سال گذشته هنگامی که بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که کلمه “covid,” یک, روز آنلاین, جمع آوری کمک برای کمک به جانبازان نظامی در اورنج کانتی مطرح $90,445. در سال 2018 همان روز آنلاین رویداد مطرح $91,395.

در این سال هدف برای 24 ساعت ایستاده & سلام دادن بعد که شروع می شود در چهار شنبه 20 مه متفاوت است — 90000 دلار.

اما زمانی که ایستاده & سلام درایو لگد کردن — یک دقیقه نیمه شب گذشته از رسیدن به این هدف می تواند روی حیله و تزویر. این رویداد را سال چالش از تلاش برای رسیدن به اهدا کنندگان در طول یک بیماری همه گیر است که تهدید سلامتی حتی به عنوان آن افتضاح به بار مالی ویران کردن.

هفت غیر انتفاعی در حال کار با اورنج کانتی جامعه بنیاد به حمایت از به روز آورد و در پول کمک خواهد کرد که مبارزه ex-خدمات اعضا میان حدود 150,000 محلی جانبازان و خانواده خود را.

کمک های مالی می تواند تا 11:59 p. m. روز شنبه در غرفه & سلام, صفحه فرود, stand-and-salute-giving-day.ocnonprofitcentral.org/. گروه های کار با اورنج کانتی جامعه بنیاد عبارتند از: باب هوپ USO حسن نیت اورنج کانتی و آن Tierney مرکز برای جانبازان خدمات استحکام در حمایت از خانواده های قوی قوی, کودکان, حمایت از خدمت سربازی پروژه (STEP) 2-1-1 OC و کار کمد’ VetNet برنامه.

“پس از COVID-19 تخمین زده می شود که وجود خواهد داشت 10 تا 20 برابر بیشتر متقاضیان کار از پوزیشن های باز ساخت بازار کار و حتی بیشتر رقابتی برای ما مستحق جانبازان گفت:” جری روزن بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی کار کمد که کمک به مردم بازگشت به نیروی کار است.

در 2015, Orange County Community Foundation, که حامیان یک سری از مجازی به روز برای انواع علل منتشر شده در یک مطالعه که برجسته مبارزات محلی بسیاری از جانبازان با اشتغال و مسکن و فیزیکی و مسائل مربوط به سلامت روان. پایه و سپس راه اندازی اورنج کانتی جانبازان ابتکار به مهار بشردوستانه برای حمایت از اعضای سابق ارتش و از آن ساخته شده جانبازان و تمرکز برای یکی از آن به بعد جمع آوری اعانه.

شلی Hoss رئیس جمهور و رئیس اجرایی از اورنج کانتی جامعه بنیاد می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس جدید ایجاد موانع برای جانبازان که از قبل covid شد و در حال حاضر با چالش رو به رو.

“غیر انتفاعی شرکای شده اند سخت در محل کار به مطمئن شوید که آنها با هدف خود را با توجه به نیاز مبرم برای خدمات خود را در محیط فعلی” Hoss گفت. برخی از کسانی که در سازمان های غیر انتفاعی او یادداشت را به دنبال تطبیق هدیه. آنها همچنین ایجاد همکاری ویدئوها که در روز چهارشنبه عرضه خواهد شد در سیستم عامل های دیجیتال و به روز سایت.

“پنج نفر از هفت ایستاده & سلام سازمان های به دست آمده مطابقت فرصت مجموع $58,000 خواهد شد که فوق العاده انگیزه ای برای دیگر همکاران را به” Hoss گفت.

در سال 2019 بیش از 241 اهدا کنندگان به پول برای ایستادن & درود می فرستم. و اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر شروع پرش در 2020 edition نشان داد که آن را مطرح کرده بود بیش از 6000 دلار.

کار کمد ارسال ایمیل در مورد موضع & سلام به 46,000 موجود اهداکنندگان که باعث شد دو وعده از $10 ، 000 و $6,000 گفت: Steven Forry ارشد توسعه افسر برای کار کمد.

این سازمان هدف برای این سال را پایه & سلام 25.000 دلار است. “ما خوشبین” Forry گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de