اولین چیزی که Cal State فولرتون مربی تنیس دایان ماتیاس نیاز به کشف کردن بود و هم عامل. این به معنای یک بازی از زمان منطقه رولت اتصال هشت بازیکن از هفت کشور در سراسر این سیاره را به یکی از مناسب زمان ملاقات.

برنده: 7 صبح اقیانوس آرام در زمان نور روز.

از راحتی نظر Camila گارسیا در پرتغال — که در آن هشت ساعت پیش — و سوئد Eira Tobrand و مجارستان پترا چنین — نه ساعت پیش — شاید تا به حال ساده ترین زمان از آن پس آن را به معنای اواخر بعد از ظهر, چت بعد از کلاس های آنلاین به این نتیجه رسیدند برای این روز است.

میساکی کوبایاشی از ژاپن و کره جنوبی YuSeung Suh — زندگی که در آن 15 ساعت پیش — به سیستم وارد شده در 10 p. m. در حالی که 11 p. m. برای تایوان Genevieve Zeidan.

همچنین در انتهای دیگر از اقیانوس آرام بودند کالیفرنیا Lori Acidera و تیلور Valenzuela.

چنین است که عنصر دیگری از زندگی ورزشی در COVID-19 عصر. هنگامی که شما نیاز به نگه دارید تا با دانشجو-ورزشکاران گسترش بیش از سه قاره در جهانی همه گیر شما در پیدا کردن دستگاه های دوستانه در همه جا. حتی زمان منطقه ماشین حساب.

“ما تا به حال برای کار با آسیا و اروپا به علاوه ما کالیفرنیا,” ماتیاس گفت. “اروپایی ها تا به حال آن را به بهترین از آنجا که آنها تا به حال برای برنامه ریزی روز خود را در اطراف اقیانوس آرام زمان برای کلاس.”

از آنجا که Cal State فولرتون پردیس بسته شد در ماه های مارس و بازیکنان او را در بازگشت به کشورهای متبوع خود ماتیاس آن را یک نقطه به برنامه حداقل یک جلسه تیم یک هفته از طریق زوم. مهمان ویژه ستاره برای 7 a. m. PDT جشن شامل قدرت و تهویه مدیر اسحاق سالازار و Brianna هوبارد ورزشی روانشناسی گراد دانشجو, در میان دیگران.

ماتیاس شامل گچ بحث در مورد تنیس تاکتیک در طول یک نشست اما هدف این بود که مطمئن شوید که هر کس به ماندن در بالای همه چیز و نگه داشتن ذهنی و عاطفی.

“زمانی که همه از این آغاز شده و ما جلسات فردی با آنها به بحث در مورد چگونه آنها پیشرفت در طول فصل و به بحث در مورد اهداف در حال حرکت رو به جلو” ماتیاس گفت. “به این ترتیب آنها می توانند نگه داشتن ذهن خود را در تنیس, حتی اگر آن را سخت. ما صرف مقدار خوبی از زمان تأمل در این فصل و صحبت کردن در مورد آنچه آنها را مجبور به انجام در طول تابستان به آماده شدن برای فصل آینده است.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اما ما باید یک برنامه به طوری که آنها می دانم که چه چیزی به کار بر روی.”

بازیکنان حال نهایی مقالات و پروژه های کار در هفته گذشته و ماتیاس می توانید برنامه اجباری جلسات تا ماه ژوئن. از آنجا جلسات تبدیل اختیاری در طول تابستان اگر چه FaceTime و پیام کوتاه های شما همیشه در دسترس است.

ضمن اینکه خود بازیکنان شروع به ظهور از کشورهای مختلف از مستند شروع به هدف قرار دادن. گارسیا دارای یک زمین تنیس در خانواده اش خانه در کشور پرتغال. اما ماتیاس گفت گارسیا ندارد هر کسی که به بازی با, و اضافه کرد که همه در حال کار است اما بر اساس coronavirus شرایط در کشورهای مختلف هیچ کس برخورد نشده است.

“من صحبت کردم به عضوگیری از کشورهای مختلف و از آن جالب بوده است,” او گفت:. “بارسلونا کردم ضربه سخت و آنها هنوز هم در مستند. اما بازیکنان در سوئد و دانمارک هستند قادر به بازی. آن همه بستگی به جایی که شما هستند. آنها کمی بیشتر سهل انگاری در بسیاری از اروپا و وجود فرصت های بیشتری برای بازی. من فکر نمی کنم هر کسی میزد. هر کس که واقعا محتاط.

“همچنین مدرسه کردم واقعا شلوغ و به آنها داده می شود مقدار زیادی از کار با مقالات و پروژه های پایانی اینکه با توجه به هفته گذشته است.”

صحبت از مشغول شدن که Matias در استخدام ، او خود را صرف مستند زمان پدیده هنگامی آشکار شد بیش از ممکن است استخدام. البته نه قادر به سفر به این معنی ساعت های طولانی در مقابل کامپیوتر و اینترنت ساخت او را دوست. او متکی کالج سازمان دادن فیلم های یوتیوب ارسال شده نتایج و اعتبار گذشته جدول رده بندی از انواع خدمات رتبه بندی.

این همچنین به معنای اعتماد به غرایز خود را از جذب سفر به مسابقات در ماه دسامبر گذشته قبل از جهان تغییر کرده است. و به این معنی که بیشتر به علت سعی و کوشش از این حتی به طور دقیق ماتیاس قرار می دهد ،

“این سخت است. آنها ممکن است نتایج پس از آن یک کار در حال پیشرفت است,” او گفت:. “برخی از این کودکان ممکن است تا به حال صدمات پس از آن روی حیله و تزویر. شما نمی دانید که در آن آنها با بدن خود را. من باید مطمئن شوید که گذشته خود نتایج مشروع هستند و آنها می توانند گام در اینجا و بازی برای شما.

“از آن گرفته شده است مقدار زیادی از زمان. من صحبت کردم به بسیاری از مربیان و بازیکنان گذشته 1½ ماه تلاش برای کار های پیش رو برای سال آینده و سال بعد از آن. من نمی خواهم به چیز عجله. من می دانم که وجود دارد بسیاری از بازیکنان در خارج وجود دارد به دنبال و بسیاری از مربیان به دلیل coronavirus تلاش برای قفل کردن بازیکنان به عنوان سریع که ممکن است. اما دقیق هستم و بیشتر بیمار من بهتر از آن خواهد شد برای من چون من قادر خواهید بود برای به دست آوردن تمام اطلاعات من نیاز به جای ارتکاب کسی سریع است.”

ماتیاس قرار می دهد در این legwork با وجود این واقعیت که او به دنبال پر کردن دو نقطه در اکثر سال آینده. تنها خروج بازیکن مانند سابق راه رفتن-که به دست آورده پول کمک هزینه تحصیلی این سال است. او فارغ التحصیلان در پاییز و کار در حال حاضر اندود شده تا. Tobrand, Zeidan, Acidera و Valenzuela خواهد سالمندان در سال آینده.

“در این سال بود کمی عجیب و غریب با کروناویروس اما من احساس مانند بسیاری از returners پا تا” ماتیاس گفت. “ما یک تیم جوان و هر کس به گرفتن برخی از تجربه با ارزش از این سال است. من واقعا به دنبال به جلو برای فصل آینده — اگر ما مجاز به بازی.”

آیا می دانید که…?

که دایان ماتیاس کال دولت فولرتون سر مربی تنیس بازگشت و یکشنبه به آموزش 6 تا 8 ساله و بزرگسالان برای شهر ارواین که به تازگی افتتاح لایحه آرایشگر پارک دادگاه برای بازی. او می آموزد شش ساعت در هفته در علاوه بر این به کار به طور منظم در Cal State فولرتون. “من می توانم از خانه خارج و گرفتن برخی از ورزش به عنوان طولانی به عنوان ما به دنبال پروتکل های ایمنی” او گفت:.

او گفت: آن را

دایان Matias در مورد مشکلات ذاتی در مجازی استخدام: “شما نمی توانید بیرون بروید و تماشای آنها را بازی که یکی از بزرگترین چیزهایی که شما نیاز به انجام است. شما می خواهید به آنها را ملاقات در فرد است. اما چیز خوبی برای من است و من قادر به تماشای مسابقات بین المللی و رفتن به اتباع بنابراین من ایجاد روابط با برخی از بازیکنان. این ماده از دانستن اینکه چگونه آنها بازی و نگه داشتن مخاطب در رفتن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de