بریتانیا راه رفتن قهرمان, کاپیتان تام اعطا سلحشوری توسط ملکه

در واکنش به اخبار او بود که به دستور روز چهارشنبه مور که خدمت در هند در طول جنگ جهانی دوم گفت BBC صبحانه آن را “برجسته افتخار” و گفت که او “خوشحال.” در رسانه های اجتماعی بسیاری با استفاده از هشتگ #SirCaptainTomMoore به عنوان جدید خود را جشن می گیرند و دستاورد.

به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد به عنوان یک “افسانه” مور تبدیل شده ملی و بین المللی گنج در هفته های اخیر با بسیاری از نام تجاری او در بریتانیا نور در میان تاریکی مرگبار coronavirus همه گیر است که تاکنون حداقل 35,000 زندگی در بریتانیا.

روز چهارشنبه نخست وزیر بوریس جانسون گفت: از مور: “شما باید الهام بخش همه ما خود را با فوق العاده اعانه. به نمایندگی از کل کشور, من می خواهم بگویم بزرگ با تشکر از شما.”

مور ظهور را به شهرت در ماه آوریل آغاز شد زمانی که او مجموعه های خارج برای افزایش 1000 پوند (تقریبا $1,250) برای خدمات سلامت و کارکنان خود را در طول بحران بهداشت و درمان راه رفتن 82-طول پا از باغ خود را به عقب و جلو 100 بار خود را با استفاده از واکر برای پشتیبانی. او به دنبال دور کامل پیش از تولد او در آوریل 30.

اما تنها 24 ساعت پس از مور آغاز شده او تا به حال در هم شکسته خود را هدف بالا بردن معادل $8,750. از آن پس در کمک های مالی ریخت از تمام گوشه و کنار جهان حتی باعث خود را آنلاین صفحه جمع آوری اعانه به سقوط بارها و بارها. مور در ادامه به افزایش خود را هدف و متعهد به نگه داشتن رفتن.

مور خود را تکمیل نهایی دامان دو هفته جلوتر از برنامه به عنوان رقم آمار 15 میلیون دلار. در 30 آوریل خود را جمع آوری کمک مالی صفحه بسته شده و با نهایی کل در سرسام آور £32,796,510 (40 میلیون دلار) اختصاص داده از بیش از 1 میلیون اهدا کنندگان در سراسر جهان است.

جانبازان زندگی و دستاوردهای شد به طور گسترده ای مشهور در نقطه عطف تولد 100 ماه گذشته با یک پرواز در بالای خانه اش در Bedfordshire, 50 مایلی شمال لندن و افتخاری ارتقاء از کاپیتان به سرهنگ به عنوان تجلیل و قدردانی در سراسر جهان آب گرفتگی در.

مشاهیر از جمله بوکسور قهرمان آنتونی جاشوا و راننده racecar لوئیس همیلتون را ستوده اند اقدامات خود را در حالی که انتخابات بریتانیا را نیز مورد ستایش قرار داد داستان خود را به عنوان “باور نکردنی است.”

شاهزاده ویلیام که در خط دوم به تاج و تخت بریتانیا پس از پدرش پرنس چارلز به نام مور “یک مرد جذب سرمایه و ماشین آلات.”

“بوجود می آیند #SirTomMoore! تبریک به @captaintommoore در حال دستور زیر را اعانه برای #بیمه خدمات درمانی خیریه” ارتش بریتانیا توییتی شنبه همراه با بسیاری از دیگران که به رسانه های اجتماعی برای تبریک the 100-year-old.

“من واقعا با تشکر از شما از ته قلب” مور گفت: روز شنبه در یک پیام به کسانی که پشتیبانی سفر خود را.

صبح روز چهارشنبه بسیاری از بریتانیا روزنامه تلخیص زد عکس از مور خود را در مقابل صفحات.

“بوجود می آیند اقا تام” را بخوانید جلد تلگراف به عنوان خورشید اعلام کرد او یک “قهرمان”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de