بسیاری از اورنج کانتی $554 میلیون در مراقبت های عمل پول در حال حاضر صرف یا گفتاری برای

اورنج کانتی مقامات صرف کرده اند و یا می دانید که چگونه آنها را صرف $453 میلیون دلار 554 میلیون دلار پول فدرال شهرستان دریافت شده از مراقبت در عمل یک coronavirus امداد لایحه.

دلار 453 میلیون مجموع شامل پول است که در حال حاضر صرف شده است و بخش پیش بینی آنچه که آنها را باید در ماه های آینده, شهرستان رئیس امور مالی میشل آگور گفت. مراقبت عمل نیاز شهرستان به استفاده از پول توسط Dec. 31.

بزرگترین تکه $203 میلیون دلار است که برای عموم مردم در هزینه های سلامت از جمله COVID-19 تست تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و هزینه های مربوط با توجه به گزارش های شهرستان سرپرستان شنیده پنج شنبه, مارس 19.

یکی دیگر از $91 میلیون رفت به آدرس بهداشت عمومی در میان بی خانمان ها و در زندان های محلی و ارائه مواد غذایی به ساکنان نیازمند است. پرداخت county کارگران حمل واکنش اضطراری بالغ بر $88 میلیون دلار و 71 میلیون رفت و به خدمات بهداشت رفتاری و اضافی تمیز کردن و نگهداری از شهرستان امکانات.

سرپرستان هنوز چکش کردن برنامه برای استفاده از باقی مانده $101 میلیون دلار برای کمک به پوشش شهرها coronavirus-هزینه های مربوط به آن را دریافت نمی پرداخت از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال و یا برخی از راه برای کمک به کسب و کارهای کوچک کارگران پرداخت و پوشش هزینه های.

این واقعیت فدرال پول جبران شده است و divvied معنی اورنج کانتی شهرستانها نمی توانید به اشتراک گذاری به عنوان یک گروه بزرگی از شهرداران خواسته شده در مارس اما مقامات شهرستان باید گفت: دستورالعمل های فدرال اجازه نمی دهد آنها را به استفاده از بودجه را جایگزین درآمد از دست رفته است که دمیده یک سوراخ در اکثر شهرهای بودجه.

شهرستان مدیر عامل فرانک کیم اشاره کرد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom ممکن است بودجه پیشنهاد تجدید نشان می دهد ارسال برخی از دولت فدرال امداد دلار به طور مستقیم به دولت بزرگترین شهرستانها از جمله آناهایم و سانتا آنا و شهرستانهای داده شود پول به تصویب همراه به شهرهای کوچکتر اما ناشناخته چقدر اورنج کانتی ممکن است دریافت زیر پیشنهاد.

این شهرستان همچنین برخورد با حفره های بودجه خود را. انتظار قطره در فروش مالیات و دیگر منابع درآمد که یا به طور مستقیم به شهرستان و یا گذشت از دولت می تواند با ایجاد یک شکاف $458.5 میلیون دلار در طول این سال مالی و بعد از یک شهرستان خبر داد.

آگور گفت: کمبود خواهد بود به احتمال زیاد خطاب با ترکیبی از کاهش هزینه و با استفاده از county صندوق ذخیره. شهرستان ادارات خواسته شده است برای آماده سازی و تجدید نظر در بودجه طرح های پیشنهادی تا پایان این هفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*