خدا آن را دوست دارد زمانی که او روزه به خاطر او و او همه ستایش و افتخار بود به او وعده به پاداش این عمل به عنوان او بخواهد. بیشتر به این پیامبر صلح و رحمت و برکت خدا بر او فرمود:

“نماز (دعا) از روزه فرد خواهد بود خودداری کرد.” (گزارش شده توسط al-بیهقی)

هنگامی که ما سریع قلب ما می شود توبه و ما بیشتر احساس تواضع او در برابر خدا ، ما لجبازی است, subdued خواسته های ما محدود است و ما احساس شادی در اطاعت پروردگار ما. در این حالت هنگامی که ما به نوبه خود به پروردگار ما به التماس او قلب ما هماهنگ تر را به ما, نماز و دعا.

پیامبر صلح و رحمت خدا بر او باد گفت:

“دعا عبادت است.” (ثبت شده در-(ع)

هنگامی که اصحاب پرسید: پیامبر صلح بر او: اى دختر رسول خدا است پروردگار ما نزدیک به طوری که ما ممکن است اعتماد با او مخفیانه و یا او به دور است که ما باید با گریه از او؟’ لذا خداوند متعال نازل شده آيه:

“و هنگامی که بندگان من از شما درخواست (ای محمد) در باره من پس از آن (در پاسخ آنها). من در واقع به آنها توسط دانش من) من در پاسخ به فراخوانی از درخواست کننده تضرع کننده زمانی که او در تماس های من (بدون هیچ واسطه و یا شفیع) بنابراین اجازه دهید آنها را به اطاعت من و باور من, به طوری که آنها ممکن است منجر بگيرد.” (سوره بقره:186)

دعا یک طناب است که گسترش به خدا همه ستایش و منزه است. خدا به ما می گوید:

“استناد شما پروردگار خود را با زارى و در نهان” (سوره علیرضا’af:55)

“فراخوانی و من در پاسخ به شما (نیایش)” (سوره Ghafir:60)

ما می توانید ببینید که خدا می خواهد ما را از او بپرسید. پیامبر صلح و برکت بر او مربوط به ما کلام خداوند در یک حدیث قدسی می فرماید:

“در یک سوم آخر هر شب خدا فرود به lowermost بهشت و می گوید; “است که تماس با من, به طوری که من ممکن است جواب او را ؟ که درخواست من به طوری که ممکن است در اختیار من است ؟ که به دنبال بخشش از من به طوری که من ممکن است او را ببخش?.”‘ (ثبت شده در بخاری و مسلم)

رمضان ماه دعا حصول توبه و پذیرش است. وقتی که لب های شما را تبدیل به خشک از روزه و خود را به درد معده با گرسنگی پروردگارت را بخوان و او به شما پاسخ دهد.

وجود دارد برخی از اخلاق های دعا که روزه فرد باید بدانید. آنها عبارتند از:

  1. قلب باید حل و فصل با اعتماد کامل به سخاوت و نعمت خدا است.
  2. ما باید ستایش خدا و فرستادن درود بر شریف رسول SallAllahu Alayhi Wa Sallam در آغاز و میانه و پایان دعا.
  3. ما باید آگاه باشید از این زمان است که در آن نماز پاسخ داده می شود: سوم آخر شب; در حالی که سجده; بین اذان و اقامه; پس از نماز اجباری; آخرین ساعت روز جمعه بعد از نماز عصر قبل از شکستن سریع و در روز عرفات.
  4. ما باید مصر در درخواست از خدا.
  5. ما باید مراقب باشید به استناد گناه و یا قطع روابط از قوم و خویشی.

وجود دارد مزایای استفاده از دعا:

  1. تحقق عبادت خدا تواضع نسبت به او و اعتماد به او. این هدف و میوه عبادت است.
  2. پاسخ دادن به درخواست شما یا هر چند اعطای خوب و یا جلوگیری از آسیب.
  3. برای دریافت پاداش در آخرت اگر آن را نمی توان در این جهان است که در واقع بیشتر مفید است.
  4. دعا بیان صادقانه توحید با آزاد کردن خود از وابستگی به ایجاد.

اى كسانى كه ايمان آوردهايد مطمئن شوید که شما از خدا برای همه نیازهای شما. التماس او را چرا که او همیشه در زندگی خود پاینده. به یاد داشته باشید که شما ضعیف هستید و او غنی است شما ضعیف هستند و او قوی است از شما دور خواهد شد و او باقی خواهد ماند و همه قدرت متعلق به او به تنهایی.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de