سان فرانسیسکو: اپل گزارش شده است که کار بر روی عینک هوشمند به نام اپل شیشه ای است که انتظار می رود به فروش می رسد برای یک قیمت نسبتا پایین از 499$.

اپل شیشه ای را جفت با آی فون و کنترل حرکات و در مقابل, سکس با توجه به جان Prosser قابل اعتماد اپل خودی.

Prosser گفت که یک نمونه اولیه برای اپل شیشه ای, برجسته, شارژ بی سیم و LiDAR و اپل در ابتدا برنامه ریزی در رونمایی اپل شیشه ای بعد از این سال در ماه سپتامبر رویداد.

اما مداوم بهداشت جهانی بحران ممکن است که امکان پس اپل قصد دارد تا پرده از محصول جدید می تواند مجبور به ماه مارس سال 2021.

اپل عینک می تواند از ویژگی های یک صفحه نمایش با وضوح بالا و به احتمال زیاد متکی به آی فون برای قدرت پردازش به نگه داشتن آنها را باریک و سبک وزن است. این عینک در حال انتظار برای اجرای یک سیستم عامل جدید rOS (یا واقعیت OS).

جدا از Kuo تایوانی سایت DigiTimes و اطلاعات به تازگی ادعا کرد که اپل در تاریخ, عینک می تواند راه اندازی تا سال 2022 به عنوان تامین کنندگان کار به سطح شیب دار تا توسعه است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de