آنتونی Kwan گتی ایماژ

ماموران امنیتی فراگیر pro-پکن مجلس Kin Chan-por جلوگیری از دموکراسی نمایندگان از رسیدن به صندلی در هنگ کنگ مقننه در روز دوشنبه.

دلار هنگ کنگ — قصد جلوگیری از تکرار تظاهرات ضد دولتی به خود جلب کرد که میلیون ها نفر به خیابان ها در اینجا در تابستان گذشته پکن در حال حرکت است برای جلوگیری از هنگ کنگ راه برای مخالفت و ظرفیت خود را برای مقاومت در برابر جذب کامل به چین است.

با دموکراسی تظاهرات دوباره در حال ظهور به عنوان coronavirus نگرانی سهولت هفته آینده به احتمال زیاد به فاش کردن اینکه آیا چین روش کار می کنند و یا اگر خاموش کردن راههای مسالمت آمیز و مقاومت خواهد درایو بیشتر مردم به خیابان ها ریختند و به شدید تر تاکتیک.

طناب دار محکم است که در اطراف چندین نقاط فشار در روزهای اخیر: هنگ کنگ مقننه; این شهر در قانون اساسی حق آزادی بیان و رسانه های آزاد و اطراف با مشخصات بالا فعالان که مبارزه برای دموکراسی کامل برای این مستعمره سابق بریتانیا.

در تلاش برای خنثی کردن مخالفت پکن متحدان در هنگ کنگ مقننه زور کنترل شنبه از کمیته ای که تعیین می کند چه صورت حساب آورده و قبل از قانونگذاران. که حرکت را پاک می کند مسیر خود را به فشار از طریق قوانین بحث برانگیز به دنبال پکن شروع با یک لایحه که آن را یک جرم جنایی به بی احترامی چین سرود ملی.

در روز سه شنبه دلار هنگ کنگ مقامات تمدید pandemic مربوط به قوانین محدود کردن تجمعات عمومی به طور موثر بان برای اولین بار در ماه ژوئن 4 مراسم سالگرد چین را قتل عام دانشجو تظاهرکنندگان در میدان تیان آن من در سال 1989.

[هفته است که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ]

شب زنده داری به طور معمول به تساوی جمعیت بزرگ و برگزار شده است در هنگ کنگ از سه دهه تنها جایی بر خاک که در آن Tiananmen بزرگداشت امکان پذیر بوده است. برگزار شده بود گفت: آنها به راحتی می تواند پیاده سازی فاصله گرفتن قوانین مطابق با مقررات, اما فایده ای نداشت; آنها در حال حاضر خواست هنگ کنگ از ساکنان به نور شمع در هر کجا که هستند که شب را به افتخار کاهش یافته است.

همان روز پخش عمومی RTHK گفت: این امر تعلیق طولانی-طنز در حال اجرا نشان می دهد پس از مقامات حکومت که یک قسمت بود “denigrated و توهین” نیروی پلیس است.

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

سابق طرفدار دموکراسی نماینده مجلس لی Cheuk-یان می رسد در غرب كولون دادستانی دادگاه در روز دوشنبه ، پانزده کهنه فعالان و حامیان آنها به اتهام شرکت در سال گذشته تظاهرات ضد دولتی.

مقامات غربی در حال تماشای زوال سریع هنگ کنگ آزادی های سیاسی که چین متعهد به حفظ تا 2047 با رشد زنگ. وزیر امور خارجه مایک Pompeo هشدار داد چین در این هفته بیش از تهدید به “تداخل با کار روزنامه نگاران آمریکایی در هنگ کنگ است.”

“واضح است که پکن تصمیم گرفته است که آنها هیچ صبر بیشتر برای هنگ کنگ است که به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: کلودیا Mo, طرفدار دموکراسی نماینده مجلس که همکاران کشیده شد از قوه مقننه توسط ماموران امنیتی زمانی که آنها به چالش کشیده طرفدار پکن اردوگاه را تصاحب کمیته.

“ما در حال حاضر در پایان از هنگ کنگ به عنوان ما می دانیم. [پکن] گفتن هنگ کنگ مردم است که آن را می توانید هر چیزی را در آن می خواهد, در, هر, هزینه, و که آن را نمی تواند مراقبت کمتر در مورد عواقب.”

هنگ کنگ دولت گفته است که در ادامه به رعایت قانون اساسی این شهرستان را بالفعل قانون اساسی همراه با آزادی اجتماعات و آزادی مطبوعات. رئیس قوه مقننه اندرو لئونگ گفت: دبیرخانه آن است “همه همراه شده است با رعایت اصل بی طرفی سیاسی” که نشان می دهد در غیر این صورت “به شدت ناعادلانه و غیر منصفانه است.”

[هنگ کنگ بحران شدت به چین حرکت می کند به تسریع مرگ از شهر خود مختاری]

تحولات بازتاب شدید حساسیت های سیاسی در چین در این میان تشدید تنش و رقابت با ایالات متحده است. ملی — بزرگترین رویداد سیاسی چین تقویم — برگزار خواهد شد در پکن در این هفته و هنگ کنگ اجرایی کری لام برنامه ریزی شده است شرکت کنند.

یک دلار هنگ کنگ نماینده به شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیشنهاد کرده است که پکن پیاده سازی یک بسته از فتنه قوانین شناخته شده به عنوان ماده 23 با صدور رسمی تفسیر مجدد از هنگ کنگ قوانین به جای تلاش برای تصویب آنها را از طریق خاک مقننه.

قبل از تلاش برای معرفی این اقدامات در سال 2003 باعث تظاهرات گسترده در هنگ کنگ است که منجر به خروج احتمالی و استعفای چند مقامات دولتی.

یکی دیگر از هنگ کنگ عضو NPC ایستاده کمیته پکن وفادار Tam یی چانگ گفت: در مصاحبه ای با دولت اجرا جهانی بار تلخیص است که دولت چین باید کمک به هنگ کنگ “فشار رو به جلو, چینی, تاریخ و فرهنگ آموزش و پرورش در میان افراد جوان است.”

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

پلیس ضد شورش بازداشت یک گروه از مردم در طول یک تظاهرات در هنگ کنگ مونگ کوک منطقه در مارس 10. پس از بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته تظاهرات ضد دولتی در حال تشدید در شهرستان.

چینی رسانه های دولتی بارها هدف گرفته در هنگ کنگ مدارس که آنها را به عنوان مشخصه پرورش زمینه را برای رادیکال و باغ از اعتراض. خود باعث این هفته یک سوال در یک مدرسه که در آن دانش آموزان خواست تا استدلال می کنند که آیا ژاپن را “بیش از آسیب خوب به چین” بین 1900 تا 1945. لام گفت: او را در نظر پرسیدن امتحان اقتدار به قراضه سوال.

در کوتاه مدت pro-پکن قانونگذاران داشتن کنترل کشف و ضبط قانونی در دستور کار برنامه به فشار رو به جلو لایحه که جرم مسخره چینی سرود ماه مارس از داوطلبان. اگر آن را تصویب هر کسی گناهکار — مانند هنگ کنگ طرفداران فوتبال که به طور معمول بو چینی سرود در مسابقات — می تواند به $6,450 و سه سال در زندان است.

تحلیلگران سیاسی می گویند که در عزم خود را برای مهر کردن مخالفت مقامات بازآفرینی شرایط است که موجب انفجار و ناآرامی در ماه ژوئن گذشته است که در ادامه برای ماه می باشد. لام و دولت او پیشنهاد کرده بود در حال حاضر کنار گذاشته لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین — گام های بسیاری به عنوان یک فرسایش هنگ کنگ استقلال. افزایش اعتراضات در گرفت که پاره رابطه بین هنگ کنگ مردم و نیروی انتظامی و منجر به بیش از 8000 بازداشت.

کلید سالگرد این جنبش پاییز ماه آینده بیشتر صحنه را برای رویارویی.

[چین شوم هشدار به دلار هنگ کنگ: کمتر تحمل بیشتر میهنی آموزش و پرورش]

“آنچه آنها در تلاش برای رسیدن به این محض ظلم و ستم و cowering مردم را به تسلیم گفت:” آنتونی Dapiran نویسنده دو کتاب در هنگ کنگ در اعتراض به فرهنگ است. “اما اگر هر درس از سال گذشته در آن است که آن کار نمی کند در این جمعیت است.”

در میان کسانی که به اتهام بیش از مشارکت در تظاهرات 15 دموکراسی آمار و ارقام. آنها عبارتند از: مارتین لی یک وکیل مدافع است که پیش نویس هنگ کنگ مینی اساسی قبل از آن در سال 1997 تحویل از بریتانیا به چین و رسانه های سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای.

به عنوان فعالان در دادگاه ظاهر شد و این هفته پیش از محاکمه صدها نفر از هواداران در خارج همراه با کوچکتر pro-پکن گروه خواستار آنها را “خائن.”

در میان هواداران بود دیوید چونگ 71 بود که حمل یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده: “کری لام است خراب هنگ کنگ. ما مبارزه خواهد کرد تا زمانی که ما مرده است.”

“من نمی ترسم. من انجام خواهد داد هر چه طول می کشد و سعی کنید بهترین خود را به مبارزه برای من صفحه اصلی” چونگ گفت. “حزب کمونیست چین نیاز به یاد بگیرند که بیشتر آنها سرکوب ما بیشتر مصر ما بیشتر ما مبارزه خواهد کرد.”

آنتونی Kwan

گتی ایماژ

پلیس ضد شورش شارژ در یک خیابان در طول یک تظاهرات در هنگ کنگ در مارس 10. چین مقامات در شهر مصمم به سرکوب معترضان ضد دولتی در ناآرامی اما حاضر به دیدار با تقریبا تمام اعتراض ها خواسته است.

تیفانی لیانگ کمک به این مقاله است.

ادامه مطلب

این هفته که چین خرد وعده خود را در هنگ کنگ

هنگ کنگ بحران شدت به چین حرکت می کند به تسریع مرگ از شهر استقلال

چین شوم هشدار به دلار هنگ کنگ: کمتر تحمل بیشتر میهنی آموزش و پرورش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de