CSUF تئاتر دانش آموزان برتر دبیرستان Zoomsical,’ مجازی طنز

چه حوصله قرنطینه تئاتر کودکان و نوجوانان انجام دهید زمانی که به چالش کشیده برای ایجاد هنر است که نشان دهنده coronavirus عصر?

یک گروه در Cal State فولرتون ایده برای فیلم یک تقلید مسخره امیز از wildly محبوب دیزنی نمایش “موزیکال دبیرستان” در زوم. موضوع: “ما همه در این با هم از هم جدا است.”

اقدام عمده مولی Renze گفت: این نشان می دهد که زمان یک ماه و نیم به ایجاد و برای اولین بار روز شنبه در یوتیوب — یک راه برای غلبه بر نا امیدی با اقامت در خانه سفارشات که باعث شد سازندگان: بهار تئاتر فصل است. او مجموعه ای به بازی آدری بز هردر در “را به عنوان شما آن را می خواهم.”

او همکاری با کمدی تریک دوستان زاک Timson یک Cal State Northridge, دانش آموز, برای نوشتن نشان می دهد و کشف راه آن می تواند انجام شود در زوم ترکیب آهنگ و رقص و بازیگری در “Brady Bunch” به سبک شبکه های. ده CSUF تئاتر دانش آموزان انتخاب شدند و برای بخش های مختلف نشان می دهد از جمله آملیا ویلیامز یک دانش آموز ارز خارجی که انجام شده نقش شار از خانه اش در ولز.

“من سعی کردم به انتخاب مردم بودند که شبیه به شخصیت ما مهم ترین صحنه های پس از آن جریان هم گفت:” Renze که کارگردانی این نمایش و با Timson میزبانی مستقیم رو مدیر بحث به آن زنده تئاتر را لمس کنید. “ما را به انجام برخی از شوخی از جمله رقص شماره که در آن یکی از افراد می زند بیش از چیزی و شیشه میشکند و همه متوقف می شود.”

“به هیچ وجه در آن است که تصور می شود جدی گرفته شود,” او گفت:. “آن را برای سرگرم کننده است.”

  • مولی Renze یک اقدام مهم در CSUF و زاک Timson یک Cal State Northridge, دانشجو, همکاری در طنز “دبیرستان Zoomsical” که برای اولین بار مه 17 در یوتیوب. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مولی Renze)

  • یک تصویر از “دبیرستان Zoomsical” که فیلم برداری شده بود در زوم با بازیگران از Cal State فولرتون تئاتر بخش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مولی Renze)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • یک تصویر از “دبیرستان Zoomsical” که فیلم برداری شده بود در زوم با بازیگران از Cal State فولرتون تئاتر بخش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مولی Renze)

  • یک تصویر از “دبیرستان Zoomsical” که فیلم برداری شده بود در زوم با بازیگران از Cal State فولرتون تئاتر بخش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مولی Renze)

  • یک تصویر از “دبیرستان Zoomsical” که فیلم برداری شده بود در زوم با بازیگران از Cal State فولرتون تئاتر بخش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مولی Renze)

  • “دبیرستان Zoomsical,” ایجاد شده توسط CSUF اقدام عمده مولی Renze و طنز تریک دوستان زاک Timson یک Cal State Northridge, دانشجو, اولین بار, مارس 17 در یوتیوب. (حسن نیت ارائه میدهد عکس مولی Renze)

این ایده برای نشان می دهد پس از تئاتر صندلی وزارت دیو میکی ارسال یک ایمیل به تئاتر و رقص دانش آموزان در مورد یک COVID-19 مجازی به چالش بکشد. میکی گفت: دانش آموزان می تواند هر چیزی از یک BA یا آبفا ویترین در زوم به ساخت فیلم در زوم انجام یک آهنگ رقص یا تک صدایی و یا گفتن یک داستان بدون کلمات تنها برای تلفن های موبایل.

برنده انتخاب خواهد شد بر اساس سه بالاترین نامزد دریافت بین مارس 19 و 20, میکی نوشت و دریافت یک هدیه از Titan کتابفروشی.

آن را نمیگیرد طولانی برای Renze و Timson به آمده تا با نشان دادن آنها می خواستند به انجام.

“ما brainstormed فکر کردن در مورد ‘گربه’ ‘املا زنبور عسل,’ و پس از آن متوجه شدم, oh my God, ‘High School Musical’ کامل نشان می دهد” گفت: Renze, 19 که آموخته هفته گذشته که او پذیرفته شده است به کارشناسی هنرهای زیبا در اقدام برنامه.

“دبیرستان موزیکال” با آن جیر جیر تمیز شخصیت تواریخ استماع فرایند که در آن ستاره بسکتبال تروی که اشتیاق به خواندن تیم با جذاب اما نخبه گابریل به زمین نقش سرب در “چشمک شهر” شرق بالا بهار موسیقی.

کای روسالس که نقش جدی اما رانده شده تروی صحبت در مورد چالش های بازیگری در یک زوم تولید.

بزرگترین مشکل او گفت زمان تاخیر بین بازیگران مختلف در کامپیوتر شما, به خصوص با رقص و آواز اعداد.

در برخی موارد Timson را بازیگران ارسال جداگانه عملکرد و او را ویرایش کنید و آنها را با هم گفت Rosales, 19 بود که به تازگی پذیرفته به کارشناسی هنرهای زیبا تئاتر موسیقی برنامه.

“این نیز قطعا مبارزه تلاش برای پیدا کردن مکان های که در یک پس زمینه سفید,” او گفت:. “بسیاری از زمان من را برای قرار دادن یک پتو بر روی دیوار در تلاش برای ایجاد یک faux صفحه نمایش سبز.”

کسانی که مسائل فنی منصرف Renze و Timson خود را از ایده اولیه به هوا نشان می دهد زندگی می کنند. به جای آنها ضبط نشان می دهد که شیر تغلیظ شده به سه 10 دقیقه ای که پخش در یوتیوب جمعه از طریق پنج شنبه شب همراه با جلسه چت زنده.

یکی از کسانی که به تماشای این نمایش روز یکشنبه بود سارا چاک دهنده یک عضو هیات علمی در CSUF که می آموزد بازیگری تئاتر موسیقی و کارگردانی.

قاتل گفت که او با افتخار از دانش آموزان برای درایو خود را به ماندن خلاق در میان یک بیماری همه گیر.

“به تماشای چنین پروژه هایی به عنوان ‘HS Zoomsical’ به من ثابت کرد که از جمله موانع نمی خواهد کاری خود را در تئاتر ساخت و داستان سرایی.,” او گفت:. “آنها با استفاده از مهارت ها و استعدادهای خود به شادی را به کسانی که در خانه گیر کرده در طول این بیماری همه گیر. این دانش آموزان کشف و ضبط یک فرصت برای همکاری با یکدیگر و ایجاد چیزی خاص. من هیجان زده برای دیدن آنچه که آنها می آیند تا با بعدی.”

پس از نمایش پخش Renze گفت که او احساس مانند یک “قهرمان.”

“من احساس خیلی دوست دارم از همه, تماشای,” او گفت:. “مردم به من گفت که چقدر آن نهفته آنها و چگونه ما باید در حفظ و ساخت محتوای بیشتر شبیه به این دلیل آن روشن روز خود را می دهد و آنها چیزی برای نگاه به جلو به. من احساس می کردم واقعا شروع به زندگی می کنند رویای من از تأثیر دیگران با من هنر است.”

سایر بازیگران عبارتند از: فالون Heaslip صهیون Pham Lexie واتکینز, Brandon سوختگی Gennie Kauper ناتالی Giannosa کاترین Paladichuk و یونی Kruvi.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de