مک دونالد کارگران در رستوران در لس آنجلس مونتری پارک و سن خوزه شکایت پنج شنبه, مارس 19 بعد از CAL/OSHA گفته قادر به عمل کارمند نگرانی هایی است که این شرکت دست زدن به COVID-19 مسائل در فروشگاه های سراسر کالیفرنیا قرار دادن کارگران در “خطر قریب الوقوع است.”

اقدامات ثبت و با کالیفرنیا کار و نیروی کار سازمان توسعه و CAL/OSHA و خدمت در مک دونالد به شرکت 33 روز به اصلاح موارد نقض.

اگر این مواد غذایی سریع غول نتواند به پیروی از دولت یا کارگران می تواند شکایت از مک دونالد برای هر تخلف متعهد در برابر هر یک از کارکنان.

اتهام الگوی شکست

این شکایت در زمینه دولت خصوصی به طور کلی وکیل, قانون, جزئیات اتهام الگوی شکست در بخشی از مک دونالد خود را برای محافظت از کارگران در طول بیماری همه گیر.

یکی از شکایت مدعی مک دونالد مورد نیاز کارمند Bartolome پرز و دیگر کارگران برای انجام کار در “نا امن شیوه و تحت شرایط خطرناک” در این شرکت 2838 Crenshaw بلوار. محل در لس آنجلس.

در مارس 6 متوجه ارسال به مدیر منطقه ویکتور Copelan پرز گفت: یک همکار شناخته شده است به عنوان داشتن COVID-19 و در عین حال مدیران موفق برای اطلاع رسانی به دیگر کارگران بودند که در فروشگاه در طول هفته است و ممکن است تا به حال مستقیم یا غیر مستقیم در تماس با بیمار کارگر.

“من باید شکایت به مدیر ما خوزه در مورد این خطرات و عدم رفع آنها” پرز نوشت. “آنها بارها و بارها مشاهده این خطرات نادیده گرفته و این نقض هر چند آن را نیز نقض مک دونالد قوانین خود را برای مواد غذایی و ایمنی کارگر.”

کارگران در یکی دیگر از مک دونالد در 950 W. گل درایو در مونتری پارک ظ مشابه اقدام, مارس 9 که مدعی کارمند سونیا Betancourth آلوده شده با COVID-19 ویروس در اواسط تا اواخر ماه مارس است. او به نام بیمار در مارس 29, شکایت گفت: اما مجاز به بازگشت به کار در صبح روز بعد با وجود برگزاری نمایشگاه شناخته شده ویروس علائم.

او آمد و در تماس مستقیم با “تعداد زیادی از همکاران چند تن از آنان subsequentlydeveloped COVID-19 علائم به عنوان” عمل گفت.

در بیانیه صادر شده پنج شنبه, مک دونالد گفت: این شرکت و آن 2,000 franchisees معطوف به “نگه داشتن بیش از 800,000 خدمه و مدیران شاغل در محیط امن برای خدمت به بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و جوامع در طول این بیماری همه گیر.”

این شرکت گفت: این به روز رسانی نزدیک به 50 فرآیندهای به نگه داشتن رستوران کارکنان و مشتریان امن و با صدور 59-صفحه راهنمای ترسیم ملی استانداردهای رستوران ها باید پیاده سازی.

“این شامل سلامتی چک محافظ موانع پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مشتریان و خدمه با استفاده از دستکش و ماسک افزایش فرکانس از شستن دست و حرکت به عملیات بدون تماس” در بیانیه ای گفت:.

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام

پنج مک دونالد کارگران در شیکاگو و چهار نفر از اعضای خانواده خود را در زمینه کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام سهشنبه در برابر این شرکت ادعا عدم ارائه آموزش های کافی اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله و اطلاع کارکنان زمانی که همکاران ما تست مثبت است.

این اقدام می گوید که خلاف جهت دولت و توصيه هاي کارشناس و “در معرض کارگران و افزایش خطر ابتلا به عفونت است.”

شکایت ثبت صبح روز سه شنبه در دادگاه مدار از کوک کانتی صفر در چهار رستوران های مک دونالد در سراسر شیکاگو از جمله حق رای دادن و شرکت های بزرگ اجرا میکنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net