دهلی نو: پس از یک سیاسی ردیف گرفت بیش کنگره رهبر پریانکا گاندی گسترش یک پیشنهاد برای اجرای 1,000 اتوبوس برای مهاجران به اوتار پرادش در حال حاضر به منشی شخصی داده است جزئیات این اتوبوس ها و رانندگان به دولت است.

در یک نامه گاندی منشی شخصی Sandeep سینگ گفت: “همه جزئیات از 1000 اتوبوس متصل هستند با این e-mail. از آنها چند رانندگان خواهد بود reverified و جزئیات آن را نیز به شما فرستاده خواهد شد در چند ساعت. من امیدوارم که شما اجازه برای کسانی که از اتوبوس برای رفت و آمد کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ساخت سیاسی نقطه Singh اضافه شده است که بسیاری از کارگران که “ستون فقرات کشور” مجبور به راه رفتن گرسنه در گرمای تابستان. سینگ با این حال تأکید کرد که این حرکت توسط کنگره تلاشی است برای بازی “نقش مثبت”.

پیش از این تا کنگره ادعا کرد که ارائه لیست از 1000 اتوبوس به یوگی Adityanath دولت زیر که دولت به دنبال جزئیات این اتوبوس ها و رانندگان.

پیش از آن در روز, وزیر یوگی Adityanath تا به حال ناودان کنگره برای ارسال لیست اتوبوس و بازی “خرده سیاست’ در کارگران مهاجر’ موضوع

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de