BJP Cong حمله TRS دولت بیش از تعداد کمتر از COVID-19 آزمون

حیدرآباد: مخالف بی جی پی و کنگره در Telangana باید ناودان TRS دولت به اتهام انجام تعداد کمتر از COVID-19 آزمون اتهام را رد کرد و حزب حاکم.

BJP خواسته Telangana وزیر بهداشت استعفای

BJP رئیس سخنگو در Telangana K کریشنا Saagar رائو در بیانیه ای روز یکشنبه خواستار استعفای Telangana وزیر بهداشت Etela Rajender برای “به خطر انداختن کل جمعیت Telangana توسط عمدا انجام کمترین تعداد آزمایش از هر دولت دیگر در هند متناسب با جمعیت است.”

وزیر بهداشت نه تنها underperformed در طول عظیم بهداشت بحران بلکه عمدا گمراه مردم از دولت و اپوزیسیون و رسانه با این ادعا دولت شد تست هر ICMR دستورالعمل او ادعا.

گروه خود را نیز گزارش داده ها از آزمون به طور منظم به عنوان دستور ICMR در بولتن روزانه پس از چند هفته او ادعا کرد.

“بی جی پی می ایستد در توجیه این اتهامات شده است با ساخت اساسی داده ها پس از چند هفته که TRS دولت شده است دستکاری COVID19 عفونت رای در ایالت Telangana از آغاز و بیشتر از آن پس از هفته دوم آوریل” بی جی پی رهبر گفت.

“کسی نمی تواند درک قصد دولت پشت این بی پروایی نشان دادن انحراف در اشاره به بهداشت عمومی پروتکل های استاندارد,” او گفت:.

Uttam Kumar Reddy انتقاد TS دولت.

دولت و کنگره رئیس جمهور و MP N Uttam Kumar Reddy آمار در Telangana دولت به اتهام تست نکنید به اندازه کافی.

او ادعا کرد که دولت شد تست تنها 250 نمونه در هر روز.

“TS (Telangana دولت) در حال انجام 652 آزمون/M در حالی که natl. avg 1600.

نگاه در کل آزمایش های انجام شده توسط TS و کشورهای همسایه.

آزمون در کشورهای همسایه

TS – 22,842 AP – 2,29,118, Kar – 1,40, 024, MH -2,61,783 TN – 3,26,720. TS تست شده است تنها 250 نمونه در هر روز! توسط T دولت سیاست – کمتر از آزمون ميانگين کمتر COVID موارد !!, Uttam Kumar Reddy توییتی.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دولت در مارس 17 به عنوان بخشی از آن بولتن روزانه تجمعی تعداد نمونه های آزمایش به عنوان در مارس 16 بود 23,388.

از آن 947 مردان آزمایش مثبت در حالی که 566 زنان مثبت بودند.

آن گفت: 14,256 مردان آزمایش منفی در حالی که 7,619 زنان آزمایش منفی است.

با توجه به داده های رسمی (همچنین مبله در مارس 17) که در مارس 14, Telangana انجام 22,842 آزمون 1388 در حالی که موارد مثبت بودند.

آزمایشات انجام شده برای شناسایی یک مورد مثبت شد 16 در Telangana.

اما حاکم TRS MLC با palla Rajeshwara ردی رد انتقاد کرد و گفت: این دولت است که به دنبال دستورالعمل های صادر شده از زمان به زمان توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) و مرکز.

“دولت Telangana پزشکی و وزارت بهداشت است و پس از ICMR دستورالعمل ها و دولت مرکزی دستورالعمل.

هر زمان که آنها به دستورالعمل های ما زیر است,” او گفت: PTI در روز سه شنبه هنگامی که درباره کنگره انتقاد.

دولت شده است به شرح زیر مرکزی دستورالعمل vis-a-vis مستند تست و دیگران, او گفت:.

این TRS رهبر گفت: بال های مختلف از دولت مرکزی شده اند بازدید به طور مداوم و نظارت بر وضعیت و ابراز رضایت کامل با توجه به Telangana دولت مراحل شامل COVID-19 گسترش یافته است.

رد انتقاد که Telangana نمی شد انجام آزمایشات به اندازه کافی نسبت به آن کشور همسایه (اشاره آشکار به آندرا پرادش) Rajender گفت: در 28 آوریل که ICMR دستورالعمل دولت است که آزمون باید انجام شود در کسانی که علامتی هستند و نه در کسانی که علائم نشان می دهد.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net