گلی Nagaraja

حیدرآباد: شیوع COVID-19 همه گیر باعث شده مجازی نهایی مسابقات بین NDA رهبری اتحادیه دولت و Telangana دولت به ریاست وزیر K. چاندراسکار رائو. و حتی آن را ساخته ناگفته bonhomie بین نخست وزیر نارندرا و Telangana سانتی متر KCR لرزان.
چه فوری ماشه است که گسترده تر خلیج فارس بین رئیس جوانترین جنوبی دولت و NDA رژیم ؟

اتحادیه وزیر بهداشت Preeti سودان از طریق پست نامه ای به Telangana ارشد وزیر Somesh کومار چند روز به پیدا کردن گسل با شیوه ای که دولت در تلاش است سعی کنید به “پوشش” حجم COVID-19 موارد است. نزدیک در پاشنه, اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitaraman اعلام کرد, تومان 20-لاخ کرور بسته اقتصادی برای احیای اقتصاد این کشور ویران شده توسط این بیماری همه گیر. این دو تحولات ظاهرا مالیده KCR راه اشتباه است.

Telangana گزارش 1,634 تاج موارد مثبت با 38 مرگ و میر به عنوان از آوریل 20. در این نامه سودان مشاهده کرد که تعداد نمونه تست های انجام شده در Telangana است به مراتب پشت سر دهلی گجرات راجستان و تامیل نادو. هنگامی که همسایه آندرا پرادش انجام 9000 تست روزانه به طور متوسط است فقط 200 تست در Telangana او اشاره کرد. Telangana با 546 آزمون نیز به مراتب پشت میانگین ملی از 1025 میلیون سودان مشاهده شده است.

قبل از آن یک نماینده از حکم BJP را Telangana دولت واحد ساخته شده بود به بازدید از وزرا مرکزی تیم در TRS دولت گفته توسل به underplaying بروز این بیماری همه گیر. این Telangana بالا دادگاه متعاقبا به کارگردانی KCR دولت برای اطمینان از شفافیت در تست COVID موارد در حالی که از شنیدن منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده توسط P. L. Viseswara رائو بازنشسته استاد روزنامه نگاری از Osmania Unviersity حیدرآباد. Eetela راجندرا وزیر بهداشت در KCR دولت به صراحت در رد این اتهامات تحت آزمایش و گزارش دهی موارد ادعا که دولت انجام آزمون تنها در هماهنگی با دستورالعمل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

زمانی که وزیر دارایی Nirmala Sitaraman بسته شد مورد تحسین قرار گرفته و به عنوان یک تقویت اقتصاد توسط ماندارین در NDA دولت KCR نامیده می شوند آن را به عنوان ساختگی خائنانه و مخل به متحده عمیقا تحت تاثیر COVID-19. چاندراسکار رائو گفت: مرکز حرکت است و نه حتی در هماهنگی با روح تعاونی فدرالیسم. رائو بدیهی است که انتظار می رود بخشی از Sitaraman اقتصادی بسته به طور مستقیم به خود اختصاص متحده که آنها در برخی از راه گریز برای تسکین پست-تاج بحران اقتصادی با هالتر سطح رویکرد است. CM در یک کنفرانس رسانه های گفت: درآمد ماهیانه از دولت او محزون می خوانی کاهش یافت و به صرف 1100 کرور روپیه در ماه آوریل در نظر مستند به عنوان اثر در برابر 16,000 تومان کرور روپیه در طول مدت مشابه در سال قبل است.

NDA دولت متهم است که موفق به تن Telangana درخواست برای آرامش از حد مجاز استقراض اجرا توسط FRBM (مسئولیت مالی و مدیریت بودجه) عمل 2003 در یک “مثبت” به شیوه ای.

اگر چه اتحادیه وزیر دارایی مجاز Telangana به نقض حد 2 درصد ژست مرتبط با کشت و شرایط. آرامش از حد مجاز استقراض را به برخی از elbowroom Telangana دولت به بسیج اضافی 20 ، 000 تومان کرور روپیه از وام سازمان. آن را تنها کمک به دولت ارائه دومی می تواند اطمینان حاصل شود اصلاحات در بخش برق, بازاریابی, کمیته روستایی و شهری و بدن. “دولت من خواهد واکشی 2,500 تومان کرور روپیه در قالب وام گرفتن اگر آن مستلزم بار مالیاتی بر مردم در مناطق شهری به عنوان بخشی از مطابق با مرکز شرایط. من به چشم پوشیدن از این مقدار به جای آن از حد بار از مردم در زمان های دشوار”, KCR گفت. چاندراسکار رائو را بالا بردن دیو از تعاونی فدرالیسم است دیده می شود به عنوان تبدیل جداول در NDA دولت آن را متهم به نادرست به COVID-19 بیماری همه گیر.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de