توسط رابرت Jablon آسوشیتد پرس

لس آنجلس >> رئیس فدرال و وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه که طرح خود را برای بازگشایی کالیفرنیا تبعیض علیه کلیساها.

در نامه ای به فرماندار Eric S. Dreiband گفت که با وجود یک بیماری همه گیر کوروناویروس “که بی سابقه است در طول عمر ما,” Newsom باید اجازه می دهد در برخی از شخص عبادت در جریان مرحله دوم از چهار بخش بازگشایی طرح است.

رستوران ها و دیگر سکولار کسب و کار هستند مجاز به بازگشایی رفاه اجتماعی فاصله دستورالعمل اما کلیساهای, که محدود به آنلاین و خدمات مشابه.

که مکان “ناعادلانه بار” بر روی آنها است که نقض حقوق مدنی حمایت از طریق “رفتار نابرابر ایمان جوامع” نامه است.

“به سادگی وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا در قانون اساسی ایالات متحده و آن لایحه حقوق” گفت: این نامه است.

یک پیام به دنبال نظر فرمانداری نبود بلافاصله بازگشت.

Newsom این هفته بیشتر آرام راهنمای شهرستان برای بازگشایی بیشتر کسب و کار بسته تحت مارس stay-در-خانه جهت است که منع غیر ضروری کسب و کار به سرعت گسترش coronavirus. او گفت کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی می تواند شروع استقبال از بازگشت وفادار برای فرد خدمات در هفته های آینده.

چند کلیسا را به مبارزه طلبیده ممنوعیت چنین خدمات و شکایت به بازگشایی تا کنون ناموفق.

دو حزب جمهوری خواه دولت مجلس در روز سه شنبه معرفی یک قطعنامه برای جلوگیری فرماندار اورژانس قدرت.

Assemblymember کوین Kiley گفت: قدرت فوق العاده ای برای یک فرماندار “تحت شرایط شدید خطر” و “بودند نه به معنای به یک نفر توانایی بازسازی همه از قانون کالیفرنیا به طور نامحدود.”

San Diego County سرپرستان رای دادند سهشنبه به درخواست دولت اجازه می دهد تا کالیفرنیا دوم-پرجمعیت ترین شهرستان به یک test case برای اطلاعات بیشتر به سرعت در حال بازگشایی کسب و کار و اجازه می دهد بیشتر تجمعات و تفریحی گزینه ها از جمله, هوای آزاد, خدمات مذهبی با محدودیت.

Sacramento County مقامات بهداشت گفت: آنها دریافت تایید از وزارت امور خارجه روز سه شنبه به تسریع در بازگشایی و شهرستان اجازه خواهد داد که “درایو-از طریق” خدمات مذهبی.

متحده و دولت های محلی باید متفاوت در مورد اینکه آیا خانه عبادت باید با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. برخی از ایالات آمریکا ارائه مدرک از معافیت برای فعالیت های مذهبی.

این نامه توسط Dreiband و چهار وکلای آمریکا به کالیفرنیا نقل از یک بیانیه صادر شده در مارس توسط دادستان کل William P. Barr که استدلال دولت نمی تواند اعمال “محدودیت های ویژه” در فعالیت های مذهبی. بر گرفته شده بود نادر مرحله پر کردن مقالات به سمت با می سی سی پی کلیسا تحت پیگرد پس از چند محله های کشیش نشین بودند یکی برای نقض یک مادر اقامت در خانه سفارش با حضور در رانندگی-در خدمات.

با دادستان فدرال در حال حاضر وزن در ملی بحث بر سر چه حد coronavirus جمع آوری محدودیت می توانید به محدود کردن دین می تواند حتی بلندتر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد درخواست تجدید نظر به مؤمن رای دهندگان محافظه کار استوار در بخش آوازی او حمایت برای آزادی مذهبی ساخت موضوع سیاسی قوی برای دولت او را تا.

نامه ای به Newsom نمی تهدید فوری اقدام قانونی اما به نظر می رسد به عنوان یک هشدار به ترین, پرجمعیت ترین دولت است. دادستان دنبال یک خط استدلال مورد استفاده در کلیسا پرونده های حقوقی در این است که گروه های مذهبی ارائه می کنند امن اجتماعی فاصله گرفته است.

“دین و مذهبی, عبادت در ادامه به مرکزی برای زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. این درست است که در حال حاضر بیشتر از همیشه” در این نامه گفت. “جوامع مذهبی بسیج به حفاظت از جوامع خود از گسترش این بیماری با ساخت خدمات آنلاین در دسترس در پارکینگ یا خارج از منزل توسط سرپوشیده خدمات با اکثریت pews خالی و تعداد زیادی از دیگر راه های خلاق است که در غیر این صورت مطابق با اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net