با اولتیماتوم تهمت عمیق تر شدن بحران با سازمان بهداشت جهانی

Li Xueren

AP

رئیس جمهور چین ارائه یک سخنرانی در افتتاح 73 مجمع بهداشت جهانی از طریق لینک ویدئو در پکن در 18 مه سال 2020 است.

یک سازمان جهانی بهداشت در جلسه به رالی بین المللی در پاسخ به کروناویروس همه گیر است و به جای تقویت این اختلاف بین ایالات متحده و چین ترک U. N. آژانس در وسط و تلاش برای رهبری در میان بحران است.

سازمان بهداشت جهانی — سالانه که در جلسه ای که در این سال تبدیل به یک مجازی جلسه استراتژی برای covid-19 مبارزه — به سرعت تحت الشعاع قرار توسط رئیس جمهور تهمت آخرین اولتیماتوم خود را در گسترش جنگ با پکن و سازمان ملل و سازمان بهداشت.

تهمت و تهدید به طور دائم متوقف ایالات متحده کمک های مالی به چه کسانی و “تجدید نظر” در این کشور عضویت در U. N. بدن اگر آن را نمی کند “متعهد به اصلی اساسی پیشرفت” در 30 روز آینده.

در نامه ای به چه کسی ارسال شده در اواخر شب صدای جیر جیر دوشنبه تهمت شفافی در اظهارات او شده است ساخت از ماه آوریل زمانی که او به حالت تعلیق در ایالات متحده پرداخت که به مدت 60 روز بیش از آنچه که او خود را با نام “چین محور” coronavirus پاسخ.

[به روز رسانی های زنده: آخرین در گیر مبارزه]

چهار-صفحه نامه آمد همان روز را به عنوان رئیس جمهور چین خطاب به مجمع توسط لینک ویدئو. یازدهم گذاشتم بیش از چین را از دست داده و اولیه شیوع بیماری در اواخر سال گذشته و با تاکید بر تعهد خود نسبت به جهانی همه گیر مبارزه حمایت $2 میلیارد دلار.

بن بست بین تهمت و یازدهم در زمان توجه به دور از بسیاری از دیگر اخبار از مجمع از جمله کسانی که موافقت خود را برای برگزاری یک تحقیق جهانی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“مجمع تبدیل به یک سیرک سیاسی” گفت: لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون که او نیز فراهم می کند کمک های فنی به ژنو مبتنی بر که.

“برای دیدن این اتفاق می افتند در وسط coronavirus همه گیر است عمیقا مشکل,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه روشن است: یا این است که ایجاد تغییرات و یا ایالات متحده می رود.

اما رئیس جمهور مشخص نکرد که چه اصلاحات مورد نیاز را برای او به بازگرداندن ایالات متحده بودجه که بزرگترین منبع واحد مالی. تهمت نیز گفت: بحث بین ایالات متحده و آژانس رهبران در حال حاضر در جریان است اما به جزئیات.

چه کسی گفت که تنها این بود که “با توجه به محتویات نامه” آن را در بیانیه ای گفت.

کریستوفر سیاه/سازمان بهداشت جهانی

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ارائه یک سخنرانی در مقابل یک پس زمینه آبی در افتتاح مجمع بهداشت جهانی نشست مجازی از این که دفتر مرکزی آن در ژنو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مرکزی بحث این است که چه کسی را از دست داده و بحران هزینه زندگی با پذیرش چین ارزیابی گسترش و تهدید در اوایل هفته.

[کارشناسان: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خطر اندازد بهداشت جهانی]

“روشن است که تکرار اشتباه توسط شما و سازمان شما در پاسخ به همه گیر شده اند بسیار پر هزینه برای جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

جدول زمانی او میسازد اما مخلوط نگرانی های مشروع و اشتباهی. این همچنین شامل اطلاعات در مورد آنچه تهمت خود دانست و گفت: در آن زمان.

برای مثال بسیاری از دولت ها محققان و کارشناسان بهداشت عمومی بودند دادند که چه کسی نمی اکسپرس بیشتر شک و تردید در مورد چین ادعا می کند در اواسط ماه ژانویه بود که هیچ شواهدی از انسان به انسان انتقال است.

در این نامه بیان برخی از این نگرانی ها و اضافه شدن امکانات جدید از جمله برخی که نمی نگه دارید تا به بررسی دقیق.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول ادعا می کنند به عنوان مثال این است که که “نادیده گرفته و گزارش های معتبری از این ویروس در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019 و یا حتی پیش از آن.” او اشاره می کند به عنوان شواهد و اطلاعات منتشر شده توسط لانست.

اما ریچارد هورتون سردبیر شناخته شده انتشار خبر داد و گفت: این مجله منتشر نکرد آن گزارش برای اولین بار در coronavirus تا اواخر ماه ژانویه است.

در این نامه همچنین طول می کشد هدف این است که برای بارها و بارها ستایش چین “شفافیت” با وجود شواهدی وجود دارد که مقامات چینی سکوت خبرچین و undercounted موارد است.

اما این نامه ذکر است که تهمت خود ساخته ادعاهای مشابه. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Jan. 24 که “ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی [چین] تلاش و شفافیت” به عنوان مثال.


[تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن سرمایه گذاری مدیره تاخیر از جمله چین]

در فوریه. 7 تهمت گفت که او نگران چین پوشش چیزهای بالا. در فوریه. 26 او گفت چین مشغول به کار بود “بسیار سخت” و در مارس 4 است که آن را به حال وضعیت تحت کنترل است.

اگر تهمت باعث می شود خوب در تهدید این است که برنامه می تواند یک ضربه.

ایالات متحده باعث می شود پرداخت اجباری به حفظ عضویت خود را در که در علاوه بر این به بزرگتر کمک های داوطلبانه که در مجموع مقدار به حدود 15 درصد از این سازمان بودجه.

اجباری پرداخت شناخته شده به عنوان “ارزیابی سهم” ممکن است دشوار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به قطع بدون کنگره تصویب.

سارا Silbiger

برای واشنگتن پست

رئیس جمهور تهمت می رسد در کاخ سفید در تاریخ 17 مه سال 2020 پس از یک تعطیلات آخر هفته در کمپ دیوید.

در معرض خطر بیشتری است “داوطلبانه سهم” پول ارائه شده به سازمان های ایالات متحده آمریکا برای سلامتی تلاش و سپس با توجه به که برنامه های. بزرگترین سهم از این پول می رود به ریشه کنی فلج اطفال با تکه های زیادی برای مبارزه با بیماری قابل پیشگیری با واکسن مالاریا و سل HIV/ایدز و ارائه مراقبت های اولیه بهداشتی.

نشانه هایی وجود دارد که ایالات متحده در حال حاضر در حال دور شدن از سازمان است. مقامات دولت باید نگاه به تغییر مسیر است که پرداخت به دیگر غیر دولتی سازمان های بهداشت عمومی واشنگتن پست گزارش داد.

در هفته های اخیر مقامات ایالات متحده به نظر می رسد برای نرم کردن روابط با آژانس در راه های دیگر. وزارت امور خارجه حذف شد اشاره از که از ویروس برگه و کارکنان دستور داده شد به “برش وسط مرد” برای بهداشت عمومی طرح قبلا موفق از طریق چه کسی است.

که حرکت کرده که به موجب نگرانی است که ایالات متحده می تواند از دست دادن نفوذ خود در صحنه بین المللی به چین است.

دولت چین بلافاصله ضربه به عقب و گفت: ایالات متحده با استفاده از چین به عنوان بهانه ای برای شانه خالی کردن تعهدات مالی بود که به طور مشترک تعیین می شود که کشورهای عضو است.

“یک جانبه ایالات متحده حرکت می کند برای جلوگیری از بودجه تخطی از آن خود تعهدات بین المللی” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در پکن. “ما هنوز در یک مقطع بحرانی و حمایت از این که تایید multilateralism و حمایت بین المللی ضد همه گیر همکاری برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ژائو اضافه شده بود که “در تلاش برای گمراه کردن عموم لام چین و تغییر سرزنش خود را بی پاسخ است.”

ایالات متحده در حال حاضر کمتر قابل مشاهده در جهانی بهداشت دیپلماسی است. هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم دعوت شدند به آدرس سازمان بهداشت جهانی — اما تنها یازدهم تصمیم به صحبت می کنند.

در روز سه شنبه, چینی, رسانه های دولتی revved به دنده در کانال های رسمی و رسانه های اجتماعی برای به تصویر کشیدن رئیس جمهور چین به عنوان یک رهبر جهانی است که برای مراقبت جهانی “جامعه” و این که به عنوان یک ضروری است که سازمان هماهنگ واکنش بین المللی و ارائه راهنمایی های فنی.

پیام خود را به جهان با توجه به دولت پخش لنگر Guo Zhijian: “چین است که صادقانه چین مسئول چین کمک.”

که گفت آن استقبال تحقیقات. “ما می خواهیم مسئولیت پذیری بیش از هر کسی” گفت: مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز سه شنبه.

او کشور خواست به عمل همکاری کنید. “در حال حاضر زمان برای عمل است. ما نیاز به مبارزه و شکست دادن coronavirus در همه قاره ها,” او گفت:.

“ما نیاز به آزمایش دارو و واکسن و ما باید آنها را به مقرون به صرفه برای همه است.”

ادامه مطلب

چگونه به پهن کردن منحنی

ماسک در حال تغییر راه ما نگاه و نگاه در هر یک از دیگر

تهمت شکایت تجارت چین معامله به راکی شروع اما هیچ راه حل در چشم

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*