سیستم های بهداشتی متحد مصرانه از بیماران به دنبال مراقبت به موقع در میان همه گیر

نیم دوجین از لس آنجلس بزرگترین, غیر انتفاعی, سیستم های سلامت, امروز اعلام کرد که آنها را به همکاری برای خدمات عمومی در تلاش برای پرداختن به نگرانی های است که بسیاری از مردم در حال رفتن بدون مهم مراقبت های پزشکی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این BetterTogether.سلامت کمپین آموزشی است که راه اندازی شده توسط کک پزشکی از USC, Providence, UCLA, سلامت, Kaiser Permanente و عزت و سلامت و Cedars-Sinai برای تشویق مردم به دنبال به موقع خدمات پزشکی در صورت لزوم و برای رسیدگی به نگرانی در مورد سکوت sub-بیماری همه گیر است که در آن بسیاری از مردم هستند به دنبال پزشکی مورد نیاز مشاوره و کمک.

“این نگرانی وجود دارد که بیماران با شرایط جدی در حال قرار دادن انتقادی درمان گفت:” تام Jackiewicz مدیر عامل شرکت کک پزشکی از USC. “ما می دانیم که به دنبال مراقبت های فوری برای حملات قلبی و سکته مغزی می تواند صرفه جویی در زندگی است و ممکن است در به حداقل رساندن اثرات طولانی مدت. ما بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آماده هستند و برای خدمت به نیازهای شما.”

خدمات عمومی اطلاعیه ها — که شامل تم “زندگی ممکن است در مکث. سلامتی شما نیست” “با تشکر از L. A. برای انجام بخشی خود” و “مراقبت دریافت می کنید زمانی که شما به آن نیاز دارید” — توزیع خواهد شد به چند زبان رادیو و تلویزیون همراه با روزنامه ها و مجلات و دیجیتال و رسانه های اجتماعی آنلاین, اطلاعات, تابلوهای تبلیغاتی و لینک به حیاتی منابع مراقبت های بهداشتی.

“ما می دانیم که بسیاری از بیماران که در گذشته گرفته شده 911 برای تهدید کننده زندگی شرایط اضطراری در حال حاضر دسترسی به این خدمات حیاتی به سرعت گفت:” جولی Sprengel رئیس بخش جنوب غربی و عزت و سلامت و بیمارستان CommonSpirit سلامت. “ما به جای دیدن بیماران که به تعویق افتاد, به تعویق افتاده و یا لغو مراقبت از آمدن به بخش اورژانس با شرایط جدی است که باید درمان شده اند به مراتب زودتر.”

کسانی که در برگزاری نمایشگاه جدی علائم مانند درد قفسه سینه, تنگی نفس و بی حسی در یک طرف بدن و یا سردرد شدید باید به دنبال توجه پزشکی بلافاصله مقامات گفت.

مراقبت های بهداشتی سیستم نیز خواست پدر و مادر به اقامت فعلی با فرزندان خود را واکسن می باشد.

“این بسیار مهم است برای کودکان به ماندن در برنامه برای واکسن برای حفاظت از سلامت خود و دیگران نیز از جمله سرخک و سیاه سرفه واکسن می گوید:” جولی میلر-Phipps, رئيس جمهور از قیصر Permanente جنوب کالیفرنیا طرح های بهداشتی و بیمارستان ها. “این بسیار مسری بیماری می تواند تبدیل به یک مسئله بهداشت عمومی اگر خطاب نیست. واکسن کمک به محافظت از کودکان و کسانی که در اطراف آنها از بیماری های ناشی از باکتری ها و یا ویروس ها.”

وب سایت این کمپین را — لا.bettertogether.سلامت — اشاره می کند که “دقیق پادمان و پروتکل ها در محل” اگر مردم باید به دنبال مراقبت های پزشکی و خواستار بیماران مبتلا به تاخیر در گرفتن مراقبت های بهداشتی به آنها نیاز است.

BetterTogether.سلامت تشکیل شد رودا وایس ملی مراقبت های بهداشتی مشاور برای متحد کردن سلامت سیستم در ایجاد پیام های خود را برای بهبود جوامع آنها خدمت می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de