زمانی که کلی توماس درگذشت نزدیک به نه سال پیش اولیه پلیس گزارش به تصویر کشیده و او را به عنوان یک مظنون جنایی, یک بی خانمان مبتلا به اسکیزوفرنی که “تجاوز” شش فولرتون افسران گشت.

او در حال حاضر به عنوان قربانی در یکی از بدترین پلیس ضرب و شتم در تاریخ ملی تحریک اصلاحات عمده در نحوه افسران مقابله با بی خانمان ها. که تغییر در نگرش مشهود است در اسناد منتشر شده روز شنبه در شهر فولرتون در انطباق با دولت جدید پلیس شفافیت قوانین است.

این مه 19, 2002 عکس خانوادگی منتشر شده توسط توماس خانواده در سه شنبه ، 3, 2011 نشان می دهد Kelly Thomas. توماس 37 درگذشت جولای 10, پنج روز پس از افسران تحقیق در مورد ماشین دزدی گزارش سعی کردم به جستجو در کوله پشتی خود را. نظارت تصویری اوایل این هفته منتشر شد نشان می دهد شاهدان گفتن یک راننده اتوبوس که ماموران با ضرب و شتم او و بارها و بارها با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن که او گریه, کردن, پدرش, جرقه خشم در این آرام کالج شهر و ایجاد یک شهر councilwoman به فراخوان رئیس پلیس. (AP Photo/توماس خانواده)

این گزارش اولیه در مورد توماس گفت: افسران گشت که در آن مجروح در جولای 5, 2011 در حالی که تلاش برای دستگیری او. صدمات آن تبدیل به یک خراش بر روی بازوی یک افسر. توماس نه زنده ماندن برخورد مرگ از صدمات خود را پنج روز بعد در بیمارستان.

سوابق ارائه نظر دقیق به آنچه اتفاق افتاده است شب که فولرتون افسران دیگر با گروه ضربه توماس 37 با مشت و باتوم چوبی و پایان دادن به عقب Taser gun دوست داشتنی او خیلی سخت است که او نام خود را “پدر.” افسران خود را به نام قربانیان.

برخی بعد خواهد بود به نام متهمان پس از دادستان تلاش ناموفق برای محکوم سابق افسران دستی راموس جی Cincinelli و جوزف ولف در اتهامات جنایی.

اسناد سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که در زمان ضرب و شتم, راموس در حال حاضر در بهبود عملکرد برنامه برای 2010 ژانویه حادثه که در آن او ساخته شده بی ربط نظرات نشان دادن عدم دلسوزی نیست تا به استانداردهای یک افسر پلیس فولرتون.

در یک ختم, اطلاع از آن پس-رئیس پلیس دن هیوز, راموس انتقاد قرار گرفته بود بعد از آن برای استفاده از نیروی بیش از حد و افزایش توماس حادثه با گفتن او آماده شد به “ظروف سرباز یا مسافر” او را.

“معقول افسر را اعمال نیرویی که شما را” هیوز نوشت. “از خود را تحریک آقای توماس در اوایل روبرو می شوند تا زمانی که این حادثه منعقد شد شما درگیر در موارد متعدد از نیروی بیش از حد از قابل توجه آقای توماس را با باتون به مشت زدن به او را در دنده به استفاده از وزن بدن خود را به طوری که شما به معنای واقعی کلمه خرد او است.”

به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک شامل مصاحبه بین شهرستان مشاوران و پلیس سرپرستان که “ویرایش” گزارش تبدیل شده در توسط ماموران درگیر است. گروه ناظران شد انتقاد در آن زمان برای اجازه دادن به ماموران سازمان دیده بان ویدیو از ضرب و شتم قبل از نوشتن گزارش خود را به اطمینان آنها مطابقت داشته باشد.

نام Kelly Thomas مترادف با خشونت پلیس و پاره ای اصلاحات در نحوه اجرای قانون رفتار بی خانمان. این 2,400 صفحه از اسناد منتشر شده توسط شهر در روز سه شنبه نزدیک یک فصل در لحظه ای سرنوشت ساز در اورنج کانتی تاریخ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de