واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام یک درهم متولد مسلمان آمریکایی Moncef محمد Slaoui به عنوان رئیس دانشمند به رهبری یک COVID-19 واکسن برنامه ای به نام “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

اعلام انتصاب در کاخ سفید, اخبار جلسه بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور تهمت توصیف Slaoui به عنوان “یکی از محترم ترین مردان جهان در تولید و واقعا در فرمولاسیون واکسن است.”

وی افزود: “عملیات در پیچ و تاب سرعت ارشد دانشمند خواهد بود دکتر Moncef Slaoui های مشهور جهان immunologist که کمک به ایجاد 14 جدید واکسن – که بسیاری از ما جدید واکسن – در 10 سال طول زمان خود را در بخش خصوصی است.”

Slaoui را بدون حقوق و دستمزد

به گزارش بولتن نیوز دکتر Moncef Slaoui خواهد بود با کمک یک تیم که شامل ژنرال ارتش گوستاو Perna فرمانده ارتش ایالات متحده Materiel فرمان به توسعه یک واکسن برای مرگبار coronavirus به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آسوشیتد پرس گزارش کرده است که Slaoui را بدون حقوق و دستمزد برای کار خود را در عملیات با سرعت پیچ و تاب.

که دکتر Slaoui?

متولد سال 1959 در اگادیر, مراکش, Dr Slaoui ترک کشور محل تولد خود را در سن 17.

پس از فارغ التحصیل شدن او به دست آورده دکترا در زیست شناسی مولکولی و ایمونولوژی از دانشگاه Libre de Bruxelles, بلژیک.

او در تکمیل پست-مطالعات دکترا در دانشکده پزشکی هاروارد و همچنین دانشگاه تافتز پزشکی بوستون.

او در راس گلاکسو (GSK)’s واکسن گروه و کار برای 30 سال است.

او ذکر شده است به عنوان یک نویسنده بیش از 100 مقاله علمی در ایمونولوژی.

در جهان برای اولین بار او برنده اروپایی تصویب مالاریا واکسن در سال 2015.

Slaoui بود که در هیئت مدیره شرکت زیست فناوری مدرن استعفا داد و در هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور تهمت منصوب و او را به سر عملیات با سرعت پیچ و تاب.

“افتخار بزرگ” به “خدمت”

“من بسیار به تازگی دیده می شود آمار اولیه از یک کارآزمایی بالینی با کروناویروس واکسن” گفت: Slaoui.

“این داده ها ساخته شده من حتی بیشتر احساس اعتماد به نفس است که ما را قادر به ارائه چند صد میلیون دوز از واکسن تا پایان سال 2020” اضافه شده Slaoui که رهبری جهانی واکسن برنامه توسعه در گلاکسو از سال 2015 تا 2017.

خواستار آن را “یک افتخار بزرگ” به “در خدمت کشور ما و جهان” در مبارزه با این بیماری همه گیر Slaoui گفت:

“رئیس جمهور آنها را توصیف کرده است. و من معتقدم که آنها بسیار معتبر است. من هم معتقدم که آنها بسیار چالش برانگیز است. اما من واقعا اعتماد به نفس است که . ما قادر خواهید بود, و ما به شما تمام تلاش خود برای رساندن این اهداف است.”

آن است که کمی جالب است که رئیس جمهور تهمت که قبلا سرزنش مسلمانان برای افزایش نرخ جرم و جنایت انتخاب یک مسلمان برای چنین یک برنامه است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net