بهار تمیز کردن ؟ 5 راه آسان برای خانه خود را غیر سمی

توسط سحر Antis

در اینجا برخی از راه برای صنوبر تا با عادات هستند که بهتر است برای سلامت محیط زیست و بانک شکستن نیست.

باید ها و نبایدها

مقابله با یک منطقه از خانه خود را در یک زمان. انجام تحقیقات. وجود دارد مفید برنامه های گوشی های هوشمند از جمله فکر می کنم, کثیف, EWG را زندگی سالم, سم زدایی و GoodGuide — که می تواند کمک به کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مضر. آیا رفتن به یک مارپیچ رو به پایین هنگامی که شما دیدن نتایج این. آیا متوجه است که سموم در همه جا حتی در شراب!

اگر بالا بردن محیط زیست مسئول کودکان و نوجوانان مهم است که شما انتقال به محصولات خانگی که اصلا تاثیر منفی سیاره ما هستند و امن برای کودکان بیش از حد. استرس نیست.

آشپزخانه

وجود دارد هیچ انکار که سطح دستمال مرطوب مناسب هستند. اگر این برچسب می گوید خطرناک برای انسان و حیوانات خانگی دور ماندن. را انتخاب کنید یک نام تجاری است که عطر-رایگان compostable و فرموله شده بدون آمونیاک فتالات یا سولفات مانند عمه فنی یا Babyganics.

بهترین استفاده از روش سطح اسپری دزد خانواده پاک و خانم مایرز.

برای تمیز کردن فر, مایکروویو, مقابله با تاپس, طبقه, ویندوز و فقط در مورد هر چیز دیگری آن را همیشه می توان راه قدیمی از مد افتاده با آب مقطر و سرکه سفید و آب و یک دستمال یا یک mop.

ظرفشویی مواد شوینده باید بدون بو, نگهدارنده و MIT است. در حالی که رایحه خاصی را ممکن است غذاهای بوی تمیز به مواد در پشت سمت چپ در شکل باقی مانده و یا بخار است که خروجی این ماشین ظرفشویی می تواند مضر باشد. نسل هفتم این شرکت صادق و مادر صعود بهترین ظرف مواد شوینده مارک یا Dapple برای نوزاد بطری و ظروف.

اتاق رختشویی

مواد شوینده و نرم کننده های پارچه, لکه پاک و خشک کن ورق می بسته پانچ قدرتمند از مواد شیمیایی خطرناک. فروشگاه مواد شوینده که حاوی هیچ رنگ و عطرهای مصنوعی و یا زودهنگام مانند معامله گر جو مایع لباسشوئی نسل هفتم و شعبه اصول.

آب مقطر و سرکه سفید یک معجزه است کارگر در لباس های شسته شده. به جای استفاده از آب ژاول به سادگی با اضافه کردن یک فنجان سرکه برای شستشوی نهایی از شستشو برای از بین بردن لکه ها و سفید و روشن کننده لباس.

از بین بردن نرم کننده پارچه و ورق خشک کن و استفاده کن به جای توپ. پشم خشک کن توپ ارائه نرمی کاهش استاتیک چسبیده و جدا کردن لباس ها از تجمع که کاهش زمان خشک شدن. آنها همچنین hypoallergenic و زیست تخریب پذیر است. برای یک عطر اضافه کردن چند قطره از روغن مورد علاقه خود را بر روی توپ قبل از قرار دادن آنها را در خشک کن.

حمام

دفعه بعد شما پایین بر روی چشم, سایه, رژگونه یا پودر در نظر گرفتن مبادله آن را با یک محصول است که تالک-دانلود رایگان. Sephora و Nordstrom آن را آسان برای خریداران آنلاین برای فیلتر کردن از طریق تمیز و محصولات زیبایی طبیعی. 100% خالص, نوجوانی, B. و صادقانه زیبایی تمام انجام پاک کردن آرایش.

فروشگاه مرطوب کننده مو محصولات دئودورانت بنیاد خط چشم و کرم ها هستند که رادیکال های سولفات و سدیم لورل سولفات (SLS).

اصلی جوانه و تازه هیولا محبوب مارک های غیر سمی برای کودکان و نوجوانان’ شامپو و نرم کننده. چوب به محصولات است که ظلم رایگان و تست شده بر روی حیوانات.

وقتی که می آید به ضد عفونی تاج و تخت, جوش شیرین یا کاستیا صابون می تواند کار شگفتی. مبادله خوشبو کننده هوا با اسانس اسپری که در واقع مزایای هنگامی که استنشاق یا پو-Pourri یک غیر سمی اسپری که شما spritz در کاسه قبل از استفاده از.

حیاط خلوت

عنکبوت ها و مورچه ها قطعا می تواند یک مزاحم, اما آنها نقش حیاتی در اکوسیستم های ما است. به جای کشتن آنها را در اینجا درمان های طبیعی برای نگه داشتن حشرات در خلیج.

کردم ودکا ؟ مخلوط 2 قاشق غذاخوری unflavored vodka, 4 اونس آب و 15 قطره از اسانس نعناع را در یک بطری اسپری به طور مستقیم بر روی مورچه ها و یا عنکبوت در اطراف محیط خانه خود را در داخل و خارج.

قهوه استفاده می شود دفع مورچه ها بیش از حد. ترشح بیش از مورچه moats مسیرهای پیاده روی و در باغ خود را به گیاهان و درختان افزایش نیتروژن.

هدایت و روشنی از خلاصه Raid و ارتو که همه آنها مضر برای انسان و پرندگان و حیوانات خانگی. به دنبال یک برچسب قابل مشاهده با مواد تشکیل دهنده مانند EcoRaider.

برای کنترل جوندگان در نظر بگیرید بهار لود تله به جای مرگ موش که بسیار مضر برای حیوانات خانگی و حیات وحش است. اگر شرکت کنترل آفات لازم است یکی را انتخاب کنید که ارائه می دهد یک راه حل غیر سمی است و آشنا با مدیریت تلفیقی آفات.

سحر Antis یک مادر دوقلوها در ارواین. او حیاط رسمی پادشاه Waystation و به رسمیت شناخته شده توسط فدراسیون ملی حیات وحش به عنوان یک Certified Wildlife Habitat for آلی محوطه سازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*