http://www.washingtonpost.com/video/world/cyclone-amphan-rips-tin-roofs-off-apartment-block-in-kolkata-india/2020/05/20/0f96b10a-7db7-4810-bee4-91eea56ed2d7_video.html

دهلی نو — یکی از قدرتمند ترین طوفان در دهه ناودان به پایین-دروغ مناطق ساحلی هند و بنگلادش روز چهارشنبه مارک مسیر خود را با تخریب و ترک حداقل 14 مرده به گفته مقامات محلی است.

طوفان Amphan جامعی خطوط برق منفجر پشت بام ساختمان نابود محصولات و ریشه کن درختان پس از ریزش زمین. آن را به ارمغان آورد شلاق بادها تا 115 مایل در ساعت و فزاینده آب به عنوان بالا به عنوان 16 ،

طوفان شده اند طبقه بندی شده به عنوان یک “سوپر گردباد” — تضعیف آن را به عنوان نزدیک زمین باقی ماند اما بسیار قوی طوفان با ظرفیت خسارت عظیم.

چهار نفر کشته شدند در بنگلادش که از شنبه شب از جمله 5 سال و 75 سال که زده شد در حال سقوط درختان و همچنین به عنوان یک داوطلب که غرق شدند در حالی که کمک به مردم برای تخلیه پلیس گفت:.

نزدیک به 3 میلیون نفر تخلیه خانه های خود نقل مکان کرد و به پناهگاه به عنوان طوفان خمرهای شکل سمت ساحل به گفته مقامات در این دو کشور. هر دو کشور هند و بنگلادش در حال دست و پنجه نرم با افزایش تعداد رمان coronavirus عفونت و برخی از evacuees تا به حال ابراز سوء ظن در مورد صرف ساعت در محله های نزدیک در پناهگاه های اضطراری به دلیل امکان سرایت.

http://www.washingtonpost.com/video/world/cyclone-amphan-makes-landfall-in-west-bengal-slamming-resort-town-of-digha/2020/05/20/d187e46e-d636-4b6b-b6c6-61684e093e5c_video.html

Rupak د Chowdhuri

ایسنا

ماموران پلیس با انجام یک مرد به یک محل امن تر پس از تخلیه از یک حلبی آباد منطقه قبل از طوفان Amphan آن ریزش زمین در کلکته هند در روز چهارشنبه.

برخی از بدترین آسیب به نظر می رسد که رخ داده است در قریب به اتفاق دلتا از سه رودخانه است که نشسته است در دهان از خلیج بنگال که در آن هند و بنگلادش دیدار با, منطقه ای است که به جنگل های حرا و ببر.

Mamata بانرجی وزیر دولت هند بنگال غربی گفت: دو منطقه در دلتای شده بود ویران شده توسط طوفان با خانه ها و محصولات کشاورزی نابود ارتباطات جامعی قطع برق و پل قابل استفاده نباشد.

بانرجی گفت که حداقل 10 نفر در کشور فوت کرده است با توجه به بیان روزنامه. طوفان یک “فاجعه بزرگتر از covid-19” او گفت:.

به عنوان طوفان آمد در ساحل, میلیون ها نفر شد را در تاریکی فرو برد. در شرق هند در ایالت اوریسا بیش از 3 میلیون نفر بدون برق و با توجه به به روز رسانی از امداد رسانی رسمی. وجود دارد همچنین گزارش ها از قطع برق در بخش هایی از کلکته هند یکی از بزرگترین شهرستانها بود که به طور مستقیم در مسیر طوفان است.

کلکته که شهری است نزدیک به 15 میلیون نفر تجربه کرده باران رانده شده توسط باد به 70 مایل در ساعت. مقامات وجود دارد به خواست ساکنان به ماندن در خانه.

طوفان — گرمسیری معادل طوفان — در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع در آب های هند و ساحل شرقی پدیده ای که برخی از کارشناسان می گویند که می تواند مرتبط به اقیانوس ها در حال افزایش درجه حرارت. در هر یک از دو سال گذشته وجود دارد “فوق عادی” تعدادی از طوفان دولت هند گفت.

جزوه

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این رصدخانه زمین ناسا تصویر به دست آمده روز شنبه را نشان می دهد طوفان Amphan آن را به عنوان حرکت شمال-شمال شرق بیش از خلیج بنگال.

منطقه شاهد برخی از مرگبارترین در جهان طوفان از جمله طوفان در سال 1999 که به کشته شدن 10 ، 000 نفر در هند. یک گردباد در سال 1970 چپ نیم میلیون نفر در بنگلادش است.

هر دو کشور هند و بنگلادش باید سرمایه گذاری در یک سیستم از پناهگاه های اضطراری است که اجازه داده است آنها را به آب و چند عمده طوفان در سال های اخیر با مقایسه مرگ و میر کمتر از در گذشته است. طوفان Amphan نشانه یک آزمون بسیار مهم برای دو کشور.

خاص نگران است گردباد ویرانگر موج طوفان.

آب شد و انتظار می رود تا آنجا که از 16 فوت بالاتر از حد طبیعی جزر و مد باعث بالقوه مرگبار جاری شدن سیل و تخریب تا 10 مایل از ساحل. هندی مقامات پیش بینی آسیب های گسترده ای به خانه های با سقف کاهگلی و به قطب برق و ارتباطات زیرساخت ها است. آنها همچنین با اشاره به خطر از اشیاء پرواز در باد.

تصاویر از سواحل اوریسا و بنگال غربی در روز چهارشنبه نشان داد, رانندگی در باران, زوزه باد و سرنگون درختان به عنوان طوفان نزدیک زمین است. مقامات در Odisha شد بررسی یک گزارش که نوزاد فوت کرد زمانی که یک گل دیوار فرو ریخت به دلیل بارش شدید باران گفت: Pradeep ینا یک مقام ارشد دولت نظارت بر تلاش های امدادی.

خ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مرد پیاده روی در باران و باد به طوفان Amphan روش Odisha ساحل.

Azad Majumder در داکا, بنگلادش, و The hockey writers در Bhubaneswar, هند, کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

هند و بنگلادش آماده شدن برای طوفان Amphan به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر

طوفان Amphan به شمار شدید طوفان افزایش خطر برای غرب و هند و بنگلادش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de