طوفان Amphan باعث ریزش زمین در هند و بنگلادش به عنوان میلیون ها تخلیه

AP AP

این گردشگاه در امتداد خلیج بنگال ساحل می ایستد ترک پیش از طوفان Amphan ریزش زمین در Chandbali در شرق هند در ایالت اوریسا مارس 20, 2020.

دهلی نو — یکی از قدرتمند ترین طوفان در دهه ناودان به پایین-دروغ مناطق ساحلی هند و بنگلادش آوردن بادها به عنوان بالا که 120 مایل در ساعت و فزاینده آب تا 16 فوت است.

طوفان Amphan حال تضعیف و آن را به عنوان نزدیک زمین باقی می ماند بسیار قوی طوفان با ظرفیت خسارت عظیم.

بیش از 2 میلیون نفر در حال حاضر به تخلیه خانه های خود را, به گفته مقامات دو کشور در حال حرکت به پناهگاه های اضطراری حتی به عنوان coronavirus عفونت افزایش یابد.

دیوار بیرونی از طوفان رسیده زمین در اواسط بعد از ظهر به وقت محلی پاره شدن به دلتا در بالای خلیج بنگال که در آن هند و بنگلادش دیدار خواهد کرد. منطقه شاهد برخی از مرگبارترین در جهان طوفان از جمله طوفان در سال 1999 که به کشته شدن 10 ، 000 نفر در هند.

هر دو کشور هند و بنگلادش باید سرمایه گذاری در یک سیستم از پناهگاه های اضطراری است که اجازه داده است آنها را به آب و چند عمده طوفان در سال های اخیر با مقایسه مرگ و میر کمتر از در گذشته است. طوفان Amphan را یک آزمون بزرگ برای دو کشور.

خاص نگران است گردباد ویرانگر موج طوفان با آب انتظار می رود تا آنجا که از 16 فوت بالاتر از حد طبیعی جزر و مد به طور بالقوه باعث جاری شدن سیل مرگبار. هندی, مقامات گفت که انتظار می رود آسیب های گسترده ای به خانه های با سقف کاهگلی, برق, قطب و ارتباطات زیرساخت ها است. آنها همچنین با اشاره به خطر از اشیاء پرواز در باد.

تصاویر از سواحل هند در ایالت اوریسا و بنگال غربی در روز سه شنبه نشان داد بارش باران و شلاق باد و خانمان و درختان به عنوان طوفان نزدیک زمین است. کلکته هند یکی از بزرگترین شهرستانها که شهری است نزدیک به 15 میلیون نفر در طوفان مسیر. مقامات وجود دارد و هر کس خواست به ماندن در خانه.

ادامه مطلب

هند و بنگلادش آماده شدن برای طوفان Amphan به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر

طوفان Amphan به شمار شدید طوفان افزایش خطر برای غرب و هند و بنگلادش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de