Ponting می شود, دلتنگ, های, عکس از طولانی ترین استفاده می شود خفاش

ملبورن: ایرانیان ریکی Ponting روز سه شنبه به اشتراک گذاشته تصاویر مورد علاقه خود را خفاش کریکت استفاده می شود که او بیشتر در خود نامی حرفه ای.

“پنج بین المللی صدها نفر با این کودک چهار تا از آنها را در مقابل آفریقای جنوبی. 120 و 143* ساخته شده بودند در 100 تست در SCG.

“و 164 ساخته شده بود در معروف 434 v 438 ODI در بولتون. استفاده از آن به عنوان طولانی به عنوان من می توانم به عنوان شما می توانید ببینید که آن را بسیار فرسوده” Ponting گفت: در یک صدای جیر جیر.

تاریخ به عنوان یکی از بهترین batters از همه زمان Ponting برگزار 168 آزمون 375 ODIs و 17 T20Is برای استرالیا به ثمر رساند 27,483 اجرا می شود در سراسر فرمت های.

Ponting که در حال حاضر سر مربی Indian Premier League (IPL) حق رای دادن دهلی نو پایتخت نیز منجر استرالیا به جام جهانی پیروزی در سال 2003 و 2007.

45 ساله گفت: به تازگی آن را دشوار خواهد بود برای ضربه عثمان خواجه برای بازگشت به تیم ملی پس از حذف از کریکت استرالیا در مرکزی لیست قرارداد برای 2020-21.

Ponting احساس خواجه را در تناقض است یک مشکل بزرگ است و تا کنون در کار خود را southpaw تنها نشان داده شده است یک نگاه اجمالی از درخشش که او قادر است.

“من صادقانه فکر می کنم در حال حاضر او را برای رفتن به پیدا کردن آن دشوار است (برای بازگشت به تیم استرالیا) و من احساس می کنم برای او” Ponting گفت wta هر ESPNCricinfo.

“من دوست دارم عثمان خواجه من واقعا به او نزدیک بیش از 10 سال گذشته پس از او ساخته شده او اولین و من به او صحبت می کنید کاملا به طور منظم.

“من همیشه احساس او یک بازیکن بسیار خوب است و ما احتمالا هرگز دیدم بهترین مطلق از او در کریکت بین المللی. ما شاهد یک نگاه اجمالی از آن dribs و drabs, اما نه به طور مداوم بازیکن خوب من فکر کردم او می توانست برای استرالیا است.”

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de