Nardus Miller AP

مردم ورزش در طلوع آفتاب روز شنبه در امتداد تفرجگاه در دریای نقطه در حومه کیپ تاون است.

کیپ تاون, آفریقای جنوبی این شهرستان در آفریقای جنوب غربی ترین نکته خارج از غرفه را برای تعدادی از دلایل آن شدید نابرابری اقتصادی و مناظر قابل توجه در میان آنها — اما رو به رشد نقاط داغ از coronavirus موارد برجسته آن را دوباره. شهر حساب برای 60 درصد از موارد در آفریقای جنوبی 15 درصد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و 10 درصد در آفریقا به عنوان یک کل.

آفریقای جنوبی اپیدیولوژی به دنبال این شهرستان با نزدیک به 10 ، 000 مورد از دوشنبه — به ارائه بینش چگونه این ویروس در حال گسترش است در یک قاره است که تا حد زیادی موفق به فرار از امواج از مرگ است که در اروپای غربی و ایالات متحده دیده می شود.

اوایل جواب مقامات و کارشناسان می گویند دو جانبه است. اولین شهر مورد استقبال بیشتر گردشگران از آمار مناطق جهان از نقاط دیگر در آفریقا را معنی coronavirus شد به طور گسترده ای کشت زود در اینجا. دوم عمده نقاط داغ پدید آمده در دو سوپر مارکت و یک کارخانه داروسازی که سوپر ویروس را گسترش.


[آفریقای جنوبی ممنوعیت الکل در مستند خود را نشان می دهد مرگبار عادات آشامیدنی ]

“این است که واقعا در مورد تعداد کمی از اصطلاح فوق العاده-پخش رویدادهای گفت:” سلیم Abdool کریم عفونی-بیماری کارشناس و رئیس دولت coronavirus نیروی کار. “بیش از حد بسیاری از مردم رفتن به سوپر مارکت و آنها حق ندارد مراحل اولیه به اندازه کافی. آن را فقط طول می کشد یک فرد همه چیز را در وجود آلوده — سبد های سطوح فلزی — فقط با تنفس.”

کریم و دیگران گفت: کیپ تاون نقاط داغ به احتمال زیاد پیشگامان از آنچه اتفاق خواهد افتاد در سایر نقاط کشور و حتی قاره در هفته های آینده به عنوان مستندات و محدودیت های دیگر آرام هستند.

Nardus Miller

AP

مردم خط در آفریقای جنوبی تامین اجتماعی در کیپ تاون خود را به جمع آوری کمک های مالی دولت.

آفریقای جنوبی شروع هدفمند تست در شهر کیپ تاون در 7 آوریل و پس از آن تعدادی از مثبت به عنوان بسیاری از آزمایشات تنها بالا رفته است. در حالی که بقیه کشور است که تحت سخت مستند شاهد مثبت نرخ شناور حدود 2 درصد کیپ تاون را به طور منظم بالاتر از 10 درصد و خوشه بالای 15 برخی از روز.

این کشور دارای بیش از 16,000 موارد تایید شده. در ابتدا موارد به نظر می رسید خوشه در ژوهانسبورگ و دوربان آفریقای جنوبی اول و سوم-بزرگترین شهرستانها. که در آن نقطه شاهد رشد تصاعدی اما پس از یک مستند به اثر رفت در مارس 27, رشد آهسته در آن شهرستانها. کمتر از یک ماه بعد کیپ تاون حال تحت الشعاع آنها را و آن را به حساب برای بسیاری از این ماه مثبت.

این طبقه کارگر مناطق Tygerberg که عمدتا مخلوط نژاد و Khayelitsha است که تقریبا به طور کامل سیاه و سفید جمعیت شده اند سخت ترین ضربه را تشکیل می دهند و اکثریت کیپ تاون موارد است. برخی از کارشناسان هشدار در برابر پریدن به نتیجه گیری بر اساس آن جغرافیا با توجه به این که تست تهاجمی ترین شناخته شده در نقاط داغ و می گویند ممکن است مناطق که در آن موارد شده اند تا حد زیادی بدون علامت.

“تست مراکز بسیار مرتبط به آن نقاط داغ هستند” گفت: Marc مندلسون که نظارت های عفونی-بیماری های بخش در شهرستان Groote Schuur بیمارستان. “اگر شما در حال غربالگری برای علائم و تست در نقاط گرم شما در حال رفتن به انتخاب کنید تا بیشتر” موارد مثبت.

بالا caseload باعث شده است تا برخی از رهبران به سوال دولت در اوایل رویکرد اجازه داده است که گردشگران از آمار کشورها برای ورود به این شهر است. پروازهای ادامه داد: از طریق اواخر ماه مارس و تست در فرودگاه شد تا حد زیادی محدود به متوسط چک که نمی گرفتن بدون علامت مسافران است.

“ما تا به حال ما متوسط آزمون در فرودگاه, اما, آنها, نیست, برداشتن, ویروس,” گفت: Alan Winde, رهبر, Western Cape, این استان که شامل کیپ تاون است.

Winde است در خودخواسته قرنطینه پس از آمدن به تماس با یک تصویربردار تلویزیون درگذشت آخرین هفته از covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. روز یکشنبه Winde ملاقات تقریبا با حدود 80 اپیدیولوژی به عنوان او می کند و هر هفته به تحلیل داده ها. بسیاری در این گروه هشدار می دهند که فراتر از وجود نقاط داغ بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد چگونه و در کجا این ویروس گسترش می یابد.

“من هر روز به همین دلیل است که این کانون?” Winde گفت. “ما لازم نیست که تمام پاسخ.”

آفریقای جنوبی به کار گرفته شده است یکی از دقیق ترین روش های حاوی ویروس در آفریقا با سراسر کشور مستند. آن فرستاده می شود ده ها هزار نفر از کارگران بهداشت و درمان به جوامع به صفحه نمایش و آزمون به جای منتظر موارد به نشان می دهد تا در بیمارستان. آن را ممنوع حتی فروش الکل است که می فرستد هزار نفر به اورژانس بخش هر ماه به عنوان یک راه برای نگه داشتن تخت های مراقبت ويژه باز است. بیش از 250 نفر کشته شده اند از covid-19 در آفریقای جنوبی.


[آفریقای جنوبی شکار کردن coronavirus با هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان]

Winde گفت: پیش بینی های فعلی نشان می دهد به عنوان بسیاری از 80,000 علامتدار عفونت در کیپ غربی اواخر ژوئیه.

“این ساختمان شده است در چند هفته گذشته,” مندلسون گفت. “به مردم بگو: آیا شما آماده برای آن ؟ پاسخ این است که به عنوان بهترین ما می توانیم اما از آن است که رفتن به زشت است.”

Nardus Miller

AP

یک بیلبورد در یک ساختمان آپارتمان در شهر کیپ تاون مردم را تشویق به پوشیدن ماسک.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa هفته گذشته اعلام کرد که تا پایان ماه مه به دولت انتقال آن مستند به یک رویکرد لایه که در آن مناطق با نقاط داغ را بیشتر محدودیت از کسانی که بدون. شهرهای کیپ تاون, ژوهانسبورگ, پرتوریا, دوربان و پورت الیزابت به احتمال زیاد به باقی می ماند در بالاتر از سطح هشدار داده شده در زمان مورد روند.

نگرانی جدید Winde گفت: رشد پرونده ها در تست در هر دو دولت و آزمایشگاه های خصوصی.

“ما تعداد حدود 11000 و ژوهانسبورگ در حدود 15,000 چون همه از ناگهانی ملی ما بهداشتی آزمایشگاه و بخش خصوصی در حال اجرا در حداکثر,” او گفت:. “اگر ما در حال تست به اندازه کافی و نه ما پاسخ به سرعت به اندازه کافی — مصرف آن را در هر نقطه بین شش تا 10 روز برای به دست آوردن یک نتیجه — پس از آن است که واقعا بی فایده است.”

این مستند در حالی که با اعتبار کند کردن روند گسترش این ویروس در سایر نقاط کشور ممکن است تا به حال ناخواسته اثر تسریع آن در کیپ تاون — شواهدی از ویروس را غیر قابل پیش بینی طبیعت با توجه به کریم. نقاط داغ در Tygerberg و Khayelitsha احتمالا رانده مستند را بسته شدن spaza مغازه ها شبیه به گوشه فروشگاه که در نوبه خود راند بسیاری از مردم به شلوغ سوپر مارکت ها.

“که چگونگی گسترش این ویروس از طریق نقاط داغ. آن را مانند HIV می رود که به آرامی از فرد به فرد. یک آلودگی محیط زیست منجر به شیوع ساده و ساده” کریم گفت. “این یک موضوع شناسایی آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. گاهی اوقات آن را بیش از حد دیر — شما تنها با دیدن شعله های آتش هنگامی که آن را کامل آتش است.”

Bearak گزارش از نایروبی

ادامه مطلب

آفریقا آسیب پذیر ترین کشورهای چند هواکش — و یا هیچ در تمام

در میان آسیب پذیرترین به کروناویروس: ده ها میلیون نفر که حمل HIV و سل

به عنوان coronavirus اخراج افزایش غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که از دست دادن حیاتی حواله پرداخت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de