تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون مرکز در دفتر ریاست جمهوری ساختمان در تایپه در چهارشنبه گرفت برای دور دوم. (تایوان دفتر ریاست جمهوری/رادیو فردا)

افزایش تنش بین ایالات متحده و چین به ارمغان آورد تازه mudslinging جمعه به عنوان یک تیز اختلاف بر مسئولیت رمان coronavirus همه گیر نشت به انجمن جدید مانند تایوان.

در طول چند ساعت دشمنی seesawed از تایپه به پکن به اینترنت که در آن یک انیمیشن “آزمون اعتبار” در چینی تلویزیون دولتی توییتر خوراک تمسخر وزیر خارجه مایک Pompeo.

رئیس جمهور تهمت سپس مشت کردن در چین “در سراسر جهان به قتل” از covid-19 — بخشی از پیام است که می تواند تبدیل به نقاط صحبت کردن در انتخابات ریاست جمهوری.

کاخ سفید salvos به دنبال نگه داشتن تمرکز بر چین پاسخ اولیه به این ویروس و چه مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام “چین-محور” احترام در سازمان بهداشت جهانی است. چین به نوبه خود به تصویر کشیده است خود را به عنوان یک شهروند جهانی خوب مایل به کار با سازمان ملل و دیگر کشورها به شکست این بیماری همه گیر.

اما دیگر-محدوده تهمت استراتژی به نظر می رسد با هدف منحرف کردن توجه بیش از ایالات متحده دست زدن به این بیماری همه گیر از جمله گاهی اوقات پیام های متناقض از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کارشناسان بهداشت و درمان و گزارش covid-19 مرگ و میر است که بالاترین در جهان است.

[تایوان جمهور در انتخابات با پیروزی بیش pro-پکن رقیب]

بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد پایه به خصوص چین را خاموش پزشکان و انکار آن است که این ویروس پخش شد فرد-به-فرد پس از آن پدید آمده در اواخر سال گذشته در ووهان. اما تهمت ادعا مشخص شده در چهار صفحه نامه که در روز دوشنبه — مخلوط مشروع با انتقاد گسترده اشتباهی مانند گاهشمار چینی و که اقدامات است.

او همچنین skims بیش از این واقعیت است که او ستوده و چین که برای ماه می باشد.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد شکل گیری خود کمپین انتخاب مجدد به عنوان آن می رود — با استفاده از زبان است که پژواک خود را پوپولیستی ضد چین و بلاغت در طول سال 2016 اجرا شود.

“همه گیر نشان داده است یک بار دیگر اهمیت استقلال اقتصادی و آوردن زنجیره تامین را از چین و دیگر کشورها” مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: طراحی اتصالات بین همه گیر که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “طاعون” — و اقتصادی جهانی سقوط آزاد.

Pompeo افتتاح یک کنفرانس خبری در روز شنبه با یک لیست طولانی از شکایت در مورد چین گفت: تمرکز بر روی این بیماری همه گیر است که مخدوش کردن آنچه که او به نام تصویر بزرگتر از خطر مطرح شده به ایالات متحده آمریکا توسط حزب کمونیست چین.

“ما تا حد زیادی دست کم گرفت درجه که در پکن است که از لحاظ ایدئولوژیک و سیاسی خصمانه به سازمان ملل,” او گفت. “تمام جهان بیدار شدن از خواب به این واقعیت است.”

پکن این است که پاسخ دادن به آن swift counterpunches.

در روز سه شنبه — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر 30 روز اتمام حجت به این که به نامشخص اصلاحات — ژائو Lijian چینی سخنگوی وزارت امور خارجه توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن نامه به عنوان تلاش برای “برای گمراه کردن عموم لام چین تلاش و تغییر سرزنش آمریکا از بی کفایتی به دیگران است.”

این یکی دیگر از نشانه ای از چگونه سریع سابق دیپلماتیک guardrails کاهش یافته است.

در تایوان — برای چندین دهه یکی از حساس ترین مسائل بین واشنگتن و پکن شروع تایوانی جمهور Tsai و نشستند ون دوره دوم در روز چهارشنبه تحت الشعاع قرار بود جنگ از کلمات است.

چین صادر عصبانی هشدارهای بعد از ارشد مقامات ایالات متحده از جمله Pompeo و معاون مشاور امنیت ملی مت Pottinger فرستاده نادر سطح بالا پیام تبریک Tsai. چین ادعای تایوان به عنوان بخشی از قلمرو آن و تهدید کرده است که برای جذب این جزیره با توسل به زور در صورت لزوم.

چین, وزارت دفاع گفت: Pompeo پیام “به طور جدی در معرض خطر روابط بین دو کشور و دو ارتش و به طور جدی آسیب دیده و صلح و ثبات در تنگه تایوان.”

مردم ارتش آزادیبخش آن اضافه شده است یک “شرکت خواهد شد اعتماد به نفس کامل و ظرفیت کافی برای خنثی کردن هر گونه مداخلات خارجی و تایوان استقلال توطئه.”

کوین لمرقو

ایسنا

رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور چین در ژاپن در سال گذشته است.

در هفته های اخیر چینی نظامی فرستاده است هواپیماهای جنگی و یک ناو هواپیمابر به تنگه و نیروهای ایالات متحده شده اند انجام در مقیاس بزرگ پرواز و نظارت عملیات خاموش چین سواحل جنوبی.

این ماه مفسران در چین باید به شدت مورد نیاز به گسترش چین هسته ای و موشک های بالستیک آرسنال پس از وزارت امور خارجه به چاپ مقاله استدلال برای اتصالات کم عملکرد کلاهک هسته ای بر روی زیردریایی-راه اندازی موشک.

[Xi را در تایوان مشکل رفتن نیست دور]

در مراسم تحلیف سخنرانی Tsai و گفت که او می خواست به همزیستی مسالمت آمیز با چین, اما او نمی خواهد قبول پکن ارائه یک چارچوب سیاسی است که می تواند در تایوان به برابر در وضعیت semiautonomy.

“ما نمی خواهد قبول پکن مقامات’ استفاده از “یک کشور دو سیستم” به جمع و جور کردن تایوان و تضعیف متقابل تنگه وضعیت موجود گفت:” Tsai که جاروب به اصطلاح دیگری با 75 درصد تصویب امتیاز.

در پاسخ حزب کمونیست-اجرا جهانی روزنامه تایمز گفت: “Pompeo واضح است که انجام آن را به چالش پکن است.”

به عنوان شعارهای تشدید در هر دو طرف Pompeo تبدیل به قربانی انتخاب برای پکن مقامات و رسانه های دولتی.

او نامیده شده است توسط یک “دشمن نوع بشر” و “فوق العاده-پخش” یک “سیاسی virus.” بسیاری از خشم است که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارجاع به نظریه های پشتیبانی نشده است که این ویروس می تواند از یک ووهان آزمایشگاه.

چین در زمان یکی دیگر از ضربه تند وشدید زدن در Pompeo با یک کلیپ متحرک تولید شده توسط یک بال از تلویزیون دولتی. این ویدئو با عنوان “Pompeo اعتبار آزمون” به نظر می رسد در توییتر خوراک چینی تلویزیون دولتی به چالش کشیدن Pompeo نمایش در نقش چین در مبارزه با این بیماری همه گیر.

ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت که “برخی از wacko در چین منتشر شد فقط یک بیانیه سرزنش همه به غیر از چین” برای این ویروس ممکن است اشاره به Pompeo اما رئیس جمهور نداد.

“لطفا توضیح دهید که به این پیش بینی است که آن را ‘بی کفایتی از چین, و هیچ چیز دیگری که آیا این توده ها در سراسر جهان به قتل!” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

این یک موضوع است که کاخ سفید به طور فزاینده ای هل دادن.

روز یکشنبه کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: ABC اخبار چین که مسئول اجازه می دهد coronavirus به “بذر” در سراسر جهان با توقف آلوده مسافران از سفر در اوایل هفته از وقوع.

افزایش حملات در هر دو طرف منعکس کننده تغییرات قابل توجه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اغلب به رئیس جمهور چین به عنوان یک “دوست” و در گذشته بارها و بارها مورد ستایش چین در واکنش به شیوع.

برای چین این نشان می دهد که یک تحول در تبلیغات خود را اولویت است. گذشته از پکن گرفته شده توقف مراحل به روز رسانی خود را در چرخش عملیات برای عصر دیجیتال نورد به زبان انگلیسی, متحرک, کارتون و نرم افزار-چین رپ آهنگ آنلاین گاهی اوقات با کمک غربی مشاوران.

تجارت جنگ با ایالات متحده تحت فشار قرار دادند این غربی به دنبال تبلیغ و تلاش برای خروج از تست بتا است.

پکن به وظیفه سفرا و دیگر مقامات با راه اندازی Twitter و Facebook حساب برای اولین بار به مشاجره در زمان واقعی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با وجود سیستم عامل های مسدود شده برای مشاهده در داخل چین است.

افزایش اصطکاک است “طوفان کامل” از عوامل مختلف گفت: شینا Greitens استادیار علوم سیاسی در دانشگاه میسوری با “دشوار-در-چین” مبارزات انتخاباتی پیش از انتخابات و جهانی همه گیر تخمگذار لخت برخی از مشکلات شفافیت در دولت چین.

“بدون در نظر گرفتن یک درس برای آینده این است که استراتژی آمریکا و امنیت ملی نباید بستگی دارد یا فرض شفافیت از چین,” او گفت: “از آنجا که آن را یک تجربی معتبر فرض را با توجه به طبیعت و ساختار داخلی چین سیاست است.”

امیلی Rauhala در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

“یک چین’ اختلاف معنی یک سردرد بزرگ برای تایوان در coronavirus بحران

تایوان ‘متولد مستقل” millennials در حال تبدیل شدن به چین را از دست داده و نسل

تایوان ضرب و شتم covid-19 و برنده دوستان است. در که آن را هنوز هم برای مبارزه با یک صندلی در پشت میز.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de