میکا پارکر استعفا داد به عنوان کال باپتیست مدیر ورزشی به NAIA کار

ریورساید – دکتر میکا پارکر که shepherded کالیفرنیا باپتیست دانشگاه انتقال از NAIA به NCAA Division من بیش از 11 سال تصدی خود استعفا داد و به دانشگاه مدیر دو و میدانی دوشنبه. او پذیرفته شده و موقعیت به عنوان معاون رئيس جمهور از دو و میدانی در شمال غربی دانشگاه, در, نارنجی, شهرستان Iowa.

در انجام این کار پارکر – مطبوعات-شرکت تاثیر گذار ترین امپراتوری داخلی ورزشی رقم در سال 2015 — بازگشت به خود NAIA ریشه.

“دکتر پارکر شده است و مناسب کامل در CBU به عنوان یک مرد از ایمان و باور نکردنی یکپارچگی” گفت: CBU رئیس جمهور دکتر رونالد الیس در بیانیه ای. “من می خواهم برای تشکر از او برای همه از کار سخت او قرار داده و به پیشرو ما در بخش دو و میدانی از طریق دو انتقال.”

پارکر که در دسترس بود برای, نظر, قرار دادن یک تمبر در CBU برنامه ورزشی است که نمی تواند اغراق آمیز باشد. هنگامی که او آمد به CBU از مدیر کار در لوتری جنوبی آکادمی در هوستون در سال 2009 CBU بود نسبتا موفق NAIA برنامه رقابت در گلدن استیت کنفرانس ورزشی (GSAC). به عنوان او حرکت پارکر برگ احتمالی خود را جانشین یک NCAA بخش برنامه مباهات 25 میلیون دلار بودجه 21 ورزش 90 تمام وقت کارکنان و عضویت در غرب, ورزشی, کنفرانس, که در آن Lancers رقابتی در هر ورزش است.

او همچنین برگ های جمع آوری کمک های مالی دستگاه است که افزایش سالانه کمکهای مالی از کمتر از $180,000 زمانی که او در زمان به بیش از 1.5 میلیون دلار. شرکت های بزرگ علامت محاسبه festoons. festoons تاج جواهر که سخاوتمندانه – $80 میلیون 5,050-صندلی حوادث, مرکز که باز در سال 2017.

پارکر آخرین پروژه بزرگ ورزشی عملکرد مرکز افتتاح شده در سال گذشته است. آن حدود 11,000-فوت مربع وزن اتاق بزرگترین وزن مرکز توسط بخش غیر فوتبال موسسه در ایالت کالیفرنیا است.

در طول راه CBU برنده بیش از 50 کنفرانس قهرمانی از جمله سه بخش عنوان. هفت Lancers’ تیم ملی عنوان: چهار در شنا, سه در, کشتی و پارکر استخدام هفت مربیان بودند که به نام کنفرانس یا مربیان ملی از سال است.

در 2018, CBU خداحافظی به NCAA بخش دوم با برنده Learfield مدیران جام اهدا شده به کشور بهترین کلی دانشگاهی برنامه ورزشی. CBU تیم های ورزشی متعلق به یک معدل بالای 3.0 هر یک از این گذشته 16 ترم. با توجه به دانشگاه پارکر برگ جانشین او به طور کلی ورزشی معدل 3.45 بالاترین در مدرسه تاریخ است.

“زمانی که دکتر الیس و من استخدام دکتر پارکر ما در حال حاضر شروع به زمینه سازی برای حرکت به بخش 1 دو و میدانی گفت:” کنت Dacus, CBU معاون رئیس جمهور برای ثبت نام و خدمات دانشجویی. “ما می دانستیم که ما نیاز به استخدام های خلاق و متفکر کارگر خستگی ناپذیر و مداوم دست به حرکت NCAA روند. همچنین ما نیاز به استخدام کسی که همسان ارزش های ما برای ما گرامی به عنوان یک نهاد. ما که و بیشتر.

“تحت دکتر پارکر رهبری ما تا به حال باور نکردنی, ورزشی, موفقیت, اما ما همچنین شاهد ما دانشجو-ورزشکاران رشد در کلاس درس روابط ما به جامعه پیشرفته ما بهبود یافته ما ورزشی, جمع آوری اعانه, فروش بلیط, افزایش, تمام امکانات ورزشی بودند بهبود یافته و ما با استخدام برخی از فوق العاده سر مربیان است.”

CBU آغاز می شود جستجو برای پارکر جانشین بلافاصله.

“او فوق العاده انسان و واقعا زندگی روزانه پیاده روی از نظر ارزش از دانشگاه ما گفت:” مایک Minyard, CBU مدیر روابط خارجی. “او یک رهبر بزرگ و رئیس و لذت بخش برای کار با است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*