آورده Covid-19 بحران از آن مهم تر از همیشه است که ما از موضع ایران به عنوان یکی بشریت نشان دادن وحدت و همبستگی به جای تقسیم و نفرت,” او اضافه شده است.

اما با Swamy به دنبال یک توضیح از او بیش از این منبع گفته نظر توپ در حال حاضر در Dieng دادگاه.

(Arul لوئیس را می توان در رسید [email protected] و به دنبال @arulouis)

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de