این بخش راه اندازی SoP برای جلوگیری از گسترش coronavirus

سید همستر

حیدرآباد: آن و موار صنعت آماده کرده است یک روش عملیاتی استاندارد برای شرکت های در مورد آنها در برخورد با کروناویروس موارد مثبت و یا با کسانی که شده اند در معرض یک مورد مثبت.
این SoP صرفا در پیشگیری و شناسایی موارد و لیست اقدامات است که سازمان می تواند به دنبال که می تواند به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در نظر گرفتن یک نشانه از دولت هند محوری در Aarogya Setu برنامه SoP می گوید که سران شرکت باید اطمینان حاصل شود که تمام کارکنان را دانلود کرده این برنامه است.
جالب Aarogya Setu برنامه آمده است در زیر ابر از چالش ها و نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده است. این مقام توییتر دسته از برنامه به دنبال رد این ادعا در موارد متعدد.

نگه داشتن دستورالعمل های ایمنی صادر شده توسط دولت در خط مقدم این SoP متحده ورود به این پارک باید ممنوع برای کسانی که نمی پوشیدن ماسک. “اطمینان حاصل شود که هر فردی صرف نظر از کارکنان پیمانکار و فروشنده بازدید کننده و غیره می پوشد, تقدیر بر روی صورت به دستور دولت است. بدون ماسک هیچ کس نباید اجازه ورود به هر اتاق و یا آن را پارک” آن را می گوید.

ورود کارکنان ساکن در مهار مناطق نباید مجاز به ورود به فضاهای اداری و کارفرمایان خواسته شده است برای اطمینان از این است. کارکنان که پدر و مادر بیش از 65 سال سن داشتند و اعضای خانواده که شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و تنفسی مسائل خواسته شده مراقب باشید زمانی که آنها بازگشت به خانه از محل کار.
دفاتر باید برای بررسی متوسط از کارکنان قبل از آنها وارد اتاق. در مورد یک کارمند ثبت دما بالاتر از نرمال آنها فرستاده می شود. علاوه بر این کارکنان باید به دولت که آنها را در سلامت خوب با ارسال یک خود فرم اظهارنامه هنگامی که آنها به دفتر بازگشت.

در مورد یک کارمند را نشان می دهد علائم کروناویروس, شرکت ها خواسته شده است برای منزوی کردن او و یا او. فرد باید پس از آن ساخته شده به پوشیدن یک PPE کیت نقل مکان کرد و در خارج از فضای اداری. فرد پس از آن باید با دکتر مشورت کنید و از خود جدا برای 14 روز و شرکت ها را مجبور به نظارت بر سلامت فرد را در فواصل منظم.

یک لیست از 10 بيمارستان شده اضافه به SoP که در آن تست و جداسازی انجام می شود به کسانی که مشکوک به COVID – 19.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر