باید رئیس جمهور, کارکنان, ماسک می پوشند?: نامه

ما از خوانندگان خود خواست باید رئیس جمهور, کارکنان, ماسک می پوشند?

فقط به پوشیدن ماسک اگر یک کسب و کار به آن نیاز دارد

من موافقت خود را با پوشیدن ماسک در هر کسب و کار است که نیاز به یک ورودی. من نمی پوشند یکی هنگامی که راه رفتن در اطراف محله من خودم با راه بیش از 6 فوت اجتماعی فاصله زمانی که فقط پله بیرون خانه به آب گیاهان من یا شستن ماشین من چیدن من روزنامه و یا کار در حیاط.

هوا بد نیست; این است رادیواکتیو آخرین بار به من نگاه کرد. من شخصا نمی تواند ایستاده پوشیدن چیزهایی. آنها محافظه کار دشوار به تنفس و من نمی خواهم تنفس پشت در بازدم هوا به جای استنشاق اکسیژن هوا است.

من دور ماندن از هر گونه مناطق شلوغ از جمله فروشگاههای جعبه بزرگ و در هنگام خرید مواد غذایی من به عمد اجتناب از مناطق شلوغ/راهرو و در ادامه گردان تا مناطق شلوغ نیست.

Candace Starkey سان کلمنت

آنها باید پوشیدن ماسک

البته رئیس جمهور و همه کارکنان باید با پوشیدن ماسک. رئیس جمهور اگر بدون هیچ دلیل دیگر اما به عنوان مثال به همه در ایالات متحده است. هیچ یک از ما لذت بردن از پوشیدن ماسک اما گفته شده این است که برای محافظت از دیگران و خودمان است.

من 81 و آموخته در سن بسیار جوان که عمر است در مورد کل جامعه و نه فقط خودم. افراد جوان امروز به نظر می رسد به احساس آنها حق دارند به آنچه آنها می خواهند هر زمان که آنها آن را می خواهم.

زمانی که رئیس جمهور می کند و آنچه تا کنون از او می خواهد هر زمان که او می خواهد آن را او تنظیم یک مثال است که افراد جوان به نظر می رسد به دنبال دارد.

باربارا کلاین, ساحل طولانی

به عنوان مثال منجر

بله اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و کارکنان می پوشیدن ماسک آن را مجموعه ای مثبت رهبری مثال و کاهش پتانسیل گسترش عفونت است.

در حالی که ممکن است قابل فهم است که چرا رئیس جمهور و برخی دیگر از مقامات بالا ممکن است می خواهم به پوشیدن ماسک به عنوان آنها می تواند بسیار ناراحت کننده و حتی مه اما نیاز به حفاظت از خود و برای حفاظت از دیگران باید سنگین تر بودن از هر شخصی ناراحتی.

در ابتدا من نمی پوشیدن ماسک شاید به دلیل حس کاذب شکست ناپذیری اما به سرعت متوجه شدم که سفاهت از چنین افکار و پوشیدن ماسک در حال حاضر تبدیل به بخشی ضروری از لباس من منعکس کننده هر دو حفاظت از خود و مراقبت از دیگران.

— Isadora Johnson, مهر, ساحل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*