اورشلیم — محمود عباس رئیس شنبه اعلام کرد که او در بیرون کشیدن طولانی صلح و موافقت نامه امنیتی با اسرائیل به دلیل اسرائیل حرکت به سوی الحاق شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری است.

عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین ذکر شده ارائه اسرائیل دولت وحدت ملی بود که قسم خورده در یکشنبه, اجازه می دهد آن را به در نظر گرفتن الحاق یک جانبه تا 30 درصد از کرانه اوایل ژوئیه یک پیشنهاد بود که تایید شده توسط صدای شیپور صلح طرح اوایل سال جاری منتشر شد.

عباس در سخنرانی خود پس از جلسه اضطراری کابینه خود در رام الله گفت: دولت خود را دیگر رعایت چند توافق بین فلسطینی ها و اسرائیل و ایالات متحده از جمله برجسته 1993 اسلو توافق.

حرکت به سمت الحاق roiled منطقه با اروپا و دیپلمات ها تا حد زیادی محکومیت امکان. عباس اشاره کرد که این ابتکار از آخرین آنچه او مشخص می شود به عنوان یک رشته از snubs با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله 2018 حرکت از سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس.

تشکیلات خودگردان فلسطین برای شرکت کاهش یافته است در این دولت آمادگی خود را برای صلح پیشنهاد, که همچنین اجازه می دهد تا برای مدت محدود دولت فلسطینی در مانده از این سرزمین.

“ما از دولت آمریکا به طور کامل مسئول برای سرکوب befalling مردم فلسطین” عباس گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی و آدرس و با توجه به وفا رسمی فلسطینی news agency. “ما در نظر آن را یک شریک اصلی با اشغالگری اسرائیل دولت است.”

حکم آزادی بخش فلسطین سازمان در حال حاضر نظر خود را تبرئه از همه تعهدات به دلیل حرکت عباس گفت: خروج اسرائیل مسئول و قوانین بین المللی “را به عنوان یک قدرت اشغالگر را بیش از این سرزمین است.”

عباس تهدید کرده است که قبل از به رها کردن وب پیچیده ای از موافقت نامه است که برای دهه ها تقسیم شده و کنترل خود را بر مناطق مورد مناقشه بین اسرائیل و منتخب فلسطینی — اخیرا پس از اولین از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح در ماه ژانویه است. معلوم بود شنبه که آیا در زمین هماهنگی بین اسرائیل و فلسطینی واحد خواهد بود قطع شده است.

“بی حد و حصر شکسته رکورد اطلاعیه فلسطینی ادعا آنها موظف هستند با توافق با اسرائیل بسیار کمتر قابل توجهی از این واقعیت است که آنها هرگز در عمل به عنوان اگر آنها شد و گفت:” یوجین Kontorovich مدیر از قوانین بین المللی در بیت المقدس بر اساس Kohel سیاست فروم و پیشرو در حمایت از الحاق.

در حالی که بیانیه خود را روز شنبه در غیر منتظره ای استارک نظر عباس نیز متعهد به شرکت در سطح بین المللی مذاکره قطعنامه به جنگ است.

“ما تعهد خود را برای یک راه حل به درگیری اسرائیل و فلسطین بر اساس راه حل دو دولت” او گفت:.

اسرائیل ائتلاف جدید قرارداد تصریح می کند که الحاق می شود تصویب با رأی کابینه یا مجلس پس از ژوئیه 1 به عنوان طولانی به عنوان آن را تایید دولت ایالات متحده آمریکا. ناظران می گویند این پنجره به تصویب این اندازه گیری خواهد احتمالا اگر رئیس جمهور نتواند تهمت را به نفع خود گشتند.

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دموکراتیک حریف تکرار مخالفت خود را با الحاق سه شنبه طی یک نشست آنلاین با یهودی اهدا کنندگان.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de