http://www.washingtonpost.com/video/world/cyclone-amphan-rips-tin-roofs-off-apartment-block-in-kolkata-india/2020/05/20/0f96b10a-7db7-4810-bee4-91eea56ed2d7_video.html

دهلی نو — میلیونها نفر را در تاریکی فرو برد بعد از یکی از قدرتمند ترین طوفان در دهه ناودان به مناطق کم ارتفاع از هند و بنگلادش آوردن شلاق بادها تا 115 مایل در ساعت و فزاینده آب به عنوان بالا به عنوان 16 ،

طوفان Amphan جامعی خطوط برق منفجر پشت بام های ساختمان و خانمان و بی شماری درختان پس از باران سیل آسا در روز چهارشنبه بعد از ظهر. طوفان شده اند طبقه بندی شده به عنوان یک “سوپر گردباد” — تضعیف آن را به عنوان نزدیک زمین باقی می ماند بسیار قوی طوفان با ظرفیت خسارت عظیم.

نزدیک به 3 میلیون نفر را به تخلیه خانه های خود را, به گفته مقامات دو کشور در حال حرکت به پناهگاه های اضطراری حتی به عنوان coronavirus عفونت افزایش یابد.

http://www.washingtonpost.com/video/world/cyclone-amphan-makes-landfall-in-west-bengal-slamming-resort-town-of-digha/2020/05/20/d187e46e-d636-4b6b-b6c6-61684e093e5c_video.html

Rupak د Chowdhuri

ایسنا

ماموران پلیس با انجام یک مرد به یک محل امن تر پس از تخلیه از یک حلبی آباد منطقه قبل از طوفان Amphan باعث می شود آن ریزش زمین در کلکته هند در روز چهارشنبه.

در شرق هند در ایالت اوریسا بیش از 3 میلیون نفر بدون برق و با توجه به به روز رسانی از امداد رسانی رسمی. وجود دارد همچنین گزارش ها از قطع برق در بخش هایی از کلکته هند یکی از بزرگترین شهرستانها است که به طور مستقیم در مسیر طوفان است.

کلکته که شهری است نزدیک به 15 میلیون نفر تجربه کرده باران رانده شده توسط باد به 70 مایل در ساعت است. مقامات وجود دارد به خواست ساکنان به ماندن در خانه.

طوفان پاره به دلتا در بالای خلیج بنگال که در آن هند و بنگلادش دیدار خواهد کرد. منطقه شاهد برخی از مرگبارترین در جهان طوفان از جمله طوفان در سال 1999 که به کشته شدن 10 ، 000 نفر در هند.

طوفان — گرمسیری معادل طوفان — در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع در آب های هند و ساحل شرقی پدیده ای که برخی از کارشناسان می گویند که می تواند مرتبط به اقیانوس ها در حال افزایش درجه حرارت. در هر یک از دو سال گذشته وجود دارد “فوق عادی” تعدادی از طوفان دولت هند گفت.

جزوه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این رصدخانه زمین ناسا تصویر به دست آمده روز شنبه را نشان می دهد طوفان Amphan به عنوان آن را به سمت شمال-شمال شرق بیش از خلیج بنگال.

هر دو کشور هند و بنگلادش باید سرمایه گذاری در یک سیستم از پناهگاه های اضطراری است که اجازه داده است آنها را به آب و چند عمده طوفان در سال های اخیر با مقایسه مرگ و میر کمتر از در گذشته است. طوفان Amphan نشانه یک آزمون بسیار مهم برای دو کشور.

خاص نگران است گردباد ویرانگر موج طوفان. آب انتظار می رود به افزایش است تا آنجا که 16 فوت بالاتر از حد طبیعی جزر و مد باعث بالقوه مرگبار جاری شدن سیل و تخریب تا 10 مایل از ساحل. هندی, مقامات گفت: آنها انتظار آسیب گسترده به منازل با سقف کاهگلی و به قطب برق و ارتباطات زیرساخت ها است. آنها همچنین با اشاره به خطر از اشیاء پرواز در باد.

یک داوطلب کمک به تخلیه مردم در بنگلادش از دست رفته است و می ترسید مرده پس از قایق است که او در غرق شد, گفت: Ahmadul کبیر یک فاجعه مدیریت رسمی. در اوریسا مقامات بررسی یک گزارش که نوزاد فوت کرد زمانی که یک گل دیوار فرو ریخت به دلیل بارش شدید باران گفت: Pradeep ینا یک مقام ارشد دولت نظارت بر تلاش های امدادی. دو نفر کشته در دولت هند بنگال غربی با توجه به گزارش سه شنبه شب توسط رسانه های محلی.

تصاویر از سواحل اوریسا و بنگال غربی در روز چهارشنبه نشان داد, رانندگی در باران, زوزه باد و سرنگون درختان به عنوان طوفان نزدیک زمین است.

خ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مرد پیاده روی در باران و باد به طوفان Amphan روش Odisha ساحل.

Azad Majumder در داکا, بنگلادش, و The hockey writers در Bhubaneswar, هند, کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

هند و بنگلادش آماده شدن برای طوفان Amphan به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر

طوفان Amphan به شمار شدید طوفان افزایش خطر برای غرب و هند و بنگلادش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de