سان فرانسیسکو: با COVID-19 همه گیر وادار بسیاری از مردم به در خانه ماندن جستجوها برای “خدمات تحویل مواد غذایی” رشد کرده در سطح جهانی با بیش از 300 درصد در سال بیش از سال, با توجه به داده های داخلی از گوگل.

تصویری از دستور العمل پخت و پز

آمریکایی ها در حال تماشای ویدئوها مربوط به دستور العمل پخت و پز در یک نرخ 31 درصد بالاتر از آنها همان زمان در سال گذشته است.

به طور مشابه جستجو برای “داروخانه آنلاین” رشد کرده در سطح جهانی با بیش از 100 درصد در سال بیش از سال, گوگل روز دوشنبه گفت: در حالی که به اشتراک گذاری آن با بینش شرکت ها برای کمک به آنها را تنظیم استراتژی رسانه های.

لازم است اقدامات انجام شده برای مدیریت این بیماری همه گیر را نه تنها مختل اقتصاد جهانی نیز تغییر مصرف کنندگان منافع انتظارات و رفتار خرید.

“از این هفته وجود دارد بیش از چهار میلیارد نفر ماندن در منزل در سراسر جهان است. و در حالی که ما نمی دانیم که چگونه و یا در زمانی که این بحران را حل و فصل داریم جدید بینش چگونه نیازهای مردم و رفتارهای در حال تغییر” تبلیغات گوگل, تیم نوشت: در یک وبلاگ.

منافع جستجو برای “راه دور” در آمریکا رسیده تمام زمان بالا در گوگل و یوتیوب در اواسط ماه مارس و همچنان به رشد با هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

نیز وجود دارد در حال رشد منافع جستجو برای “دوچرخه ثابت” در سراسر جهان از ابتدای سال و به خصوص در اسپانیا و فرانسه و “دمبل مجموعه” در انگلستان Google گفت.

مدیتیشن مربوط به ویدئوها

مردم در حال تبدیل به ویدئو آنلاین برای کمک در مقابله با اضطراب و استرس است. تا کنون در ایالات متحده در این سال نمایش مدیتیشن-فیلم های مرتبط در حال 51 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال 2019.

والدین و دانش آموزان در حال تبدیل شدن به یوتیوب برای انطباق با تعطیلی مدارس و در خانه و آموزش و پرورش.

با توجه به یوتیوب داده ها میانگین روزانه نمایش از ویدئوها با “homeschool” یا “خانه و مدرسه” در عنوان افزایش بیش از 120 درصد در سطح جهان از مارس سال 2020 است.

مردم نیز در جستجوی چیزهایی را به انجام زمانی که آنها خسته هستند.

جستجو برای “bored” مشخصی به طور قابل توجهی در ماه مارس و منافع جستجو برای “بازی” “پازل” و “رنگ ها” افزایش یافته و از ابتدای سال گوگل گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de