سونی می پیوندد مایکروسافت برای ایجاد هوش مصنوعی هدایت هوشمند دوربین راه حل

توکیو: سونی و مایکروسافت روز سه شنبه اعلام کرد برای ایجاد راه حل های را که هوش مصنوعی-طراحی هوشمند دوربین های دیجیتال و تصویری تجزیه و تحلیل ساده تر برای دسترسی و استقرار به صورت متقابل خود را به مشتریان.

شرکت ها را جاسازی Microsoft Azure, AI قابلیت های سونی هوشمند چشم انداز سنسور IMX500 که عصاره اطلاعات مفید از تصاویر در دوربین های هوشمند و دستگاه های دیگر.

سونی نیز ایجاد دوربین های هوشمند مدیریت برنامه طراحی شده توسط Azure IoT شناختی و خدمات است که مکمل IMX500 سنسور و گسترش محدوده و قابلیت تصویری تجزیه و تحلیل فرصت ها برای مشتریان شرکت.

“توسط پیوند سونی نوآورانه تصویربرداری و سنجش از تکنولوژی مایکروسافت عالی ابر هوش مصنوعی خدمات ما ارائه خواهد شد یک ابزار قدرتمند و مناسب پلت فرم به دوربین های هوشمند بازار” گفت: Terushi Shimizu, نماینده مدیر و رئیس سونی هادی راه حل های شرکت.

تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو پدید آمده است به عنوان یک راه برای سرمایه گذاری مشتریان در سراسر صنایع برای کشف فرصت های درآمد ساده عملیات و حل چالش های.

برای مثال خرده فروشان می توانید با استفاده از دوربین های هوشمند برای تشخیص زمانی که برای دوباره پر کردن محصولات در یک قفسه و یا برای درک بهتر تعداد مطلوب موجود باز شمارنده وارسی با توجه به صف ظهر.

“تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو و دوربین های هوشمند می تواند به درایو کسب و کار بهتر بینش و نتایج در سراسر طیف گسترده ای از حالات برای کسب و کار” گفت: Takeshi Numoto شرکت معاون رئیس جمهور و تجاری افسر ارشد بازاریابی در مایکروسافت.

سونی دوربین های هوشمند مدیریت برنامه طراحی شده توسط لاجوردی هدف قرار داده است نسبت به فروشندگان مستقل نرم افزار (ISVs) متخصص در بینایی کامپیوتر و تصویری تجزیه و تحلیل راه حل ها و همچنین دوربین های هوشمند تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) مشتاق به اضافه کردن ارزش خود را به سخت افزار ارائه شده است.

به عنوان بخشی از همکاری مایکروسافت و سونی نیز با هم کار کنند برای تسهیل دست co-نوآوری با همکاران و مشتریان شرکت در زمینه بینایی کامپیوتر و تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو به عنوان بخشی از مایکروسافت AI & IoT خودی Labs برنامه.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*