مگا غلاف از بیش از 1000 دلفین ها رم کردن لاگونا بیچ ساحل

  • کوک لی طلا و جواهر

  • صدا القای ایجاد موسیقی intonations کنترل توسط سنسور مجاورت که تغییر زمین از برای تلفن های موبایل به عنوان افراد نزدیک و یا دور. آن را در پشت سر هم با یک قطعه نوشته شده توسط الن رید و انجام شده توسط یوهانس موزر در اولین شب از لاگونا بیچ مجلسی جشنواره موسیقی. (عکس از مایکل Kitada کمک عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • تینا Spindler همچنین با بهره گیری از نشانگرها که نوشته شده است می تواند بر. (مایکل Kitada کمک عکاس)

این دلفین ها را دریافت نکرد اجتماعی فاصله یادداشت.

“فوق العاده غلاف” و یا “غلاف” از دلفین ها شد, گرفتار در دوربین در روز شنبه با بیش از 1000 دلفین برخی از افزایش به آسمان و همه محکم مسابقه در کنار یک دیگر فقط سه کیلومتری ساحل به ساحل.

“این شگفت انگیز بود غلاف از دلفین ها. ما شده اند با دیدن برخی واقعا بزرگ غلاف به تازگی آنها بوده ام و تغذیه وجود دارد تن از پرندگان” نیوپورت ساحلی ماجراجویی صاحب Ryan لاولر گفت.

اما شنبه را نزد long-beaked مشترک دلفین ها فقط به عنوان خورشید آماده مجموعه در اواخر بعد از ظهر سفر بود که چشمگیر ترین.

“از آنجا که وجود دارد بسیاری از پرندگان, آنها قطعا تغذیه و تعقیب در اطراف آنچوی” لاولر گفت. “کسانی که دلفین ها بسته بندی شده بودند تا محکم آنها گسترش یابد.”

مگا غلاف دید که هرگز قدیمی, لاولر گفت.

“شما لازم نیست هر روز آن را ببینید شما نمی بینید یک غلاف که چشمگیر,” او گفت: با توجه به بزرگ غلاف فقط اتفاق می افتد هر چند ماه بیشتر نیست که به عنوان موثر به عنوان آنچه که آنها را دیدم در روز شنبه. “به همین دلیل من خیلی هیجان زده بود چه یک فرصت بزرگ است.”

معمولا دلفین ها اقامت در هسته خود خانواده گروه 20 به 50 اما گاهی اوقات را با هم می آیند با دیگر غلاف به شکل مگا غلاف. او گفت: این احتمال وجود دارد غلاف سفر در حدود 10 مایل در ساعت تا ساحل را امتحان کنید و کنترل یک مدرسه از ماهی به تغذیه.

“هنگامی که یک تن از آنها همه با هم شکل فوق العاده غلاف…این فوق العاده چشمگیر,” او گفت:.

نیوپورت ساحلی ماجراجویی است که تنها رزرو سفر برای اعضای همان خانواده در منشور خصوصی. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de