Jonne Roriz خبرگزاری بلومبرگ

پزشکان و پرستاران کار در covid-19 واحد مراقبت های ویژه در امیلیو Ribas موسسه بیماری های عفونی در بیمارستان در سن پائولو.

بیمارستان نزدیک شدن ظرفیت. مرگ و میر افزایش. رئيس جمهور اصرار مردم به کار می کنند. سائو پائولو بزرگترین شهر نیمکره غربی در حال ظهور است به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ها جهانی نقطه داغ.

موارد تایید شده در این شهرستان را 34 درصد افزایش یافت و حداقل 510 نفر کشته شده اند در هفته گذشته به عنوان بهداشت عمومی زیرساخت های نخ و رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro همچنان به شانه بحران است.

“این تصویر از Bolsonaro به برزیل گفت: Gerson سالوادور های عفونی-بیماری متخصص در واحد مراقبت های ویژه در سن پائولو دانشگاه بیمارستان. “مردم در حال نابود شده. هیچ سازمان سیستم برای مراقبت از آنها. آنها توصیه به بیرون بروید و داده اما هیچ جایگزین به کار می کنند.”

[در برزیل یک جستجو از جان گذشته برای یک کفش تخت]

در سراسر برزیل بیش از 1000 نفر از coronavirus روز سه شنبه به تنهایی. این کشور در حال حاضر در رتبه سوم در سراسر جهان با 255,000 تایید موارد انتهایی تنها ایالات متحده و روسیه است. در سن پائولو شهر از 12 میلیون نفر در یک منطقه شهری از 22 میلیون مشکوک مرگ و میر ناشی از covid-19 رسید بیش از پنج برابر در ماه گذشته است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/bolsonaro-calls-for-businesses-to-stay-open-as-brazils-hospitals-buckle-under-coronavirus/2020/05/19/7bcfda9b-d09f-4dc7-b2fd-58f2f761a824_video.html

روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت که به حفظ روابط دوستانه با Bolsonaro همکار پوپولیستی گفت: “با توجه به ممنوعیت سفر از کشور است.

“برزیل است که با داشتن برخی از مشکلات هیچ سوال در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. “من نمی خواهم مردم در آینده در اینجا و آلوده کردن مردم ما است.”

به عنوان برزیل تعداد مرگ صعود کرده است بیش از دو ماه گذشته دولت فدرال در پاسخ به هم پاشید. از آغاز Bolsonaro است را رد کرد و این ویروس به عنوان چیزی جز یک “کمی آنفولانزا” و تشویق مردم به بازگشت به کار. او را از طریق رفته دو وزرای بهداشت هر دو از آنها حاضر به ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای ویروس.

[در حالی که کشورهای دیگر نگاه به برزیل نمی تواند پیدا کردن یک راه برای تعطیل]

در مورد سرعت در حال افزایش موارد ماه گذشته رئیس جمهور پاسخ داد: “خب که چی ؟ ببخشید شما چه می خواهید کاری انجام دهید؟”

به عنوان بیماران سیل بیمارستان دولتی فرمانداران در حال تقلا برای موضوع stay-at-home سفارشات. در São Paulo, 90 درصد از تعداد تخت ها اشغال شده است. اعضای خانواده بیماران منتظر در خارج از بیمارستان برای خبری از عزیزان خود را ماسک مرطوب با اشک.

فرناندو Bizerra

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک قبرکن استوار دوشنبه در سن پائولو به ویلا Formosa گورستان.

در برزیل و بیمارستان و پزشکان می گویند که آنها در حال مبارزه با یک نبرد در دو جبهه — در برابر شیوع و در مقابل اطلاعات غلط گردش در اطراف آن است.

ماه گذشته سالوادور گفت: او کارگردانی یک بیمار تلاش خود را در ICU. نفس سالوادور گفت: مرد است. او به او گفت که او تا به حال یک عفونت کرونا ويروسی بود که تاثیر خود را از ریه ها. او به او گفت که آنها باید به intubate او و اتصال او را به یک ماشین به او کمک کند نفس بکشد.

“هیچ دکتر” بیمار wheezed با توجه به سالوادور. او را به جای سعی کنید هیدروکسی کلروکین.

Bolsonaro شده است ترویج ضد مالاریا, داروی تناقض کارشناسان بهداشت عمومی و سازمان بهداشت پان آمریکا است که سوال خود اثر بخشی و هشدار داد از عوارض جانبی مضر.

[محدودیت در coronavirus تست در برزیل در حال پنهان کردن درست بعد از امریکا بزرگترین شیوع]

دولت توزیع نزدیک به 3 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین تولید شده توسط ارتش پس از شروع بحران است. روز چهارشنبه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می شود مصرف روزانه دوز Bolsonaro دولت برنامه ریزی شده به موضوع پروتکل توصیه پزشکان تجویز آن در اولین نشانه از coronavirus.

چهره مرده در حال تغییر است. آنچه در اولین برخورد برزیل ثروتمند مسن سفید طبقه فوقانی — مسافران آورده است که این ویروس در صفحه اصلی از تعطیلات — در حال حاضر مصرف زندگی فقیر و عمدتا سیاه و زاغه نشينان. آنها عبارتند از خدمتکاران آلوده در حالی که تمیز کردن خانه ثروتمندان کارگران ساختمانی و کارگران رسمی که تا به حال هیچ چاره ای اما به سرمایه گذاری برای به دست آوردن پول برای مواد غذایی است.

موارد انفجار در برزیل حلب آباد که در آن خانواده های بسته بندی شده به خانه های کوچک با غیر قابل اعتماد دسترسی به آب در حال اجرا. با کمی کمک از دولت و برخی از ساکنان شروع به گرفتن امور به دست خود.

Andre قلمدان

AP

این Brasilandia محله از سائو پائولو, دیده می شود در روز یکشنبه. مقامات می گویند که این منطقه با بیش از 280,000 ساکنان این شهر بالاترین میزان مرگ و میر ناشی از covid-19.

Gilson Rodrigues یک رهبر جامعه در پریسپلیس یک زاغه از 100 ، 000 نفر در حومه شهر سائو پائولو. پس از جامعه درخواست برای کمک به رفت و نادیده گرفته Rodrigues آغاز یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای استخدام سه آمبولانس به طور انحصاری برای جامعه خود.

او همچنین ایجاد پایگاه های اورژانس با EMTs تعیین شده مدارس محلی به عنوان اسکان موقت برای ساکنان آلوده به خود منزوی و شروع به آموزش نوجوانان محلی به اولین پاسخ دهندگان. جامعه سازماندهی منابع غذایی اضطراری و کمک های مالی برای ساکنان که شغل خود را از دست.

“ما می دانیم که ما نمی تواند تعداد شهردار فرماندار یا رئیس جمهور, بنابراین ما خود ما ایجاد شده جایگزین” رودریگز گفت. “ما می دانیم که ما به تنهایی.”

ادامه مطلب

به عنوان برزیل را به چالش ضرب Bolsonaro طرفداران تماس برای آمریکا

Bolsonaro جدا شده توسط مبارزه با فساد مالی و ویروس انکار مشکلات کوه

Bolsonaro, هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن رد coronavirus اقدامات — آن را فقط یک کمی سرد’

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de